L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rami, Módosítva: 2012. január 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Pro-Keratinnal és Ceramiddal gazdagított összetétele segít helyreállítani a úrafeltöltött ha látható jeleit. A gyenge, erőtlen, élettelen haj újrafeltöltöttnek látszik. Haja könnyen kezelhet, rendezett,könnyen kifésülhető.A haj újrafeltöltött.

melange5014

2013. február 13.

Nagyon nem szeretnek engem az Elséve termékek, eddig még egyik sem jött be. Könyebben fésülhető volt tőle a hajam de a Gliss Kur ennél sokkal többet tud, természetesen nem vettem újra:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Gwendoline

2013. február 13.

Na most ez az újra feltöltés, meg hajvég helyreállítás, meg töredezett haj nem lesz többé az dolgok engem nagyon idegesítenek, miután mostmár megtapasztaltam: semmit nem érnek az erre való szerek! Ez egy nagyon jó illatú, könnyű kifésülhetőséget biztosító, és ha be akarom szárítani a hajam arra nagyon jó kifésülő spray. De megintcsak: semmi több. Nem lesz tőle feltöltött, dúsabb hatású sem a hajtő, sem a hajvég. Megveszem, mert bízom abban, hogy azért ápolja a hajam, de én még csodát tenni egy ilyen terméket sem láttam. Ha a haj el van törve, az az is marad, amíg le nem nő és nem vágják le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

justagirl

2013. január 1.

Hülye a neve, tény, de ettől még nagyon jól kifésülhető hajat varázsol. Nekem nem zsírosítja annyira nagyon. Amúgy meg inkább ez, mintsem, hogy minden reggel tépnem kelljen a hajamat a fésűvel. Szóval szerintem megéri, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

zsenya

2012. december 26.

tényleg jó, látványosan javít a töredezettségen. én csak a hajvégeimre fújom, mert könnyen zsírosodik a hajam, és így nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

ponydogcat

2012. december 2.

Jó illat, de nekem lelapítja a hajamat. Nem veszem újra, de elhasználom az illat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Reborn20

2012. november 28.

Nagyon nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon kellemes illatú, a hajat puhává, könnyen fésülhetővé teszi, igazán sokáig elég, és az ára is kedvező, 700Ft körül van. Egyszerűen imádom, másfél éve ezt használom, csak ha a padlóra is meg belőle, utána nagyon csúszik :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 28.

reka196911

2012. szeptember 21.

annapanni- köszi szépen a válaszodat! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

annapanni- köszi szépen a válaszodat! :))

Nautilus

2012. szeptember 10.

Nekem könnyíti a fésülködést, nem nehezíti el a hajamat, szebben csillog -azaz csillog valamennyire-, és a lényeg: hosszú (lassan egy flakonnyi) távon úgy látom, használ a szanaszét töredező hajamnak. Még két hajmosás között is jó pár fújás a fénynek és kifésülhetőségnek, és nem nehezít el, hacsak nem litereket nyom rá az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Ewyca

2012. augusztus 27.

nekem nem volt rossz...Teljesen jól ki tudtam fésülni utána a hajam,szárítás után kicsit puhább és fényesebb lett,mint a használata nélkül.Jó illata van,ezért hajlamos vagyok túl sokat használni belőle..ilyenkor kicsit elnehezül a hajam,de ez nem az ő hibája...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

reka196911

2012. július 5.

Főként akkor használom mikor nincs időm nagy hajápolásra. Ilyen alkalmakra tökéletes, az illata is finom és nem nehezíti el a hajam, bár az enyém hamar zsírosodik, de mégis szárazak a haj végeim. Nem tudna valaki ilyen hajtípusra valami jó hajbalzsamot? Köszi előre is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).