L'Oreal Paris

Ár:   870 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Hajápolók

A frizurának dússágot és tömöttséget ad és megemeli a hajat a hajtövektől a dús hatásért.

coramie

2012. február 16.

Szerintem pedig szuper ez a balzsam, nem nehezíti el a hajat és megemeli a hajtöveket. Nagyon vékonyszálú, tartatlan hajam van és bevált neki, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 16.

Minike

2011. október 19.

Ennek a balzsamnak az értéke gyakorlatilag nulla. Elnehezíti, zsírosítja a hajam. Abszolút nem hidratál, balzsamozás után még gubancosabb is lett. Nagyon megbántam, hogy megvettem, ennél többet vártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 19.

Hidratálók: Soluble Collagen

Tartósítószer.