L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. augusztus 31.

Kategória:   Hajápolók

Hogy haja ragyogását új életre keltse, a L'Oreal laboratóriumai megalkották a Tápláló-Tükörfényt Gyönyggyel. A gyöngyprotein tápláló és energizáló elemei adják a természetes gyöngy ragyogó fényét és ellenállóképességét.

A Tápláló-Tükörfény Gyöngy Proteinnel beszívódik a hajszálakba a célzott ápolás érdekében, mely kiegyensúlyozott a hajtövektől a hajvégekig, anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

jud678

2014. június 19.

Ez a pakolás nagyon jó gubancolódó hajra, csak nekem picit macerás volt a használata. Jobban szerettem a balzsamot ebből a termékcsaládból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 19.

GI85

2014. március 28.

Nagyon szerettem, de már sehol sem találok. De talán az AsiaCenterben van, mert találtam jó pár olyan terméket amit máshol már nem kapni(hajfestékeken, melírozókon át, samponokig és tusfürdőkig).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

lovaslany13

2012. április 28.

Az összes tükörfény terméket nagyon szerettem. 1évig használtam őket körülbelül, ezt még most is néha, már kevés van belőle. Tervezem újra venni, csak most másikat kell használnom mert megszokta a hajam sajnos:(
De tényleg csillogó puha hajat ad. Ahogy a többinél is van egy aranyszabálya: fejbőr közelébe ne! csak a végekre és maximum pár centi pluszba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

pamacs69

2012. március 15.

A legjobb pakolás,amivel valaha találkoztam! Az illata,a doboza,a hatása...Mintha nekem találták volna ki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

titinem

2011. december 2.

A Kallos Latte előtt ezt használtam,és meg voltam elégedve vele maximálisan,egyedül az árát sokalltam. E termék és a latte között hatást tekintve nincs nagyon különbség, egyedül az ár. Annak aki olyan pakolást akar, amit bárhol meg lehet venni,nem kell fodrászkellékeshez menni érte, jó alternatíva lehet,ha száraz a haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 2.

xybaBence

2011. augusztus 13.

Imádom a tükörfény családot az elseve-től. A hajpakolás hasonlóan fontos mint a balzsam, de csak reménykedem, hogy a balzsam és a pakolás valamiben eltér, mivel maximum az állaguk más egy kicsit, de más eltérés nincs.

Nagyon szeretem, kicsit sajnos szárítja a hajat, hiába a balzsam + a pakolás, de az illata őrületes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.