L'Oreal Paris

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2022. október 10.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Keratinnal és tápláló Shine-Care szérummal gazdagított, nem leöblítendő expressz balzsam  a dupla hatásért:

• Azonnal hat a töredezett hajvégek jelei ellen és gyönyörűbbé teszi a hajat.
  • Könnyű kifésülés, fényesség és UV-védelem.

Ár: 1000ft , Eladó: Kami54
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes ,foxi ,posta ,készpénz ,banki utalás

Brigike1994

2017. augusztus 9.

Jó az illata szeretem :) de a töredezett hajvégeken semmi nem segít :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Jó az illata szeretem :) de a töredezett hajvégeken semmi nem segít :P

blackcat00616

2017. július 21.

Szupergyors segítség a száraz, seprűs hajra. Miután befújom máris egészségesnek tűnik egész napon át. Nővéremtől kaptam, azt hittem a hatása miatt legalább 3000ft, aztán láttam, hogy 1100ft teljes áron. 2 hónapja folyamatosan használom, most fog elfogyni. Biztos újra veszem.

Update: Már a harmadik fog elfogyni és még mindig imádom ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Update: Már a harmadik fog elfogyni és még mindig imádom ;)

tittus

2017. június 6.

Kifésülőspray-nek nagyon jó, és az illata nálam nagyon betalált! Amolyan Gliss Kur helyettesítőnek vettem, mert az Elséve cuccokat jobban szeretem. Csodát nem művel a hajammal (a töredezett hajvégekre gondolok, dehát azon csak az olló...), de könnyen kifésülhető és puha lesz tőle. Az illata miatt valószínűleg ezt fogom újravenni és nem a Gliss Kur verziókat :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

DynaNusser

2017. április 24.

Agyonfestett, tönkretett hajam van, gyógyírként kaptam ajándékba az elsőt, de már most figyelem, hogy nehogy elfogyjon, mielőtt újat vennék, mert ez egy "kell" termék nálam. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

szilvi004

2017. április 10.

Nagyon szép lett tőle már első használatkor is nagy változás :O
Csak Loreal hajápolókat használok, hatalmas különbség!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 10.

Nagyon szép lett tőle már első használatkor is nagy változás :O
Csak Loreal hajápolókat használok, hatalmas különbség!

petraa11

2017. április 7.

Jól fésülhető lett tőle a hajam. Más hatást nem tapasztaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Jól fésülhető lett tőle a hajam. Más hatást nem tapasztaltam

oklaudia

2017. március 13.

Eddig még nem vált be a termék. Nem csinál semmit a hajammal, még a kifésülést sem könnyíti meg számomra. Nem lesz tőle szebb vagy puhább. Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

tunderelefant

2017. március 9.

Nekem kicsit a GK termékek jobban bejönnek, de ez sem rossz. Annyira nem érzem a hatását, vagy csak a hajam nem szokta még meg, nem tudom. Nem veszem újra az biztos, de elhasználom. Az illata jó, a fújókája is remek. A hajat nem nehezíti el, könnyen beissza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Nanilia

2017. március 6.

Féláron jutottam hozzá, de azt kell mondjam teljes áron is megérte volna. Derékig érő természetes hajam van. Nagyon nem mindegy mit fújok rá szárítás előtt. Nem nehezíti el a hajam, könnyű kifésülni és az illata is finom. A fújóka minőségi, pont megfelelő mennyiséget szór ès szépen teríti a hajon. Biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

lorealelseve

2017. január 20.

Jó kis termék a samponnal és a kiöblítendő balzsammal együtt használom kiváncsi vagyok hogy mit fog csinálni a Gliss kur ultimate resist hajpakolás pusztításával

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: Lactic Acid, Glutamic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).