L'Oreal Paris

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 30.

Kategória:   Hajápolók

Egy krém koncentrált Sicamid tartalommal, amely azonnal beolvad a hajrostokba, így veszi fel a harcot a töredezett hajvégek ellen. Célzott és tartós hatás. A haj hosszára és végeire. Nem szükséges kimosni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mundow

2016. január 1.

Nekem annyira nem vált be. Egy kicsit puhítja a hajam és kellemes az illata.
A hajolajak hatásosabbak az én hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Nekem annyira nem vált be. Egy kicsit puhítja a hajam és kellemes az illata.
A hajolajak hatásosabbak az én hajamon.

barbixd

2015. december 30.

nagyon sérült hajvégeim vannak, elég nagy felületen és nem akarom levágatni, mert örülök, hogy végre megnőtt :D ezért találni akartam rá egy megoldást, ami puhítja kicsit szépíti az egészet, és akkor láttam a sica krémet. :) gyorsan vettem is, pont akcióba volt, és nagyon elégedett vagyok vele
szuperpuha lesz tőle a hajam, az illata is nagyon jó. kis csomagolásban van ugyan, de nem kell sokat kenni rá, így eltart sokáig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

stefanie95

2015. november 11.

Volt alkalmam ki próbálni, és szerintem hatásos termék. A hajvégekeim puhábbak lesznek tőle, öröm volt megérinteni őket :)
Szerintem a ki szerelés is gazdaságos, és mellesleg az illata is nagyon finom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Anyamacii

2015. november 7.

Nagyon jó kis hajápoló. Nagyon szeretem, mert tényleg szép lesz tőle a hajvég és láthatóan kevésbé töredezik mint eddig. A hajam istenien puha lesz tőle és nem múlik el a hatása hamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 7.

Emme

2015. október 15.

Úgy gondoltam,hogy extra ápolásra van szüksége a hajamnak, a szokásos sampon+balzsam+olykor olaj már nem volt elég , hogy kordában tartsa és eléggé hidratálja. Nem használok hőt a hajamra,az előbb felsoroltakon kívül igazából semmit nem teszek rá, 3havonta festetem,igazi low maintance. Az ősz beköszöntével azonban száraz lett és hihetetlen módon gubancolódott. Nem nézett ki jól, nem volt mutatós,és ahogy anya szokta mondani "a hosszú haj önmagában nem szép,csak akkor ha ápolt,egészséges" és ijedve láttam,hogy az emyém sajnos már nem az. Az Elseve termékek nekem soha nem váltak be, ezer éve nem is használtam egyet sem közülük, a szérumot is azért próbáltam ki,mert látoga´toban voltam és ez volt otthon, úgyhogy gondoltam, üssekű, kipróbáljuk. Nagyon piciny mennyiséget masszíroztam nedves hajba, majd éjszaka szépen megszáradt. Reggelre egy darab gubanc, száraz hajvég nem volt. NEM VOLT :D. Amit tett a hajammal bámulatos volt, egyből meg is rendeltem , így jó árban jutottam hozzá és szerintem hihetetlen ideig elég lesz. Akkorát,de akkorát csalódtam -pozitív értelemben, természetesen- , ez a kis krém igazán,tényleg csodaszer, nagyon jól kiegészíti a hajmosási rutint és a következő mosásig kézzelfogható a hatása. Nem hittem a szememnek. Ajánalni tudom mindenkinek,aki egy kis extrára vágyik,akinek könnyen kócolódik a haja és aki tartós ápolásra vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

PolishEverywhere

2015. június 13.

A könnyen zsírosodó hajamra sajnos nem mindegy, hogy mit kenek fel, nagyon tartok attól mindig, hogy még ennél is gyakrabban kell majd hajat mosnom. Eléggé kiszárították a kénes samponok a hajvégeimet, de szerencsére ez a kis csoda remekül helyrehozta. Nagyon keveset használok belőle, tökéletesen eloszlik, nem hagy maga után zsíros érzést, inkább csak egy kellemes selymes jó illatú hajat. :) Nálam már néhány használat után látványos eredmény volt. Minden hajmosás után vizesen simogatom bele a hajamba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

F_Etti

2015. június 3.

A Rossmann-ban vettem leértékelve, gondoltam egy próbát megér. Az amúgy kicsit sprőd hajammal csodát tesz. Nagyon sok hajápoló termékem van, köztük argán olaj, ez a kis szer van legalább annyira jó :) Ami még mellette szól, hogy nem múlik el a hatása egy nap alatt, a következő hajmosásig végig érezhetően puhább és láthatóan szebb a hajvégem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

manobeka

2015. április 18.

ÖÖ..vajon ér valamit? Nem tudtam még megállapítani 2 hét használat után sem..szerintem semmi extra, az illata lehetne jobb. Előnye a kis kiszerelés , így utazáshoz ideális magunkkal vinni. Na jó..egy picit tényleg puhítja a hajat.:-D Ártani nem árt az tuti.:-D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 18.

Hidratálók: Lactic Acid, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).