L'Oreal Paris

Ár:   931 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

didus

2013. április 14.

Se jobb, se rosszabb nem tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Se jobb, se rosszabb nem tőle a hajam.

cintia995

2013. március 3.

400 Ft-ért vettem DM-ben, ennyit nekem biztosan megér, de azért 1000 Ft-ot nem hiszem hogy adnék érte. Vizes hajon használtam: ráspricceltem és egyből nagy körkefével szárítottam. Lapulásra hajlamos a hajam, de ez adott neki egy kis tartást. Az illata nekem sem tetszik, de később nem lehet érezni. Összességében 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 3.

Hoagirl

2013. február 21.

Én szeretem az illatát, mindig nedves hajra viszem fel, hetet szoktam fújni a kezembe és úgy oszlatom el a hajamon, mert ha közvetlenül a hajra permetezem, akkor elnehezíti és ellenkező hatást lehet vele elérni. Ugyanez történik ha száraz hajra használja az ember lánya, legalábbis nálam ez történt. Bubifrizurám van úgyhogy nem nagyon húzza le a hajamat a súlya, lehet nálam ezért működik elég jól ez a termék. Ki kell tapasztalni hogy működik legjobban, és utána már gördülékenyen megy a dolog. Negyed éve használom kétnaponta és még mindig megvan a lötyi 3/4-e, úgyhogy sokáig ki fog tartani. Kedvelős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 21.

doramora

2012. december 31.

Borzasztó az illata, mintha vegyszert fúnék magamra. Viszont az összetevők listája rosszabb is lehetne. Lényeg a lényeg, nem tudom mire jó, de arra tuti nem, amit hirdetnek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

syrene80

2012. december 12.

Amíg szőke voltam,ez volt a kedvencem. Gyönyörű szőke árnyalatai vannak.Az "adagot" keveslem,félhosszú hajra épphogy elég,hosszúra nem mertem egy dobozzal venni,úgy pedig már drága. Mostmár barna a hajam és mivel hosszú is,hab állagú festéket hadználok,mert az földig érő hajra is elég:-) óó bocsi most látom,rossz helyre írtam,ezt egy hajfestékhez akartam írni:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

syrene80

2012. december 12.

Nekem abszolút nem jött be,biztos nem veszem meg újra:(

Nekem abszolút nem jött be,biztos nem veszem meg újra:(

evi_iv

2012. november 23.

Bevált a hajtő emelés vele.
Abszolút nem vártam tőle sokat,és meglepett az eredmény!:)
Szép telt,volumenes hatást tudok vele elérni.Nem ragad,nem tapad!
Természetes!
Törölköző száraz hajra teszem,és rögtön körkefével beszárítom.
Minden napra azért nem ajánlanám,én ha gyakran alkalmazom viszket tőle a fejbőröm.De ez nem csoda hiszen alkoholos!
Árarány értékben,meg hatásilag is jó pár professzionális társát megelőzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Bevált a hajtő emelés vele.
Abszolút nem vártam tőle sokat,és meglepett az eredmény!:)
Szép telt,volumenes hatást tudok vele elérni.Nem ragad,nem tapad!
Természetes!
Törölköző száraz hajra teszem,és rögtön körkefével beszárítom.
Árarány értékben,meg hatásilag is jó pár professzionális társát megelőzi.

Nomacs

2012. november 18.

Nekem semmi hatása nem volt :( Hosszú, szálegyenes, közepes szálvastagságú hajam van, és sokféleképpen próbálkoztam vele, de semmi... A pumpája pedig folyton lejön, bár lehet, hogy ez pont csak az enyémnél fordul elő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

ciaooanna

2012. szeptember 9.

Elég vékony szálú a hajam ezért próbáltam ki. A sampont és a balzsamot nem vettem meg hozzá mert nekem nem tetszett hogy szilikon mentes. Az elején nagyon dicsértem mindenkinek, mert tényleg látszódott a hatás, nem volt ragacsos, nem nehezítette el a hajamat, tényleg selymes és puha volt tőle a hajam. Viszont kb. úgy az 5. használat után észrevettem hogy a használat után 2 nappal nagyon elkezdett zsírosodni a hajam. Próbáltam hogy kevesebbet fújok a hajamra de így sem működött, úgyhogy most teljesen leálltam vele.
Szerintem egész kis jó termék lenne, de nincs kedvem 2 naponta hajat mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Szerintem egész kis jó termék lenne, de nincs kedvem 2 naponta hajat mosni.

lujzcsi

2012. augusztus 22.

Nagyon örülök, hogy megvettem, nem is drága, és nekem tökéletesen bevált! A nedves hajtőre kell fújni, úgy hogy fésűvel elemelsz egy-egy hajsort, majd befújod, de csak a tövét! Nekem kb. 2 cm magasan sikerült, ennél kevesebb is elég lenne, de még ügyetlen vagyok! Majd előveszed a körfésűdet, és szépen megemelve beszárítod a hajad! Az eredmény tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Hidratálók: Chitosan PCA, Calcium Gluconate, Soluble Collagen, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.