L'Oreal Paris

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml vagy 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kiszerelés:   250 ml vagy 400 ml
Kategória:   Samponok

Dús hatást biztosító sampon vékonyszálú,lelapuló hajra

• Azonnali volument biztosít: a Filloxane behatol a hajszál belsejébe és belülről tölti fel.
  • Megemeli a hajat egészen a hajtövektől: áttetsző formulájának köszönhetően elnehezítés nélkül tisztítja meg a hajtöveket és ad nekik volument.
  • Dúsítás elnehezítés nélkül. Belülről megnövelt hajszálak.Szakértő ápolás a vékonyszálú, tartás nélküli és lelapulásra hajlamos hajra.

Eredmény: dús haj és akár 48 órás védelem lelapult haj ellen a sampon és balzsam együttes használata esetén

SziNo

2017. július 13.

Két flakon Fibralogy elhasználása után tértem át az Air változatra. Nem tapasztaltam látványos különbséget a két termék hatása között, egyedül a csomagolásuk és a termék színe különbözik. Szerencsére már eléggé a végén járok, ha elfogy biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

ssteff15

2017. június 18.

Már a flakon alján járok úgyhogy úgy gondoltam már írhatok hiteles véleményt. A hajszálvastagítás nélam megtörtént, tartást különösebben nem adott, bár hozzáteszem, nekem amugy is elég vastagszálú hajam van bár mostanában veszített az erejéből ezért próbáltam ki ezt a sampont. A zsírosodást nem tolta ki, ugyanúgy két naponta mostam, az illata nagyon tetszik, a flakon színe is. Összességében három csillagot adnék, mert amúgy egy egyszerű sampon, ám mivel segitett a hajam megerősödésében és vastagságán is, ezért négyest adok neki, én még elvártam volna a volument és hogy egy nappal tovább bírja a hajam, persze csodét semmitől sem várhatunk így egy négyesben kiegyezek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

senskin

2017. június 10.

Sok hasonló sampon, egymás után. Nem rossz, mert a vékony hajnak tartást ad, jó dússágot. Nekem az Elnett lakkal a legjobb tartást adja. Nem szárítja a hajat, mégis emeli a tömegét. Jól tudtam fésülni és formázni, nem esett össze. Viszont kevésbé ápol, mint az elődje, az krémesebb. Ez nem olyan jó, mint az anya fibralogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

barbonca

2017. június 6.

Kb 2 éve használom, úgy érzem, vagy hozzászokott a hajam, vagy módosultak az összetevők, mert nem tapasztalom azt, amit ezelőtt, viszont az illatát nagyon szeretem, ezért nem tudtam még váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

pampika

2017. május 13.

Szuper mert csökkenti a zsirosodast és sokáig jó illatú a hosszú hajam. Szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

izabella73

2017. április 30.

Én sajnos nem vettem észre különösebben a dúsító hatást,más olcsóbb samponok is tudnak ennyit.A hajam állapota se nagyon változott, se később se hamarabb nem zsírosodott,mint az eddig használtakkal.Az illata jó,jól habzik így kevesebb is elég belőle ezért kap egy 4est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 30.

csocsi36

2017. április 16.

Dúsabb és könnyedebb lesz tőle a hajam és csodás az illata! Mindig újraveszem, sose csalódtam benne!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

barabara

2017. április 13.

Glamour-os kupon napokon szereztem be féláron. Mindig megnézem az itteni véleményeket és az alapján döntök egy-egy termék kiválasztásakor. Ez most nem sikerült a nagy rohanásban, csak azt néztem, hogy dúsít és lekaptam a polcról.
Nekem nagyon tetszik az illata, az én hajam valóban dúsabbnak hat tőle. Számomra külön pozitívum, hogy elég belőle egy pici is mert nagyon jól habzik, így gazdaságos. Már csak azt sajnálom, hogy nem vettem féláron belőle többet. Szerintem állandósulni fog, több dúsító hatást ígérő sampon után eddig ez tetszik a legjobban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

birdie

2017. március 20.

Valahogy ez a termékcsalád nem keltette fel az érdeklődésem. Gondoltam úgyis csak a duma nagy, a termék meg úgyis csalódás, ahogy az összes dúsítást ígérő samponnál, amit eddig próbáltam. De mivel most három sampont használok felváltva, és egyik hatásával sem vagyok maximálisan elégedett, azaz semmilyen szinten nem vagyok elégedett, mert cefet rosszul áll a hajam az utóbbi hetekben, hónapokban és már tényleg nem tudtam milyet vegyek. Épp akciós volt a Rossmannban, amikor nézegettem valami új sampon után. Gondoltam teszek egy próbát.
És most jön a lényeg: imádom, amit a hajammal művel. Láthatóan dúsít, úgy hogy más is megjegyezte. Három napig olyan a hajam, mintha a fodrásztól jöttem volna....Na, jó....harmadnap már olyan, mintha két napja jöttem volna a fodrásztól :) De ez nagy szó. Imádom. Nem kellett utána nekem balzsam sem. Szép dús, tartása van, ruganyos. Nem is találok rá szavakat. Tökéletes és kész. Sajnálom, hogy nem találtam rá eddig. Nekem egyébként sok hajam van, de vékony szálú és lelapulós.
A hozzászólásokat olvasva lehet, hogy nem is vettem volna meg. Úgyhogy aki az én véleményem alapján vesz egyet esetleg, ne szidjon, ha nála nem működik. Nem vagyunk egyformák. Egy termék nem hathat ugyanúgy mindenkinél. De szerintem akciósan érdemes kipróbálni, hátha másnak is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Kiskutyacska

2017. március 5.

Feleslegesen kidobott pénz, nagyon zsirosit, korpasit.
Akinek alapbol zsiros tipusu haja van semmiképp nem ajanlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

Feleslegesen kidobott pénz, nagyon zsirosit, korpasit.
Akinek alapbol zsiros tipusu haja van semmiképp nem ajanlom!

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.