L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4599

2 keféjű szempillaspirál, melynek egyik oldala gondoskodik a megvastagított pillákról, a másik oldala pedig megemeli és hosszabbítja őket.

Ár: 4599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: galivali
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Érd, fizetés: Előre utalás után foxpost, posta, személyes átvétel Érden vagy a Petőfi híd budai hídfőjénél
playergirl20

2017. augusztus 28.

Legjobb szempillaspirál !! Gyönyörű, mélyfekete pillákat varázsol, egész nap tart, egy kicsit sem potyog! Glamour napokon vettem, azóta tart, nagyon megéri kipróbálni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Enci18

2017. augusztus 26.

Jelenlegi kedvenc szempillaspirálom. Glamour napokon vettem másképpen nem vettem volna meg mert drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Adrienna

2017. augusztus 14.

Az első néhány használatot követően már nem az igazi ez a szempillaspirál. Elkezd beszáradni, és összeragasztja a szempillákat. A műszempillahatást nem tudja teljesíteni, pozitívum, hogy nem kenődik el. Ennek ellenére nem valószínű, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Dia214

2017. augusztus 10.

Tetszik, de ennél olcsóbban is vannak ugyan ilyen hatással rendelkező spirálok vagy még jobbak is. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

szazsani

2017. augusztus 8.

Kupon napokon vásároltam szuper akcióval szuper áron, így mindenképp megérte, a féltve szeretett miss mangámat cseréltem le rá. Vegyesek vele az érzéseim:
Szépen fed, és tetszik hogy a Mangához képest nem csomósít úgy és szépen szétválasztja a pilláimat, a keféje ráadásul olyan hogy amikor bénázok vele, sikerül nem összekennem magam. Alsó felső pillákhoz is jó.
A második kefe nekem nem oszt nem szoroz, nem érzem hogy hozzátenne valamit az összképhez de mindig végigmegyek rajta azért.
Nem pereg.
Viszont olyan mintha száradna vagy nem tudom, mitha gyengébben teljesítene. kb 2-2,5 hónapja használom. A manga ezt jobban bírja.
Körülbelül ennyi, strandon is jól bírta a strapát nem folyt le csípve a szememet.
Alapvetően minden stimm vele, de nekem hiányzik valami plusz hozzá, nem tudom mi, de nem műszempilla hatás azért.
Akciósan ajánlom megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nem pereg.
Akciósan ajánlom megvenni!

nikolett

2017. július 31.

UP: Az ötösét visszaveszem négyesre. Két hónapja használom majdnem minden nap és mióta megvan, más szempillaspirált nem használtam. Nem hullik a szempillám tőle, nem kenődik, szóval mondhatnám, hogy tökéletes. ...lenne, ha csupán annyit ígérne, hogy a szőke szempillákat feketére színezi, nem pedig azt, hogy műszempilla hatást kelt. Az elsőt teljesíti, a másodikat nem. És a kettes számú applikátor már nem működik olyan jól, mint mikor elkezdtem használni, már nem igazán tesz hozzá bármit is az összképhez.
Nem fogom újravenni, de rossz tapasztalatnak sem nevezném.

Számtalanszor bementem a DM-be és nézegettem, gondolkoztam, betettem a kosárba és visszatettem a helyére. Nem vettem meg egészen péntekig, mert olvasgattam a negatív véleményeket róla és őszintén szólva elegem van a rossz kozmetikai termékekből, most már csak olyat akarok venni, ami tényleg jó és nem fog ott porosodni a polcon. Győzött a kíváncsiságom és a dm applikációban lévő kupon közeli lejárta (:D), megvettem.

És hát... nagyon örülök ennek a döntésnek. Nem 100%-ig tökéletes, de egy erős 98-as. Az 1-es kefe nagyon jó, inkább dúsítónak mondanám. A kettes lecsavarva kicsit kaotikus benyomást kelt, de szép végeredményt lehet elérni vele és a kis rostszálai (vagy mik azok a kis valamik benne...) nem peregnek bele a szemembe (igaz elég bátor kijelentés ez, hiszen fél 7-kor festettem ki magam és most 11 óra van:D).

Összességében egy jó kis spirál. Nem csinál félméteres szempillákat, de nekem megfelel. Még azon kell elgondolkoznom, hogy a sárga Lovely-tól jobb-e :D Jövök még update-re. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Nem fogom újravenni, de rossz tapasztalatnak sem nevezném.

Slushy

2017. július 24.

Én szeretem ezt a szempillaspirált. Igaz nem használom egyszerre mindkét kefét. Az egyessel az alsó pilláimat szoktam kifesteni. Ez a kefe több festéket vesz fel, mint a második és könnyebben összetapasztja a pillákat ezért jobb inkább az alsó pillasorra, mert őket szépen kifesti. A második kefét a felső pillákra használom és szépen szétválasztja és meghosszabbítja őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

nagyheni92

2017. július 15.

Akciósan vettem még régebben a DM-ben, így nagyon megérte! De amúgy nem érzem azt a hűűű-hááát! Elhasználni, elhasználom. Mondjuk én imádom a 2-végű szempillaspirálokat. Nálam alap nesszeszer darab a L'oreal False Lash szempillaspirál. Háth, ez a spirál szerintem messze áll tőle. Még köszönő viszonyban sincsenek egymáshoz. Ahhoz képest hogy be lett reklámozva ez a spirál, én semmi ilyet nem tudok varázsolni a szempilláimból. Hasznosnak hasznos, meg fenn marad egésznap a pilláimon, nem maszatolódik el. Csak a False Lashsel szebb pillákat tudok varázsolni. Ezzel olyan nagyon nem...... ez nem újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Macska27

2017. július 12.

Egyszerűen IMÁDOM! Életem legjobb szempillaspirálja! Glamour kuponnal vásároltam meg féláron, de a teljes árát is simán kifizetném. (Azért kuponnal jobban szeretek vásárolni! :-)) Három hónapja használom ezt a terméket, ennyi ideig még egyik szempillaspirál sem bírta, pedig kipróbáltam már párat. A festék még mindig nincsen be száradva! Könnyű vele dolgozni. Az első spirál szépen megemeli a pillákat. A második dúsít, ível, hosszabbít. Nem pereg le, nem kenődik el, nem csomósodik. Szempilla göndörítővel még csodásabb az eredmény. Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Connie13

2017. július 5.

Kompromisszumot kötöttem. Megvettem. Az első nagyon pozitív csalódás volt. Újravettem. Nem tudom mi változott, de a második mintha nem is ugyanez lenne, már az alapozó rétege sem marad fent a pillámon. Lehet, hogy csak véletlen, de inkább visszatérek a Lancome-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.