L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rami, Módosítva: 2012. január 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Pro-Keratinnal és Ceramiddal gazdagított összetétele segít helyreállítani a úrafeltöltött ha látható jeleit. A gyenge, erőtlen, élettelen haj újrafeltöltöttnek látszik. Haja könnyen kezelhet, rendezett,könnyen kifésülhető.A haj újrafeltöltött.

csilluu95

2014. február 5.

Néhány fújástól már könnyen kifésülhető lesz a haj, utána pedig jó illatú. Én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 5.

kitty06

2014. január 31.

Én imádom :) szép fényes puha és illatos a hajam tőle. Biztos,hogy újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 31.

Én imádom :) szép fényes puha és illatos a hajam tőle. Biztos,hogy újra veszem!

nagyerika28

2014. január 30.

Szárítás után a hajvégemre fújom és sokkal egészségesebb,nem szálkás a hajam plusz fényes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

rencike666

2013. december 25.

A rossmannban most 600 forint volt, úgyhogy vettem egyet. Régebben is használtam és nagyon szerettem csak a hosszú hajamra hamar elfogyott és ahhoz túl drága volt hogy rendszeresen vegyem. Most még a sárga gliss kurból van egy kicsi de ez az elséve sokkal jobb szerintem. Ráadásul az illata is jobb és tartós is. Viszont tényleg csúszik ha padlóra hullik, egyszer a szobámban fújkáltam vele a hajam és a parkettára is jutott, öcsém bejött hozzám és szegény akkorát esett :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Vivi92

2013. december 24.

Ugyanaz vele a gond, mint a pakolással: Bezsírosodik tőle a hajam, viszont ettől már másnapra. Könnyebb a hajat kifésülni és az illata is jó, de csak egy napig tart a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Adrienn88

2013. november 9.

Neki sem állok addig hajat mosni míg nincsen megfelelő pakolásom illetve kifésülő balzsamom.Sajnos a hajam nagyon begubancolódik és ezek nélkül esélytelen,hogy fájdalom mentesen megússzam a hajmosást.Megvagyok vele nagyon elégedve,intenzív hosszan tartó illat szárítással sem szálkásítja a hajat és teljes mértékben eltűnnek a csomók.Nem nehezíti el a hajam,könnyű és selymes.Egyet értek sszöszivel,én is fújkáltam a hajamra és utána majdnem dobtam egy hátast a fürdőszobában.Nagyon nehezen lehet feltörölni így már csak a fürdőkád felett használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Egy pozitívum: az illata jó. Millió negatívum: semmire sem jó. :( Pénz kidobás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Egy pozitívum: az illata jó. Millió negatívum: semmire sem jó. :( Pénz kidobás!

sszöszi

2013. augusztus 4.

Az illata nagyon jó, szerintem nem feltöltésre való, tehát azért nem azt adja amit ígér, de egy kifésülő balzsamnak tökéletes! Nagyon puhává varázsolja a hajam, nem szálkás annyira tőle, többször vettem már meg pont ezért... :) Vigyázzatok, mert ha olyan helyre fújjátok, ahol nincs szőnyeg akkor nagyon csúszik! :) És nehéz felmosni is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

sebidori91

2013. május 1.

Én nem ettől várom, hogy ne legyen töredezett a hajam,a fő cél az, hogy segítsen a kifésülésnél.Segít. Imádom az illatát is:) Igazából nem hiszem, hogy ezt az 5 dolgot betartja amit ígér. ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Tinkaa

2013. március 2.

Még valamikor októberben szereztem be a DM-ben féláron de a hajápolási szokásaimba mégsem tudom beiktatni. Most is a polcon áll és várom mi lesz a sorsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).