L'Oreal Paris

Ár:   950 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. június 14.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Keratinnal és Ceramiddel gazdagított összetétele segít helyreállítani az újrafeltöltött haj jeleit. A gyenge, erőtlen, élettelen haj újrafeltöltöttnek látszik. Ultrakönnyű összetétele hatékonyan ápolja a hajat, anélkül, hogy elnehezítené azt.

Hibiszkusz

2012. április 20.

Azért vettem, hogy ne kelljen a balzsamozással időt pocsékolni. Kár volt. Nem segíti a kifésülést, és száradás után a hajam merev és ragacsos lesz tőle. Az amúgy viszonylag tűrhető hajamból egy sprőd szénakazlat csinál. Az egyetlen pozitívum benne az illata. De csak azért meg nem érdemes megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 20.

boni

2012. április 4.

Borzalom!!! Nem lehet vele könnyebben kifésülni a hajat és borzasztóan ragad! Hiába a gliss kur a legjobb. Még a kutyusom hosszú szőrét se fújom vele, annyira gagyi. Ennyit a híres L'ORÉAl-ról, egyik terméke sem jó...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

rebus

2012. március 23.

sajnos ez nekem nem vált be, bár az illata nagyon tetszik de ezen kívül semmi hatást nem vettem észre :( ezt biztosan nem vásárolnám újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

ayer02

2012. március 3.

Kellemes az illata, a samponjával 1ütt használom már 1 jó ideje s látványosan kevesebb hajszálam töredezett! Igaz a haj töredezést a rendszeres vágás javítja a legjobban, nem az ilyen készítmények, ezek csak megóvják s erősítik! 1ik dolog a másik nélkül mit sem ér! :) Be is kell szereznem lassan az újabb utánpótlást! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

veraveravera

2012. február 19.

Lehet, hogy csak az én 'példányomnak', de nem jó a szórófeje, egy erősebb sugár jön belőle, és mellette pedig szanaszéjjel fröcskölődik. Szerintem az illata kifejezetten taszító és semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Macska

2012. február 14.

Nem jó! Semmit nem ér, meg sem közelíti a gliss kurt :-(
Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Nem jó! Semmit nem ér, meg sem közelíti a gliss kurt :-(
Pénzkidobás volt.

bendee91

2012. január 29.

Hasonló a Gliss Kuros hajkifésülő spraykhez, kb ugyan olyan. Én rettentő nehezen fésülöm ki a hajam, amikor megmosom. Ezzel jól beszoktam fújni, de hát nem nagyon segít rajta. Gliss Kur jobb volt szerintem. De lehet a hajam változott meg és már az se segítene rajta.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

rocksteadycat

2012. január 28.

Sokáig használtam, nem volt gondom vele. Selymesebb és fényesebb volt a hajam, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

klau252

2012. január 28.

Az illata nagyon jó . Göndör száraz hajam van , és könnyen kitudom fésülni tőle , és nekem előny, hogy nem kell kiöblíteni . Viszont tényleg zsírosít még az én száraz hajam is , akkor nem tudom milyen lehet annak , akinek alapból zsíros a haja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

csilla10

2012. január 28.

minden reggel használom. utána könnyebb a kifésülés, nem ragad és lággyá, könnyeddé teszi a hajat. fél éve használom, de a töredezettségen nem segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).