L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

Scheszter

2017. december 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de elnehezítette a hajamat. Az illata mesés de más pozitívuma nem igazán van. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

marcsi1233

2017. december 13.

Akciósan vettem nagy flakonnal. Száraz, göndör hajam van, amit nem táplál különösebben, jó illata van, jól kimosható és nem tesz ragacsossá a benne levő olajokkal.
Azonban nem a saját hajpakolásával használom (hanem Gliss Kur fekete hajpakolásával), mivel az zsírosítja és ragacsossá tette a hajam.
Áttérek másikra, mert teljes áron nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Áttérek másikra, mert teljes áron nem éri meg.

Reni03

2017. december 2.

Néhány hete vásároltam ezt a terméket, először mikor kipróbáltam a régi balzsamommal nem igazán vált be, de most már a saját balzsamával használom és szeirntem szuper. Puha lesz tőle a hajam és fényes. Egyetlen hátránya, hogy picit hamarabb zsírosodik tőle a hajam. Ettől mondjuk el tudok tekinteni, mert így se vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

cornidesara

2017. november 21.

Egy kis fényt akartam adni a hajamnak de az eredmény katasztrófa volt.... Hajszárítás után úgy néztem ki mint aki 1 hete nem mosott volna hajat. A kókuszos testvére szintén borzasztó. Elvileg táplálnia kellene gyakorlatban pedig zsíros töveket és száraz hajvéget hagy maga után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

mmartina97

2017. november 19.

Ha lehetne egy csillagot sem adnék. EZ a legszörnyűbb sampon,amit próbáltam,bár a schwarzkopf essence ultimate omega repair sampon is sz*r volt,nem is tudom melyik a rosszabb.Rettentően szárította a hajam és emellett a fejbőröm viszketett és tiszta korpa volt... Borzasztó.. Én sem tudtam kimosni a hajamból, rendesen lelapul,olajos érzete volt tőle.
Azt hiszem ez volt az utolsó hogy drogériás samponokkal próbálkoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Azt hiszem ez volt az utolsó hogy drogériás samponokkal próbálkoztam.

senskin

2017. november 14.

Vékonyszálú hajamra mindig a volume dolgokat vettem, de már csak a hajformázókban veszem őket. Samponban mindig regenerálót, fényt fokozót vagy olajosat. Ez a sampon jót tesz a hajamnak, mert extra dús és csillogó tőle, nem törik és van tartása. A hosszan tartó használat, azonban kicsit zsírossá tette. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

szivecske

2017. november 14.

Kettős érzések... tetszik az illata, az állaga, érzem, hogy szépen tisztít, nem viszket a fejbőröm is...Viszont engem kicsit zsírosít (-1 nap) és az illata sem tartós a hajamban... 50%os akciókban nagyon megéri, de teljes áron sok... Egyszer lehet visszatérek rá még később

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

cskittix

2017. november 13.

Szeretem az illatát és az állagát. Már legalább 5-ször vettem újra, nagyjából egy éve használom kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Sajnos mostanában felül nagyon hamar zsírosodik a hajam, a vége pedig túl száraz lett, ezért próbálok másik terméket keresni, de ha elmúlnak ezek a gondjaim visszatérek hozzá. Nem egy csodaszer, de normál hajra teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

krisztinar

2017. november 12.

Ez a sampon elvileg száraz hara való, véletlenül vettem meg. Az én hajam zsíros a töveknél és száraz a végeknél. Azt kell mondjam, hogy zsíros hajra ez fantasztikus, 1-2 nappal tovább bírja mosás nélkül. Viszont a hajvégekre kell a balzsam, hogy kifésülhető és kellően hidratált legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Nittuska

2017. október 27.

Nekem nem vált be, balzsam nélkül alig tudtam ki fésűlni a derékig érő vékony szálú hajam.
És eléggé szárított is (gondolom) mert mindig ha ezt használtam viszketett a fejbőröm.
Az illata sem éppen a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Az illata sem éppen a legjobb.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.