L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hajápolók

Újratápláló balzsam száraz hajra, méhpempővel és Omega6-al.

tsix03

2013. augusztus 24.

Már sokféle hajbalzsamot használtam, de idáig ez a legrosszabb. Ragad tőle a hajam és alig lehet kifésülni, pedig direkt azért veszek balzsamot, hogy ki tudjam fésülni a hajam. Számomra nagy csalódás volt, alig várom, hogy végre elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

nitavondee

2013. május 27.

Nekem is bevált, egyébként hosszú hamar zsírosodó, száraz végű hajam van, nagyon szeretem és az illata is tetszik! Igaz van jobb balzsam is, de ez is simán megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 27.

katica131

2013. április 4.

Nekem bevált, hihetetlenül puha és fényes tőle a hajam, és nem zsírosodik jobban az átlagnál :) a DM-ben vettem leárazott termékek között, amúgy 800 forintot nem nagyon tudnék adni érte! Amúgy is kísérletezős típus vagyok, úgyhogy hacsak nem lesz újra leárazva, nem veszem újra. Ám nem a minősége, hanem csakis a drága ára miatt! Minőségből 5/5-ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

ilda600

2013. március 26.

Imádom az illatát, nekem nem nehezíti el a hajam, puha és könnyen kezelhető lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Kreszta90

2012. szeptember 26.

Az illata miatt nagyon megszerettem és utána puha és könnyen kifésülhető lett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

sztike

2012. július 14.

Nagyon finom illata van, könnyű felvinni és fényes, kezelhető hajam lett tőle. A samponnal kombinálva használtam, de azóta áttértem a 2 in 1 samponokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Nusee

2012. június 12.

Szerintem nagyon jó, puha fényes lett tőle a vastagszálú száraz festett hajam, amire egy balzsam sem volt képes ezelőtt, az illata meg isteni még 3 nap után is érzem ami megint egy csodának számít nálam, és az ára is kedvező legalábbis 799 ftért nagyon megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Kanga

2012. március 27.

Az illata számomra kellemes volt, de viszont nekem nem vált be. Hajmosás után már másnap olyan volt a hajam tőle, mint egy ősembernek. Nekem nagyon zsírosodott a hajam tőle. Én biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

Sephira

2012. március 27.

Nemrég vettem, siettem ezért csak leemeltem (sajnos) a polcról, nem néztem meg az összetevőket (eredetileg a hajhullás ellenit szerettem volna de nem nagyon kapni) különben nem vettem volna meg. Már az állaga is meglepő volt, azt gondoltam hogy a többi balzsamjukhoz hasonlóan amit próbáltam (töredezés elleni sárga csomagolású, Full Restore) ez is ilyen híg és nagyon folyós lesz, de tömény és intenzív sárga mint a tempera, mintha a kupakjához lenne igazítva a színe. Az illata meg elég intenzív mű-méz, még hajmosás után is mikor alaposan kiöblítettem is éreztem, elég émelyítő. Még csak egyszer használtam, nem rossz, de úgy érzem elnehezít mint a többi balzsamjuk (a Gliss Kur-okat jobban is szeretem). Csalódás hogy az összetevők közt ott van a kőolaj (paraffinum liquidium), amit egy L'Oréal balzsamról nem gondoltam volna, megbíztam bennük sajnos (mert a másik kettőnek végig néztem anno az összetételét és azokban nem volt, ebből azt gondoltam talán más balzsamjukban sincsen, meg általában mindennek megnézem az összetételét), legalább nem az elején van hanem a huszonkettedik helyen. Ha már megvettem elhasználom, remélem hamarosan elfogy, de több ilyet nem veszek, főleg ha nem néztem meg az összetevőit akár itt is vagy a boltban..
Ja, és a royal jelly (gondolom ez akar lenni a méh pempő) meg utolsó helyen van (legalábbis az új csomagolásún ahogy néztem), lehet a tapadós érzést a kőolaj és nem a méhviasz okozza, hisz utóbbi alig van benne..

Update: nem volt olyan rossz az elején, egészen puhává tette a hajam viszont hosszú távon egy idő már elnehezítette, elzsírosította pedig a hajtövekre nem tettem. Most fogyott, az összetevői is ellen szólnak meg ez az elnehezítés, nem veszem többet. (Valahogy a másik két kipróbált, a sárga flakonos meg a full restore is elnehezített).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

klau1212

2011. november 10.

könnyen kifésülhető,szép lett tőle a hajam (régebben használtam akkor még más volt a csomagolása)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 10.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Alkoholok: Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate
Emulgeálószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).