L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rami, Módosítva: 2012. január 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Pro-Keratinnal és Ceramiddal gazdagított összetétele segít helyreállítani a úrafeltöltött ha látható jeleit. A gyenge, erőtlen, élettelen haj újrafeltöltöttnek látszik. Haja könnyen kezelhet, rendezett,könnyen kifésülhető.A haj újrafeltöltött.

bedina06

2015. február 6.

Minden este és reggel használom, enélkül nem tudnám kifésülni a csomókat amit a sál/kendő gubancol minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Szofie

2015. január 25.

Őszintén szólva, az illatán kívül annyi pozitív dolgot tudok mondani, hogy könnyeben ki tudom fésülni a hajam..... számomra pénzkidobás volt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Eduska

2014. december 10.

Ez a legjobb hajápoló, amit valaha próbáltam. A drága professzionális fodrász termékek sem tudják kihozni azt a hajamból, amit ez. Az az egyetlen problémám vele, hogy nagyon porlaszt és rászáll az arcomra, amit nem szeretek, valamint lehullik a járólapra és nagyon csúszóssá teszi azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

gingerhair

2014. november 6.

Már nem is emlékszem miért vettem meg. Talán hogy erősebb legyen az amúgy rettentően vékony szálú hajam, de nagyon lelapított, elnehezítette végül. Amire viszont tökéletes, hogy a kislányom hajára fújjuk hajmosás után és csodálatosan könnyű kifésülni a haját így. Mondjuk neki is elnehezíti valamennyire de mivel neki velem ellentétben nem 13 szál haja van így ez nem gond.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 6.

kendahajadra

2014. augusztus 7.

Az én hajam (sajnos) nagyon-nagyon száraz, ezért pl strand után vagy hosszabb buszos/vonatos stb. utazásokkor óriási gubancok alakulnak ki benne. A terméket kifésülő spray-nek szerettem volna használni, hangsúly a feltételes módon. A fél tubussal el kell fújkálni egy gubancra, rettenetesen elnehezíti a hajat (bárhogy használva), és hidratáló/ápoló hatása egyáltalán nincs. Nem beszélve arról, hogy a porlasztott részecskék szállnak mindenfelé, laminált padlón, járólapon, parketten balesetveszélyes. Én hülye, egy akció alkalmával vettem másodpéldányt, az elsőt még elfújkálgattam, de a kettes számút tovább fogom adni.... Kettő pontot kap, mert az illata jó, és befont copf végére fújva egész széppé varázsolja azt, és végül de nem utolsó sorban: a csomagolása kimosva és vízzel feltöltve (félreértelmeztem az újrafeltöltő hatást?;) helyettesíti az általam nevetségesen drágának tartott vízpermeteket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

lucimuci77

2014. május 19.

Én hajszárítás előtt szoktam a nedves hajamra fújni, minden hajmosáskor. Az illata nagyon jó,de sajnos az én hajamnak nem használt semmit.Ha a fújás során a parkettára,járólapra száll belőle egy kevés,akkor jó nagyot lehet esni,ugyanis rendkívül csúszós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 19.

emma69

2014. május 13.

Az én hajam ugyan zsíros de ezt nagyon szeretem, szuper illata van, és 1/2 fújás nem árt nekem se, puha selymes lesz a hajam, megérdemli az 5*ot :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 13.

t.b.betty

2014. március 29.

Szerintem a legjobb hajspray, az ára is baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Szerintem a legjobb hajspray, az ára is baráti.

MissSz*

2014. március 18.

Régebben a szőkített hajlamra fújogattam és jó szolgálatot tett,a hajvégeim tartó használat után sokkal egészségesebben néztek ki. Kevésbé töredezett,jobban viselte a vasalást a hajam. Viszont az adagolásra figyelni kell,hajtövekre nem érdemes fújni,mert elnehezíti azokat. Nem azonnali csoda, de a maga kategóriájában nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

DorieAnne

2014. március 18.

Barátnőm ajánlotta még tavaly nyáron, azóta minden hajmosás után használom. Nagyon tartós, még mindig az első flakonommal fogyasztom, pedig heti 2-3x szoktam hajat mosni. Nem szabad sokat fújni, a hajtőt pedig ki is kell hagyni mert akkor elnehezít, hamar zsírosít. A hátközépig érő dús hajamra 3-4 fújás elég. Viszont vigyázni kell hol használjuk, csempés felületen egy szép esést okozhat, annyira csúszik utána a járólap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).