L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mokkalany, Módosítva: 2016. január 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A L'Oreal Extraordinary Oil Nutri-Gold krém olyan esszenciális olajokkal védi és táplálja a bőrt, mint a levendula és a rozmaring. Emellett bőrnyugtató fehér jázmin kivonatot tartalmaz. A mikro-gyöngyökkel gazdagított, könnyű krém-olaj gyengéden olvad el a bőrön anélkül, hogy zsíros vagy ragadós érzetet hagyna, és hosszantartó kényelemérzetet nyújt. A bőr intenzíven táplált, feltöltött és újra rugalmas lesz. A fáradtság vonalai halványulnak, a bőrtónus ragyogóvá válik. Szemkörnyékre nem használható.

sugar

2018. április 23.

Nagyon szeretem ezt a krémet, főleg hideg időkben, nyárra szoktam csak váltani. Egyébként éjszakai krémként a párját használom abból is a maszk hatásút, és nem tudom melyik hatására, de elmúlt egy vörös folt (rosacea) az arcomról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

blondie95

2018. április 12.

Aaaa isten, imadom a fenyes finishu kremeket/alapozokat etc, szepen taplal, egyseges börkepet ad.talan egyedul az UV szurot hianyolom. Az illata nalam hamar elillan:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

macsek0728

2018. március 28.

A csomagolás rendben, hamar beszívódik, viszont az illata férfi arcszeszre emlékeztet! Nem veszem újra, az illata miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

kiscsillag1990

2018. január 19.

Valószínű túl sokat vártam ettől a krémtől, sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Túl nehéznek és ragacsosnak találtam, ritkán nyúlok érte. Az illata finom. Valószínűleg nem vásárolom meg újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Izabellaa

2017. december 29.

Én megadom neki az 5 csillagot. Ajándékba kaptam még nyár végén és mivel elég zsíros a bőröm akkor nem volt túl jó mert nem könnyű az állaga így kicsit félre raktam. Viszont télen már kevésnek bizonyult a nyári arckrémem így gondoltam kipróbálom. Nekem teljesen jól bevált. Az illatát imádom és nagyon puha lett tőle a bőröm és úgy vettem észre még a pirosságot is lejjebb vitte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Angemoll

2017. december 27.

Második Nutrigold krémem, nappalra használom, nekem picit nehezen szívódik be és kicsit ragacsos is marad. Sminkalapnak viszont jó, az illata rendben van, pattanásaim nem lettek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Katka0716

2017. november 26.

2017.nov.12. Szükségem volt egy hidratálóra a hideg miatt, mert bizonyos részeken néha kiszárad a bőröm, ugyan akkor hajlamos zsírosodni is. Úgy, hogy elég kacifántos. Kuponnal vettem, így jó áron jutottam hozzá. Tegnap este kentem fel először, enyhe arcradírozás, majd micellás víz és végül a krém. Az illata nekem kellemes, picit levendulás, az állaga lágy. Szépen beszívta a bőröm, nem volt utána kellemetlen, zsíros érzésem. Reggel sem ébredtem zsíros bőrrel.
Egyelőre estére tervezem használni, nappal nem igényli még a bőröm a hidratálást, de majd az orcámat kell kenni, ha hidegebb lesz, akkor update-elek, valamint ha smink alá használtam.
nov. 26. UPDATE: púder alá kentem többször, vékony rétegben, nem fénylett át rajta, nem volt zsíros érzésem. Jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Harmatka

2017. november 22.

Közel egy hónapja használom ezt a krémet. A reggeli készülődési rutinom szerves részét képezi, minden reggel ezt a krémet kenem az arcomra és a nyakamra. Nagyon kedvelem az illatát (mindig frissnek érzem magam tőle). A bőrömet puhábbnak, tápláltabbnak és nem utolsó sorban sokkal ragyogóbbnak és egységesebb színűnek látom a használatát követően. A krém eldolgozása után várok 1-2 percet, majd felteszem az alapozót. Nálam kiválóan működik és főleg a hidegebb hónapokban nagyon jó választásnak tartom ezt a krémet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

andaine

2017. április 24.

Előtte vichy krémet használtam,mert nem találtam más krémet ami jó lenne az arcbőrömre...megláttam ezt a terméket,1 próbát megér gondoltam. És nem csalódtam :) Az illata picit fura volt elsőre,de több mint 1 hónapja használom és imádom! Picike kell csak belőle,tökéletesen el lehet oszlatni az arcon. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Vicus

2017. január 29.

Sajnos vásárlás után vettem észre az összetevők között az alkoholt. A tégely felnyitásakor is nagyon intenzíven érződik, kicsit megijedtem ettől, de annyira nem rossz maga a krém. Az illata nem tetszik, olyan erős alkoholos-gyógynövényes. A krém lágy, de tényleg inkább olajos, mintsem hidratáló hatású. Persze tudom ilyennek is kell lennie, nem hidratálást, hanem táplálást ígér. Alapozó alá szerintem nem jó. Elhasználgatom, de újra venni biztosan nem fogom, még féláron sem, ahogy először vettem. A tégelye viszont gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Stearyl Alcohol, Paraffin, Glyceryl Stearate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-20 Stearate, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Octyldodecanol, Linalool, Geraniol, Eugenol, Coumarin, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Színező anyag. (Piros)