L'Oreal Paris

Ár:   931 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

Yndre

2012. március 4.

Szerintem sem ér semmit, bár az illatát én kedvelem, de csak azért nem fújkálom a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Lolita

2012. február 10.

Semmi hatása nem volt, mintha nem is fújtam volna be vele a hajam. Még párszor kísérleteztem, de végül elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 10.

eracream

2012. február 10.

Kb. háromszor használtam, de nem jó semmire. Mintha semmit sem fújtam volna a hajamra. Szerencsére ajándékba kaptam, úgyhogy nem dobtam ki rá feleslegesen pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Gabriella92

2012. február 9.

Borzasztó mű az illata, mikor magamra fújtam csodálkoztam is mi ez a bűz..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Borzasztó mű az illata, mikor magamra fújtam csodálkoztam is mi ez a bűz..

Balea11

2012. február 9.

Minimálisan megemeli talán,de nem az igazi. Az illata viszont nagyon kellemes,de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

bendee91

2012. január 29.

Nekem nem lett tőle jobb a hajam..:/ Ugyan olyan, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

Nekem nem lett tőle jobb a hajam..:/ Ugyan olyan, mint nélküle.

Jeannie

2012. január 15.

Semmi jó, nem hasznos, az illata sem meggyőző.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 15.

Semmi jó, nem hasznos, az illata sem meggyőző.

paragrafusesgabbana

2012. január 11.

Úgy látom, nem vagyok egyedül a véleményemmel: Nem vált be. Semmi tőemelés, viszont másnap már zsírosodott tőle a hajam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

duttyy.edit

2012. január 8.

Sokat vártam tőle, de csalódás volt. Mikor elkészítem a hajam még fantasztikus, de mire a munkahelyemre érek már lelapul. Szárítja a fejbőröm, estére viszket is tőle...bár lehet, hogy csak az én bőröm érzékeny...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Jó az illata és kb ennyi. Nem csinált semmit a hajammal, nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Jó az illata és kb ennyi. Nem csinált semmit a hajammal, nulla.

Hidratálók: Chitosan PCA, Calcium Gluconate, Soluble Collagen, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.