L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

Emmanora

2018. február 25.

Használata során gyorsabban zsírosodott a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Használata során gyorsabban zsírosodott a hajam.

Judit1234

2018. február 25.

A hajat jól táplálja, de nem tisztítja megfelelően. Másik samponnal felváltva tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

vanesszam

2018. február 21.

Amikor megvettem, attól féltem, hogy azért mert olajos, elnehezíti és zsírosítja majd a hajam. Sajnos igazam is lett, nem a legjobb Elseve termék. Hosszú hajam van, lehet, hogy a rövidebb hajú társaim más véleménnyel lesznek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Tincs

2018. február 17.

Nagyon zsíros lett a hajam tőle, egyáltalán nem jött be, se a szaga sem a hatása. Az olajos összetevők érdekesen hangzanak, de nem nekem való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Mona0404

2018. február 16.

Nagy meglepetés. Nem tudom utoljára melyik sampontól volt ennyire puha a hajam. Előtte a gliss kur olajos samponjaival mostam a hajam, de közel sincs olyan jo mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

vivii95

2018. február 16.

Nagyon megosztó..én sem tudom,most mire véljem, rossz mert olyan szinten lapítja a hajat, mintha rádborult volna a világ összes hajzseléje, bár nem is értem mire számítottam hiszen tele van elvileg olajokkal amik nyilván lelapítják..Csak leírás szerint pont nem kéne elnehezíteni de hát sokan naívak..másrészt nagyon tömény az illata, húsvéti kölninek menő lenne de így hajon annyira nem, nem mellékesen zsírosítja a hajat.. Pozitívum viszont, hogy tényleg pihi-puhi tapintású a haj..és ennyi..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Nicus

2018. február 11.

Az én hajam nem szerette. Mivel nem akartam kidobni egy használat után így elkezdtem azon gondolkodni, hogy hajmosáson kívül mire használhatnám még.
Egyszer kimostam vele a sminkszivacsomat és hihetetlen, de arra viszont tökéletes! ;)
Gyönyörűen kitisztítja a blenderemet, és olcsóbb is, mint a legtöbb sminkszivacs tisztító. Úgyhogy erre a célra biztosan egy újravevős darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Pocok96

2018. február 11.

Hatalmas szerencsém van, ugyanis a hajam töve gyorsan zsírosodó, a vállamtól lefele meg száraz, fakó, a vége pedig töredezett. Na erre a hajra próbáltam ki ezt a sampont, és nem jött be. A töve 1! nap után úgy nézett ki, mintha már 1 hete nem mostam volna hajat, a végén pedig nem segített semmit. Az egész termékcsaládot együtt használtam és még így sem segített semmit :/ Lehet annak, akinek nem ilyen összetett a haja állapota annak segít, de ha zsírosodásra hajlamos akkor jobb ha kerülöd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

bokri28

2018. február 9.

Jó illata van és általában megfelelően tisztít. Vannak időszakok, amikor valamiért nem szereti a hajam, ilyenkor muszáj másik samponnal is megmosni ezután a termék után. Nem szárít, nem száll tőle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

kothencz001

2018. február 3.

Korpásodásra hajlamos a fejbőröm, főleg ősszel és télen. Ez a sampon sajnos csak ront a helyzeten, nagyon kiszárít, konkrétan hámlott a homlokom tőle. Már kétszer próbálkoztam vele, több esélyt már nem adok neki. Van egy hasonló csomagolású társa, csak azt hiszem annak nem átlátszó a tubusa, de arról is ugyan ez a véleményem sajnos. Úgy tűnik a legtöbb Elseve sampon nem nekem való. A fehér-piros total repair termékcsaládot viszont nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.