L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hajápolók

Újratápláló balzsam száraz hajra, méhpempővel és Omega6-al.

klau1212

2011. november 6.

gyerekkorom kedvenc balzsama ,imádtam az illatát és gyönyörű volt tőle a hajam ma már nem merném újra kipróbálni attól tartanék zsírosodna tőle:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 6.

annapanni

2011. november 5.

Hosszú és töredezett a hajam, minden újdonság érdekel. Az elseve-nél megszokott átlagosnál vizesebb állagú, amit aztán hamar ellocsolsz hajmosás után. Nekem az illata nagyon tetszik, sima és puha is lesz, de a hagy a hajon valami zsíros tapintást, olyan érzésem van mintha nem is mostam volna meg. Biztosan ez a méhviasz...Az arany csomagolású balzsamja, és az éjszakai regeneráló szérumja is ugyanilyen hatást kelt. Nálam nem vált be csak ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

lilly77

2011. október 5.

Jó ez a hajbalzsam, puha, kellemes tapintású, fényes lesz a hajam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 5.

Jó ez a hajbalzsam, puha, kellemes tapintású, fényes lesz a hajam tőle

babascene

2011. október 1.

Szép puha lesz tőle a hajam, és könnyebben kezelhető. Nekem festett és nagyon igénybe vett hajam van de ez segít rajta nagyon sokat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

knoemi88

2011. szeptember 14.

Én úgy tapasztaltam, hogy nem tud többet, mint a 3-400 Ft-al olcsóbb balzsamok. A samponjával együtt használva sem értem el vele kielégítő hatást. Nálam, "ha nincs más, jó ez is" típusú termékcsalád tagja lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

agi.greendaygirl

2011. augusztus 22.

régebben használtam, szerettem. jó puha lett tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

régebben használtam, szerettem. jó puha lett tőle a hajam :)

mellesleg

2011. augusztus 19.

Tavaly próbáltam ki, nagyon jót tett a hajammal, viszont valamelyik összetevőjére allergiás lettem, és tiszta kiütés lett a fülem és a fejbőröm is. Nagyon sajnáltam, mert tényleg szuper...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Greenapple

2011. július 13.

Kiválóan kiegészíti az újratápláló sampon hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

Kiválóan kiegészíti az újratápláló sampon hatását.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Alkoholok: Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate
Emulgeálószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).