L'Oreal Paris

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml vagy 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kiszerelés:   250 ml vagy 400 ml
Kategória:   Samponok

Dús hatást biztosító sampon vékonyszálú,lelapuló hajra

• Azonnali volument biztosít: a Filloxane behatol a hajszál belsejébe és belülről tölti fel.
  • Megemeli a hajat egészen a hajtövektől: áttetsző formulájának köszönhetően elnehezítés nélkül tisztítja meg a hajtöveket és ad nekik volument.
  • Dúsítás elnehezítés nélkül. Belülről megnövelt hajszálak.Szakértő ápolás a vékonyszálú, tartás nélküli és lelapulásra hajlamos hajra.

Eredmény: dús haj és akár 48 órás védelem lelapult haj ellen a sampon és balzsam együttes használata esetén

petra095

2017. február 26.

Nagyon szeretem ezt a sampont, az elroncsolodott hajszalaimat szepen helyretette, valamint nem zsirosodik annyira mint mas samponoknal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

rtklmn

2017. január 16.

. Abszolút semmilyen, lelapuló, vékonyszálú, említésre se méltó hajam van.Azt kaptam amit vártam. Ez a sampon tökéletes neki. Kicsit megemeli a hajamat, jó tartást ad neki, érezhető és látható a dúsító hatás (igaz csak a hajmosást és az azt követő napon és nyilván nem extrém mértékben, de ez is nagy szó már), könnyen kezelhető és formázható lesz a hajam. Igaz, hogy amióta ezt használom kényetelen voltam megnövelni a hajmosások számát, de ez végülis nem olyan nagy gond. Én csak ajánlani tudom, egy próbát megér. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

barigy

2017. január 7.

Szepen tisztit, fenyes es dusabb hatasu valamivel tole a hajam. Ar-ertek aranyban jar az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

szolisz

2016. december 18.

Az illata kiváló, nekem kicsit csípte a fejbőrömet, de egyébként picivel dúsabb lett a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

szpalasti

2016. november 5.

Nekem nagyon kevés, vékonyszálú és hamar zsírosodó a hajam. Sajnos folyamatosan cserélném kell a samponokat, mert hamar megszokja a hajam. Eddig egy sampon sem tett csodát, de valamiért ez a termék nagyon bejött most. Az illata isteni, később is zsírosodott és tartást is adott neki. Vettem egy másik sampont is (szintén ez a márka kifejezetten zsíros hajra) azzal felváltva fogom használni, remélem nem szokja meg a hajam, mert rég voltam már ilyen elégedett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

sweetnika77

2016. szeptember 17.

Hát dúsitani dúsit,szépen tisztit,jó az illata,csak sajnos zsirosit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Hát dúsitani dúsit,szépen tisztit,jó az illata,csak sajnos zsirosit.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.