L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

kothencz001

2018. február 3.

Korpásodásra hajlamos a fejbőröm, főleg ősszel és télen. Ez a sampon sajnos csak ront a helyzeten, nagyon kiszárít, konkrétan hámlott a homlokom tőle. Már kétszer próbálkoztam vele, több esélyt már nem adok neki. Van egy hasonló csomagolású társa, csak azt hiszem annak nem átlátszó a tubusa, de arról is ugyan ez a véleményem sajnos. Úgy tűnik a legtöbb Elseve sampon nem nekem való. A fehér-piros total repair termékcsaládot viszont nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

szisz5

2018. február 1.

Drogériás viszonylatban nem rosszak az összetevői, árban is kedvező, de nem estem hasra tőle. Picit korpásodott is a fejem mellette, borzasztó erős az illata és valahogy nem szerettem használni. Nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

miichan987

2018. január 30.

Imádom,szeretem,eddigi legjobb samponom, ami után tényleg érzem hogy jobb a hajam tapintása,az illata pedig mennyei keleties-fűszeres.
Egyetlen hátránya hogy nem habzik annyira így kell belőle nyomnom legalább kétszer mire mindenhova jut.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

kiscsillag1990

2018. január 19.

Szerintem amióta először megjelent, azóta használom a hozzá illő balzsammal együtt. Nagy szerelem. Az illata, a hatása... minden. Most ugyan Schwarzkopf Ultime sampont vettem magamnak kipróbálásra, de biztosan nem felejtem el ezt a termékcsaládot sem, mert imádom. Régen a méhpempőset szerettem az elséve-től, de azt nem találtam egy ideje sehol sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Daisyyy

2017. december 30.

Nagyon jó sampon, már 2x újravettem, nagyon selymes, kellemes tapintású tőle a hajam, ebben az árkategóriában ennél jobb sampont jelenleg nem is tudnék mondani, pedig nagyon sokfélét próbáltam már. Abszolút ötcsillagos, illatra, állagra, tisztításra, habzásra, hatásra is. Ez egy igazi hiánypótló termék lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Imperial202

2017. december 28.

Egy csillagot vonok le. Semmi extra, ennél azért vannak sokkal jobb samponok is (Mythos, Botanicals, Farmasi), de megteszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

kervivena

2017. december 26.

Elképesztő, hogy milyen csodálatos illata van!
Sajnos a terméket nem önállóan használom, mert a hajvégeim szárazak, ahol ezzel mosok hajat, viszont a hajtöveim zsírosak, így ott más terméket használok. Az biztos, hogy a termék csodálatos illatán kívül a hajvégeim sokkal szebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Elképesztő, hogy milyen csodálatos illata van!

tiamoitalia

2017. december 25.

Nem szerettem meg eddig egy Elseve sampont sem annyira, mint ezt. Isteni illata van! Mások is megjegyezték, hogy milyen finom illata van a hajamnek, anyukám egyenesen azt hitte, hogy új parfümöm van. :) Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Edi0408

2017. december 25.

Nagyon szeretem. Jó az illata. Szép sima és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Nagyon szeretem. Jó az illata. Szép sima és fényes lesz tőle a hajam.

csisziedi

2017. december 21.

Még a külföldi megjelenésekor kaptam egy kis mintát a termékcsaládból (sampon, balzsam, tápláló krém) és már akkor meggyőzött. Gyorsan zsírosodó hajam van, amin ugyan nem segített, azonban mivel a mosás és szárítás megviseli a hajam ez szuperül rendbehozta. Sokadik flakont használom és szerintem marad is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.