L'Oreal Paris

Ár:   950 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. június 14.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Keratinnal és Ceramiddel gazdagított összetétele segít helyreállítani az újrafeltöltött haj jeleit. A gyenge, erőtlen, élettelen haj újrafeltöltöttnek látszik. Ultrakönnyű összetétele hatékonyan ápolja a hajat, anélkül, hogy elnehezítené azt.

ddia5

2013. június 11.

Hajmosás után, nedves hajra használom, száraz hajra nem próbáltam még. Sajnos nem tudok róla semmi pozitívumot írni, sőt, úgy vettem észre, hogy kicsit zsírosabb is a hajam mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Nena

2013. május 22.

nem arra használtam, amire kitalálták (mert arra nem jó). de reggelre mostanában mindig elalszom a hajam, plusz van, hogy össze is ugrik. ezért ebből fújtam rá egy kicsit és utána hajszárítóval beszárítottam. nem zsírosított és egész napra illatos lett a hajam.
ettől persze maga a termék nem jó, csak nem akartam kidobni egy teli flakonnal, ha már megvettem. :D de miután elfogyott, nem vettem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Jelizz

2013. február 28.

Szörnyű... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 28.

Szörnyű... :(

csipkeorsika

2012. október 27.

Egyedül a kifésülhetőséget adja, semmi többet, tuti nem veszek újat, haszontalan..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

GossipGirl

2012. október 26.

Szerintem borzalmas, nem éri meg az árát. Egyedül az illata miatt tetszett, talán azért nem dobtam ki hamar, de az üveg felénél mégis a kukában landolt. Nem fújtam sokat a hajamra, szerintem pont eleget, de nem is tudtam könnyebben kifésülni, nem lett csillogóbb, sem puhább, de szerintem jobban zsírosodott tőle. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 26.

virike9

2012. október 11.

Nekem eléggé vékony szálú a hajam, és festett...(már jól megbántam). Sokat hezitáltam, hogy megvegyem-e ezt a terméket L'Oréal termékeket nem sűrűn szoktam használni, de a Rossmann-ban akciós volt nekem pedig kellett valami sürgősen, tehát velem jött. Az illatát imádom, szuper szerintem. Magát a terméket először vizes hajra használtam, hajszárítás előtt... mondanom sem kell, hogy abszolút semmit nem ért az én csúf, kócos cérnagombolyag hajamnak...(de igazából a híres,neves Gliss Kur, sem és annak még az illata sem tetszett) De gondoltam, ha már megvan akkor elhasználom, semmivel sem volt rosszabb hatása, mint más ilyen termékeknek. Az állaga tényleg nehéz és kicsit zsíros, krémes(?)... A hajtövem gyorsan zsírosodó, a hajvégem pedig rettenetesen száraz így, csak a végére fújtam, de ebben a felállásban az elején tényleg zsírosította a hajamat, de aztán ez a hatás az idő múlásával elmaradt. Igazából nem tetszett ez a dolog, de használtam és rájöttem, hogyan is tud tényleg működni a dolog. Elkezdett kicsit hullani a hajam mostanában, így a hajmosás külön rituálévá nőtte ki magát. Nem használok hajszárítót, hajmosás után nem fésülködök egyből, hanem hagyom magától megszáradni a hajamat, majd a teljes száradás után tincsenként fújom be ezzel a hajamat és úgy bontogatom ki a gubancokat... kicsit macera, meg nagyon időigényes, de a végeredmény szép, fényes, könnyed, illatos haj! : ) Szóval ebben a formában igazán jól használ sokkal jobban mint a Gliss Kur. Persze a töredezéssel semmit sem kezd, arra az olló a megoldás : ) szóval 4 csillag és bocsánat a hosszú story-ért! : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

angii

2012. szeptember 8.

Minden mosás után használok belőle több mint fél éve. remek termék:) tökéletesen kifésülhető lesz tőle a hajam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

sophianae

2012. július 18.

Jó illatú, selymes, fényes, puha tőle a hajam DE a töredezés ellen nem segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Jó illatú, selymes, fényes, puha tőle a hajam DE a töredezés ellen nem segít.

Angi

2012. május 22.

Száraz hajon használtam először, azt mondtam, hogy ez szörnyű, nem csinál semmit. Szépen félretettem, majd elfogyott a szokásos balzsamom, nem volt otthon más. Elővettem és a vizes hajamra kentem rá egy diónyi mennyiséget. Fél óra múlva kevés langyos vízzel leöblítettem. A hajvégekre kentem újra, és azt már nem öblítettem le. Nem volt rossz a szárításkor, szépen formázható lett a hajam, de akkor is jobb a balzsamom. Négyest jó szívvel adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Nusee

2012. április 21.

Amúgy nem lenne rossz ez a spray mert tényleg feltölti a hajat csak ez az hogy mellette ragacsos és kicsit vizes vagy inkább zsíros hatást nyújt :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).