L'Oreal Paris

Ár:   950 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. június 14.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Keratinnal és Ceramiddel gazdagított összetétele segít helyreállítani az újrafeltöltött haj jeleit. A gyenge, erőtlen, élettelen haj újrafeltöltöttnek látszik. Ultrakönnyű összetétele hatékonyan ápolja a hajat, anélkül, hogy elnehezítené azt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

momo

2011. december 5.

Kevés, vékony szálú hajam van (kellemes párosítás :-( ) és még töredezik is a vége. Hajvégápoló helyett vettem, mert mostanában valahogy nincs gusztusom az olajos-szilikonos dolgokhoz. Kb. a fülvonalamig szoktam fújni, így nem zsírosít. Viszont: kemény lesz tőle a hajam vége. Nem hidratált, hanem kemény és illatos. Hát nem is tudom... Ha ez megvédi a töredezéstől, akkor ám legyen. Még próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 5.

magdus_

2011. december 5.

Minden reggel használom. Szerintem nem ragad, könnyen kifésülhető lesz tőle a haj. Nem kell a balzsamokkal időt pocsékolni, mert bőven ellátja a szerepüket és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 5.

sandoragi0

2011. október 10.

Közepes kategóriájú! A gubancokat jól ki tudom fésülni,de nekem nagyon zsírosítja a hajam,pedig csak a hajvégre fújok. Kicsit ragacsos is tőle,elnehezíti,csak az illata jó. Nekem a gliss kur jobban bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

Monee

2011. október 4.

Amikor nincs időm balzsamozni, mindig ezt használom. Pár fújás és már ki is tudom fésülni a gubancaimat. Puha és selymes lesz a hajam tőle és az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 4.

bpancsi

2011. július 30.

Kategóriájában az egyik legjobb, nekem bevált mert praktikus, nem veszítek időt a balzsam felkenés, lemosással, mégis láthatóan regenerálja a hajat... Ellenben egy igazi pakolás természetesen hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 30.

korfu09

2011. július 26.

Én vasalom a hajam, ezért az száraz és töredezett. Használata után puha, kellemes tapintású lesz. A hajvégeket is ápolja. Az illata is nagyszerű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 26.

UnVraiAnge

2011. június 22.

Mint általában ha megtetszik egy új termékcsalád, most is a samponnal és pakolással együtt szereztem be ezt a kifésülő balzsamot. Illata jó, de semmi különleges. A L'Orealnak még mindig nem sikerült felülmúlni az isteni méhpempős termékekét, amiket legnagyobb szívfájdalmamra már régóta nem lehet kapni. Na de térjünk vissza erre a portékára, ami szerintem nemes egyszerűséggel silány. Zsírosít, elnehezíti a hajat és inkább hátráltatja a kóctalanítás, mint segítené.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 22.

nemesanita

2011. június 17.

Szeretem az illatát,talán az Elséve fújós sprayk közül ennek van a legjobb illata.És azért is jó,mert nem zsírosítja annyira a hajat mint a Gliss Kur,nekem legalábbis az nem vált be,de ez igen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 17.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).