L'Oreal Paris

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vick, Módosítva: 2011. március 9.

Kategória:   Hajápolók

bodnar.anna

2011. augusztus 23.

legelőször miután megmostam a hajam befújtam vele és kezdhettem előröl.totál zsírosnak nézett ki.öröm volt elajándékozni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

BabaCica92

2011. augusztus 20.

Kb. 2 hónapja használom, kb egy hónapja vágattam a hajamból, a fodrász azt mondta, hogy nincs eltöredezve a hajvégem!! Tényleg megkönnyíti a kifésülést, az én zsíros hajamat nem zsírosítja jobban, szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

trisztan

2011. július 24.

Egyszer siettem, és véletlenül ezt vettem Gliss Kur helyett....van ilyen :-) Legközelebb jobban figyelek...mert bár egyszer el lehet használni, de azért annyira nem hatott meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 24.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

nekem is zsíros tövű a hajam, de száraz a vége: ez tökéletes volt rá, nem nehezítette el, nem ragadt össze!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

agi.greendaygirl

2011. július 1.

nekem töredeznek a hajvégeim, de ez a balzsam szárítja őket méginkább.. rengeteg hidratáló balzsam kell hogy kompenzálja..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

noci0524

2011. március 27.

Hát nekem nem zsírosodott a hajam, hanem szimplán összeragadt... de hát kinek mi... a Gliss Kuros sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 27.

strawberry92

2011. március 13.

Nekem is nagyon zsírosítja a hajamat. Jó illata van és tényleg könnyebb kifésülni a hajamat de újra nem venném meg. Inkább a Gliss Kur

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 13.

nemesanita

2011. március 10.

Használtam,de nekem az illata nem tetszett,a Full Restore-é sokkal jobb.Csak sokat ne fujjatok belőle,mert zsírosodik a haj.De hát melyik hajformázótól nem?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 10.

insidecore

2011. március 9.

Kellemes az illata, és tényleg megkönnyíti a kifésülést,de nekem ettől mintha hamarabb zsírosodna a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 9.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Stearyl Alcohol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Quaternium-87, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Behentrimonium Chloride, Methylparaben, Cetrimonium Chloride

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.