L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4599

2 keféjű szempillaspirál, melynek egyik oldala gondoskodik a megvastagított pillákról, a másik oldala pedig megemeli és hosszabbítja őket.

Ár: 4599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: galivali
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Érd, fizetés: Előre utalás után foxpost, posta, személyes átvétel Érden vagy a Petőfi híd budai hídfőjénél
hodidori

2017. december 22.

Ha csak az 1. kefe lenne 5⭐. Az nagyon szépen vastagítja a pillákat, nem is kell ennél több (vagy ezt használom 2rétegben). A 2. rostszálas kefe borzalmas😭 teljesen elcsúfítja azt amit már előzőleg felvittem. Ősszetapasztja és teljesen pókhálós hatást kelt. Nagyon nem szép úgy. Én ezt a lépést ki szoktam hagyni. Egyébként tartós, nem pereg le, nem kenődik el a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

vfgyongyi3012

2017. december 10.

Nekem sajnos nem vált be, nem csinál olyan hosszú szempillákat, dúsít, de inkább csomósnak látom. A 2. kefén az apró fekete szálak (a rostok) belementek a szemeimbe, ezáltal szúrt, kényelmetlen érzésem volt.
Azóta megtaláltam a nekem valót, ami extrán hosszabbít és dúsít, még pedig a L'Oréal Lash Paradise vízálló szempillaspirált (kizárólag az amerikai változat, mert az jobb).
Mindenkinek más a jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Mindenkinek más a jó :)

kesztviki

2017. november 17.

Nem szoktam, de ezt találomra vettem le a polcról glamour napokon, így 2000 Ft-omba került, hát nekem eddig ez a legjobb szempilla spirálom, nagyon szép hosszú szempillákat csinál és közben nem vastagítja, nem ragasztja őket össze. Tényleg nagyon megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

madri

2017. november 17.

Régen jelent meg a Lorealnál ennyire jó szempillaspriál, általában túlárazott és semmire nem jók a spriálok. Ez most tényleg jól sikerült, látszik is, szép is, mutatós is, nekem nem is ragad össze, úgyhogy 5/5, ezt kell tudnia egy spirálnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2017. november 9.

Szép, hosszú műszempilla-szerű szempillákat csinál, de elég pókláb-hatású...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 9.

Szép, hosszú műszempilla-szerű szempillákat csinál, de elég pókláb-hatású...

doriveszter

2017. november 7.

legjobb szempillaspirál a világon! egyszerűen imádom, tökéletesen dúsítja a pillákat úgy hogy nem ragasztja össze őket, állagától függetlenül ugan úgy teljesít (ha híg, ha már kiszáradóban van)
szerintem kuponos akciókkor teljesen megéri őket megvenni, én ilyenkor betárazok belőle.
Rendkívül tartós, nem kenődik, potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Rendkívül tartós, nem kenődik, potyog.

IKeakati

2017. október 18.

A kis szálak miatt vettem meg elsősorban. Az elsővel szép feketék és dúsak lesznek a szempilláim, a másodikban lévő szálak picit hosszabbítják is a szempillákat. Tartós, bár este már nem ugyanolyan, mint amikor reggel felkentem. Kicsit nehéz tőle megszabadulni, de nem lehetetlen. Nem műszempilla hatás miatt vettem meg, hanem, hogy hosszabbnak tűnjenek a szempilláim. Nálam nagyon látványos eredmény érhető el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Melani

2017. október 15.

Imádom, :) Nem mondom, hogy a legjobb ami valaha is használtam, de azt adja amit ígér. dúsít és megemel, szép fekete pilláim lesznek tőle, és nem pereg le. Kicsit nehéz eltávolítani, használhatok bármit, mindig ott van reggel a maradék, de ez talán az én hibám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Whosthatfitgirl

2017. október 2.

Gondoltam megveszem a kétféle kefe miatt, hátha tényleg sikerül egyszerre hosszabbítani és dúsítani a pilláim, de sajnos ez nem sikerült. :( Olyan, mintha egy teljesen átlagos sz.spirál lenne. Nem íveli és nem is dúsítja a pilláimat eléggé. Tartósságával nincs gond, de ennyi. Nem leszek "törzsfelhasználó". :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

ilda600

2017. szeptember 25.

Nem vagyok elájulva tőle..nem rossz,de nem hozza az ígért műszempilla hatást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Nem vagyok elájulva tőle..nem rossz,de nem hozza az ígért műszempilla hatást..

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.