L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Hajápolás

Az Elséve Töredezés elleni krémpakolás intenzíven táplálja haját a hajtövektől a hajvégekig. Haja erősebbnek és védettnek érződik. A pakolás a haj sérült területeit célozza meg, hogy feltöltse a sérüléseket, így teszi puhább és selymesebb érzetűvé a hajat . Segít a sérült haj javításában, összetétele a haj egyik természetes cementjének másolatával van gazdagítva.

Cremorne

2012. április 11.

Szeretem, finom az illata és kezelhető lesz hosszú hajam. Nem kúra szerűen használom, hanem nemes egyszerűséggel hajbalzsamként. Jó tíz percig fenn szoktam hagyni. Alapvetően erős hajam van, de a végét csak jó félévente vágja vissza a fodrász, mert szép egészséges marad. nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

molbolesy

2012. február 18.

Elég száraz, vékony szálú hajam van, nagyon jól hidratálta és nem csak a felkenés után 10 percig, hanem hosszan tartóan. De azért csodát ez sem tesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Bibike

2012. január 19.

Amikor festettem a hajam, ezt használtam, és imádtam. Az amúgy gyenge, vékony szálú hajamat nem nehezítette el és nem is szállt tőle (pedig ez ritkaság). Azt hiszem, újra megveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

coramie

2011. szeptember 1.

IMÁDOM, isteni jó kis pakolás, száraz hajra kiváló, senki nem fogja megbánni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 1.

IMÁDOM, isteni jó kis pakolás, száraz hajra kiváló, senki nem fogja megbánni!

dorothy

2011. július 1.

jó a cucc, a sima balzsamot és ezt is hasznosnak találtam, nagyon jó lett az egyébként sprőd hajam tőle. viszont sajnos ÁLLATOKON TESZTELNEK legutóbbi információim szerint, ezért mostantól kerülöm a termékeit. sorry! nem akarom, h bárki szenvedjem miattam: állatok se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.