L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4599

2 keféjű szempillaspirál, melynek egyik oldala gondoskodik a megvastagított pillákról, a másik oldala pedig megemeli és hosszabbítja őket.

Ár: 4599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: galivali
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Érd, fizetés: Előre utalás után foxpost, posta, személyes átvétel Érden vagy a Petőfi híd budai hídfőjénél
Petrence

2017. június 16.

Nekem nagyon bejött, 50%-os kuponnal vettem, gyönyörűen dúsít és hosszabbít, a többi meglévő spirálomnál nem tapasztalom ezt a hatást. Nekem nem tapad össze és nem pereg le és látványos műszempilla kinézetet ad. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

Pagoda

2017. június 10.

Glamour kuponnal vettem fél áron ez az egyetlen pozitívum, hogy legalább nem 4000 Ft-ért hánykolódik a fiókom alján. Egyszerűen szörnyű. Egyszerre tapasztja össze a szempilláimat és pereg le róla szinte egyből használat után. Hatalmas csalódás, 100Ft-ot nem ér nemhogy 4000-et!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

BDominika25

2017. június 5.

Amióta csak kijött szemeztem vele a polcon majd egy hete győzött a kiváncsiságom és megvettem.
Kissé csalódott vagyok mert többet vártam volna tőle minthogy összeragasztja a pilláim, de a tartósságára nincs panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

ancsi0824

2017. május 26.

Nálam nagy sikere lett, pedig csak egy Joy napokon levettem a polcról. Könnyen szárad, nem kenődik, nem ragadnak össze a pillák, de kicsit nehéz lemosni, legalábbis micellás vízzel. Hatalmas pillákat varázsol!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Vendy254

2017. május 17.

féláron vettem joy napokon és nekem nagyon testszik. szép nagy pilláim lesznek és nem rakódik le a szempillám végén a festék. Sajnos az elég sok szempillaspirállal előfordul. nekem nagyon bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Bippaa

2017. május 17.

Szerintem szuper kis termék, fél áron vettem annyit megért. Szépen kiemeli a pillákat, a max factor clump defy spiralját csilliárdokkal veri. A tartóssága elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Lolatapsi

2017. május 14.

A Volume Million Lashest alulrol surolja. Nekem eleve hosszu, es vastag pillaim vannak de az extra dusitas rajuk fer. Ez a spiral kiemeli es megemeli a pillakat, de nem ajultam el a vegeredmenytol. Osszessegeben nem rossz, nem csip, nem kenodik, a zsiros boromet jol viseli also szemhejon is, de semmi extrat nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Knubbel

2017. május 9.

Szeretem a L'oreal szempillaspiralokat (kiveve a Mangat). Az egyik kedvencem is egy ket kefes volt regen, a fekete-feher. Sajnos ez nem egy nagy durranas. Nem csinal olyan huuuuu de amulatba ejto szempillakat, mint ahogy azt vartam. Jonak jo, de tobbet vartam... Mondjuk legalabb nem csinal poklabakat es nem pereg. De nem hasznalom olyan surun. Van ennel sokkal jobb spiralom.

Update: Nem hasznaltam 1-2 honapig, es nagyon jot tett neki, hogy allt egy kicsit. Sokkal tobb festeket visz fel es valahogy jobb lett az allaga. Es nagyon konnyu lemosni. Ez az uj kedvenc spiralom most, csak ezt hasznalom. Gyonyoru pillakat csinal. Es arra is rajottem, hogy mivel eleg gyorsan szarad, igy eloszor egy szemen kell az elso, majd a masodik reteget megcsinalni, es akkor utana johet a masik szem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Evelyn31

2017. május 5.

Sikerült fél áron beszerezni,mert a teljes árát biztosan nem fizettem volna ki...és sajnos nem is ér annyit sztem. :(
Félve próbáltam ki,elég sokáig vártam a tesztelésére mert egy másik spirált próbálgattam előtte... és hááááát a mostani vélemények nem igazán bizalom gerjesztőek,úgyhogy már előre pánikoltam,hogy minek is vettem meg.....Nekem az első kefével és a termék felvitelével nem volt gondom,szépen szétválasztotta a pilláimat alul/felül egyaránt,egyszóval szép lett a végeredménye.A második kefénél már ennyire nem volt szép a végeredmény,de nem is volt olyan nagyon vészesen rossz sem.....tetszett tetszett de nem volt az a "hűha micsoda pilláim vannak mindjárt elájulok" hatás..ezt sajnálom,pláne azért mert eredeti áron ez elég gyéren muzsikál...még adok esélyt neki mert még egyenlőre nem tudom hogy szeretem e vagy sem.... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

kata39

2017. május 5.

Sajnos egyet kell értenem az előző hozzászólók nagy részével... Az 1.kefe kifejezetten tetszik, egész szép hatást lehet vele elérni. A 2.kefe jelenlétét viszont nem értem. Nálam olyan problémát nem okozott, hogy összetapasztotta volna.... De ezt leszámítva az égvilágon semmit nem csinál az 1-es kefével már egész jól előkészített pilláimmal. Szóval valószínűleg az lesz, hogy az első el fog fogyni, míg a második meg beszárad, mert nem érzek rá késztetést, hogy használjam. 4000 ft -ot meg semmiképp nem ér, a kb 1000 ft -os essence lash princess spiráljaim így vagy még jobban teljesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.