L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4599

2 keféjű szempillaspirál, melynek egyik oldala gondoskodik a megvastagított pillákról, a másik oldala pedig megemeli és hosszabbítja őket.

Ár: 4599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: galivali
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Érd, fizetés: Előre utalás után foxpost, posta, személyes átvétel Érden vagy a Petőfi híd budai hídfőjénél
Franciska007

2019. február 22.

Kényszerből váltottam, mert az előző kedvencemet már nem gyártja a L'Oreal. Egészen megszerettem ezt is, csak, ha nem figyelek oda, könnyen rovarlábakat csinálok a pilláimból. Azt vettem észre, hogy elég hamar csomósodik és túl erős "vegyszer" szaga van, emiatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

bogi19

2019. január 18.

Kedvenc szempillaspirálom😍 Hosszit, dusit, csodálatos szempillákat csinál. A vízálló változata is megvan, azt is nagyon szeretem, tokeletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

angelaa0305

Korcsoport: < 18
2018. december 11.

Nemreg kezdtem el haszalni, az alig lathato szempillaimat gyonyoruve varazsolja. A vizallo van meg belole, amit lehet lefogok valtani, de eddig tokeletesen megvagyok vele elegedve:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 11.

vadcseresznyefamag

2018. december 2.

A vízállót vettem belőle. Imádom, már csak ezt veszem. Az én pilláim is alapból dúsak és hosszúak és ez végre hozza a drámai hatást, szemben sok társával amik nem csinálnak semmit a nagyobb pillákkal.
Eleinte szkeptikus voltam a 2 végével kapcsolatban mert macerásnak tartottam az egyfázisúakhoz képest, de rájöttem hogy megéri. A sörtés kefék kiválóan dolgoznak. Én is sok bókot kaptam, maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Tothxheni

2018. november 30.

Ez a kedvenc spirálom, 50% akcióban számtalanszor újravettem már. Legtöbb bókot is akkor kapom, mikor ezt a spirált használom. Alapból hosszú pilláim vannak, de ez megkétszerezi őket. Hosszú, dús pillák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Tavasz tündér

2018. november 5.

Nagy szempillaspirál kísérletező vagyok, de a márka két fejű spiráljaihoz mindig visszatérek. A régebbi kiadások egyébként jobban teljesítettek nálam (fehér-arany, kék-arany tubusú). A műszempilla hatást kedvelem, amit rétegezve el is lehet érni vele, de nem olyan könnyedén mint a régiekkel. Szárazabb a formula, alig van festék a fejeken. Könnyen lemosható egyébként és tartós. De most van egy új őrület, már több márkánál találkoztam vele, hogy a festéket tele pakolják apró szálakkal. Először azt hittem van valami gond a termékkel, nagyon fura volt, de aztán utána olvastam. Értem én, ha megszárad akkor dúsabbnak hatnak a pillák, de ezek az izék peregnek. És gyakran a szememben landoltak, ami elég kellemetlen. Szóval szép szép, de na... Nyáron nagyon kellett egy vízálló spirál, de a boltban, a márka termékei közül, csak ebből volt vízálló, így megvettem. Hasonlóan működik mint a sima verziója, csak ez lerobbanthatatlan. Brutál. Nagyon keményre szárad, egész nap tart. Ami olykor jól jöhet. De ritkán használom, mert gyötrődés a lemosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

szakalyreka

Korcsoport: < 18
2018. október 23.

A hatását imádom,de a nap folyamán potyog és ha nem figyelek tiszta fekete leszek a szemeim körül. Nagyon szép pillákat csinál tényleg, de nekem a legszebb pilláim akkor vannak ha ennek a spirálnak az első lépését plusz a NYX worth the hype nevű spirálját használom. Összességében nagyon szeretem és újra fogom venni, de a potyogás és kenődés miatt le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 23.

Vogue83

2018. szeptember 20.

Sajnos csalódás.... semmi különöset nem tud ez a spirál. Főleg az árához képest. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

devcat

2018. augusztus 7.

Szempillaspirálból csakis L'oreal-t veszek, nem igazán csalódtam egyikben sem. Ezzel is meg voltam elégedve, én mindig is szerettem a 2 lépéses kifestést, mert így többnek, szebbnek mutatja a szempillákat. Szép fekete ívelt szempillákat varázsolt, nem csomós, nem kenődik, nem potyog. Kissé drága, ha van rá akció, akkor veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Vanylia

2018. július 29.

Glamour napokon vettem, mert eléggé drágának tartom rendes áron. Eleinte nagyon sok festéket vitt fel, és folyamatosan potyogott, emiatt nem is akartam nagyon használni. Gondoltam adok neki egy esélyt és elhasználom. Ami eleinte nagyon zavaró volt kb egy hónap után elmúlt. Szép, ívelt pillákat tudtam vele készíteni. A vége felé már kicsit csomóssá tette a pilláimat. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.