L'Oreal Paris

Ár:   931 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

felicitas

2012. január 3.

Sprőd lett tőle a hajam és annyira száraz, gubancos, tapadós, hogy kifésülni sem tudtam. Szerintem kiszálkásítja a hajat, attól látszik maximum dúsabbnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 3.

annamarialado

2011. november 27.

Ezért a termékért kár penzt kiadni ez vlmire lehet jó de Biztos nem arra aminek ajánlják a hajam ragacsos valami gagyi sz....r egy kacattal több ami majd sok idö és vacilálás után a kukában végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 27.

kuklis.aniko

2011. szeptember 27.

Egyetértek az előttem szólókkal. Pfff...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Egyetértek az előttem szólókkal. Pfff...

macika1983

2011. szeptember 4.

Nekem nem igazán vált be sajnos! Elnehezítette a hajamat,ragacsos fénytelen lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

marcipán12

2011. augusztus 30.

A jó hajtőemelő termék nem ezen a szinten kezdődik! Számomra nulla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

A jó hajtőemelő termék nem ezen a szinten kezdődik! Számomra nulla!

Borsi

2011. július 30.

Hát nekem egyáltalán nem jött be ez a termék. A samponjával és a balzsammal együtt használtam, de csak annyit értem el vele, hogy kócos, nehezen kifésülhető, kissé ragacsos hatású lett a hajam. A hajvégem is csúnya tőle, sprődnek tűnik, pedig nem is az... :((((( Ráadásul nem volt olcsó a dolog: sampon-balzsam 900-900 Ft, ez a spray pedig 1000Ft ... Nekem egyébként nem festett, természetes félhosszú barna hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 30.

GeoNautic

2011. július 28.

Szerintem is nagyon jó termék, a samponjával és a balzsamjával használom, együtt pláne jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 28.

Erzsi73

2011. június 7.

Vékony szálú hosszú hajam van , ez a termék ár/érték arányban KIVÁLÓ.Nálam a dúsító hatása 2-3 napig vagyis a következő hajmosásig kitart.
Akinek hasonlóan vékony ,lelapuló,tartás nélküli haja van annak ajánlom próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 7.

bunieka

2011. május 2.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Egy-két hete használom kb. a samponjával együtt. Előredőlve szárítom a hajam, de szerintem egy körkefével is tök jól működik. A hajam a hajmosás után még dúsabb mint egyébként, és hajlakkal és egy nagyon kevés tupírozással iszonyatosan jól tart. Nagyon vékonyszálú és lelapuló hajam van, úgyhogy szinte mindent kipróbálok ami dúsít, és ez a termékcsalád nekem elsőszámú kedvencem most, tutira megveszem legközelebb is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 2.

Hidratálók: Chitosan PCA, Calcium Gluconate, Soluble Collagen, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.