L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rami, Módosítva: 2012. január 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Pro-Keratinnal és Ceramiddal gazdagított összetétele segít helyreállítani a úrafeltöltött ha látható jeleit. A gyenge, erőtlen, élettelen haj újrafeltöltöttnek látszik. Haja könnyen kezelhet, rendezett,könnyen kifésülhető.A haj újrafeltöltött.

vira.15

2012. június 29.

Nem volt vele különösebb gondom, elhasználtam, de van ennél jobb is. Azóta se vettem újra, de nem is fogom, de azért jó termék. 3*-t megkapja, mivel nem ártott, de nem is használt igazán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

ginaaa91

2012. június 29.

Az én hajamnak jót tett, könnyebben ki tudtam fésülni, szárítás után is lágyabb lett. Tényleg nem egy csodaszer, de attól még nekem jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

sheetmusic

2012. május 19.

Illata finom, mint kifésülőspray teli találat, de száraz hajra annyira nem adja, puhítja de fényt nem ad...na de nem is ez a dolga! Maga nemében jó választás!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Timi16

2012. május 14.

Egyszerű kifésülőspray, túl nagy csodát ne várjunk tőle. Az illata tetszik, de nem venném meg újra csak emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Adriana

2012. március 24.

Lényegesen könnyebb volt kifésülni a hajamat, selymesebb is lett, de magában nem sokat ér(ne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

Katica13-D

2012. január 26.

Semmit nem ér! Nem regenerál, nem tudtam könnyebben kifésülni a hajamat... Fölösleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

Mypinkworld

2012. január 24.

Pénzkidobás kategória! Sem az illata nem tetszett, és regenerálni sem regenerált semmit a hajamon... semmit nem ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Kellemes az illata, de kb ennyi. Semmi extrát nem tapasztaltam. Max. annyit hogy segít a hajam kifésülésekor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

annapanni

2012. január 3.

A sárga kifésülő fújós balzsamot szeretem, ezért ezt is kipróbáltam. Semmi extra, önmagában kevés, nem tudtam jobban kifésülni tőle a hajam. Balzsam fölé felesleges, csak az illata miatt meg drága. Nekem nem töltötte fel semmivel a hajam, jó illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 3.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).