L'Oreal Paris

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vick, Módosítva: 2011. március 9.

Kategória:   Hajápolók

lionshare

2012. március 20.

Szerintem elnehezíti, zsírosítja a normál (v. érzékeny) hajat, ugyanakkor segít kibontani és csillogós fénye is lesz tőle aznapra. Kemény esetekre, nagy gubancokra vagy nehezen kezelhető, száraz hajra tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

angelika11

2012. március 20.

Én imádom ezt a terméket!Szerintem isteni az illata és a könnyen csomósodó hajamra tökéletesen bevált.Sosem használom a hajtöveimre,így a hajamat nem tudja zsírosítani.Nekem nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

maaya83

2012. március 8.

Nem rossz de csak egy napig érezhető a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

Nem rossz de csak egy napig érezhető a hatása.

Odil

2012. március 4.

Ez olyan látszatcucc volt. Egy napig puhának érződött a hajvégem (ahogy látom, kizárólag a szilikontól), ám ez nem tett különösebben boldoggá. Elhasználtam, a töredezés változatlan maradt. Nem erőltetném, annyira még az illata sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

rocksteadycat

2012. január 28.

Elég jól szembeszállt a szúrós hajvégekkel, puhábbá és normálisabbá tette őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

Elég jól szembeszállt a szúrós hajvégekkel, puhábbá és normálisabbá tette őket.

Orsy

2011. november 22.

A töredezettségen szerintem nem segít,de sokkal könnyebb vele kifésülni a hajam, Én balzsamozok is,de még így is gubancos a hajam,ezzel könnyebben kitudom fésülni hajmosás után. Nekem nagyon száraz a hajam,úgyhogy nekem nem okozott zsírosodást,de eltudom képzelni,hogy zsíros hajúaknál ez esetleg gond lehet. Nem egy csodaszer,de hasznos,nekem amúgy az illata nem jön be annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 22.

annapanni

2011. november 5.

Hosszú, töredezett hajam van és balzsam/pakolás nélkül nem bírom kifésülni. AJándékba kaptam, nagy csodát nem vártam tőle. Egyszer kipróbáltam, hogy csak ezzel fújom be mosás után a hajam. Bevált, fésülhető lett, egészen meglepődtem bár a fél flakont elfújdogáltam(szó szerint). Expressz esetekre jó, amikor nincs idő balzsamozni.
Akcióban megvehető, amúgy szerintem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

Akcióban megvehető, amúgy szerintem drága.

médea

2011. november 1.

Egyszer vettem ilyen balzsamot kiváncsi voltam és mivel a Gliss Kur hasonló balzsamával nagyon elégedett voltam és az Elseve-ről sincs rossz véleményem kipróbáltam. De ettől sajnos kicsit ragacsos lett a hajam. Csalódás volt, nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 1.

sandoragi0

2011. október 10.

Amikor fújtam vele,mintha jobban nőtt volna a hajam,pedig folyamatosan vasaltam,valószínűleg,mert nem engedte letörni. Szerintem tényleg használ! Nekem bejött!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 10.

Fedora26

2011. szeptember 1.

Derékig érő hosszú hajamra használtam . Csökkentette a töredezést, és tényleg könnyebben fésülhető lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Stearyl Alcohol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Quaternium-87, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Behentrimonium Chloride, Methylparaben, Cetrimonium Chloride

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.