L'Oreal Paris

Ár:   931 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

kispiroska

2012. augusztus 20.

Nagyon régóta szerettem volna kipróbálni, s végre találtam akciósan, úgyhogy gondoltam itt az idő.:) Nekem bevált, de nem akciósan nem venném meg, mert nem tartom ár-érték arányban megfelelőnek(annyi plusszt nem ad,h megérné), ill. mivel egy kisebb drogériát használok a hajamra, megfogadtam, hogy visszaveszek.:)
Pozitívumok: tartós(két napig simán látszik a hatása), nagyon szépen megemelte a vékonyszálú, derékig érő hajam tövét(olyan oroszlánosra:)), jó illata van
Negatívumok: szerintem drága, valóban hamarabb zsírosodik tőle a hajam,de ez az esetemben annyit jelent, hogy nem a negyedik, hanem már a harmadik napon meg kell mosnom, szóval nem olyan vészes
Négy csillagot kap, de tényleg csak azért, mert nem nélkülözhetetlen, de amit ígért, azt nálam teljesítette.(meg is lepődtem ezen a sok negatív véleményen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

ida.dosa

Korcsoport: >54
2012. augusztus 14.

At első 3 vélemény nagyon reklámszagú, az összes többi jóformán rosszakat ír. Sajnos későn olvastam a tapasztalatokat. Megvettem bízva a leírásban. Ez a termék megérett arra, hogy kivonják a forgalomból. Pénzkidobás egy szépen csomagolt semmire. Nemhogy nem ragacsos, de még a leggyengébb hajlakk hatását sem éri el, pedig direkt fejjel lefelé szárítottam a hajam. Akár sima vizet is permetezhettem volna rá. Lehet, hogy az üres flakont még fel lehet használni valamire. :D Egy jó nagy O, de sajnos azt nem lehet adni ezért egyes, de az is inkább miínuszban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

ivaxont2

2012. augusztus 2.

Egyszerűen nem tapasztalom azt a hatást a hajamon amit igér,elneheziti es felgyorsitja zsirosodasat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Márti22

2012. július 2.

Nekem nagy csalódás volt. Elnehezítette a hajamat és még rosszabb volt, mint előtte. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

dundee91

2012. június 14.

Egyáltalán nem ajánlom!Megvettem és azóta is a szekrényben porosodik!Kb 2x használtam de összeragadt tőle a hajam és nemhogy dúsította volna a ragacs inkább lehúzta!:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Armilla

2012. május 16.

Az én vékonyszálú hajamat elnehezítette, másnap már hajat kellett mosnom miatta. Többször adtam neki esélyt, de mindig ugyanarra juttottam: pénzkidobás volt ezt megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Ariel

2012. április 12.

Egy szó: semmi. Ennyi a hatása, vállig érő vékonyszálú hajamra.Semmi de semmi nem történt csakis illemből használtam el a pénztárcám felé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

Evie

2012. április 2.

A samponjával és a balzsammal ellentétben ez borzasztóan zsírosítja a hajam, ellenben semmilyen, általa ígért pozitív hatást nem veszek észre rajta.

Csak akkor fújom rá, ha valamiért nem tetszik a hajam illata és nincs időm épp megmosni, egyébként valószínűleg az első dolog lesz,amit kidobok :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

maaya83

2012. március 8.

Nem vált be ragacsos lett tőle a hajam és dúsabb sem lett tőle a hajam.Megbántam nagyon,hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

molbolesy

2012. március 4.

Nekem bejött, a gyenge, vékony szálú hajamat kellemesen megemeli. Persze nem csodaszer, de azért segít:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Hidratálók: Chitosan PCA, Calcium Gluconate, Soluble Collagen, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.