L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4599

2 keféjű szempillaspirál, melynek egyik oldala gondoskodik a megvastagított pillákról, a másik oldala pedig megemeli és hosszabbítja őket.

Ár: 4599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: galivali
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Érd, fizetés: Előre utalás után foxpost, posta, személyes átvétel Érden vagy a Petőfi híd budai hídfőjénél
mellcsiii

2017. május 2.

Talán az első L'oreal spirálom, de elég nagy valószínűséggel az utolsó is. Ha ezt teljes áron vettem volna a hajamat tépném az tuti, még szerencse, hogy 2000-ért vettem egy tussal együtt. Nem rossz egyébként, az 1. fázis kifejezetten jó kefével bír, szépen szét tudom választani a pilláimat vele, így lehet igazából, hogy magát a kefét meg is tartom. A 2. fázis azonban... pfuuu, ahogy szétválasztom az elsővel a szálakat, ezzel össze is tapasztom újra, de olyan szinten, hogy kb 3 szálnak tűnik az egész. Borzasztó... Próbáltam úgy, hogy teljesen megszáradt az első réteg, próbáltam közvetlenül után is, másik spirállal, sehogysem működik szépen... utána meg moshatom le az egész szemem. Abszolút nem éri meg a teljes árát, a kétezret is csak úgy, hogy ott volt a tus...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

kdorci

2017. április 29.

Nincs meg az a hűha hatás. Volt ennél már jobb spirálom is az már szent. Természetesen glamour napokon szereztem meg, mert itt-ott láttam és el voltak tőle ájulva. Na hát ez egy mezei spirál. Semmi különleges hatása sincs attól, hogy kétvégű...pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

grey

2017. április 21.

Én is azok táborát erősítem, akiknek bevált. A vélemények alapján nagyon rosszra számítottam. De ilyen hosszú szempillát még egy spirál sem csinált nekem 🙂 nem kenődik el nap végére sem, nem könnyezik tőle a szemem, pedig szinte mindig mindentől "sírok".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Nusy89

2017. április 21.

Szerintem nem érdemli meg ezt a sok negatív véleményt...Jó sokféle szempillaspirált elfogyasztottam már, némelyik kb 1-2 hét után parkolópályára került (pl. Maybelline), mert vagy csípte a szemem, vagy kb. teljesen feleslegesen volt fenn, mert se nem dúsított, se nem hosszabbított, max. póklábasított. Nekem ez a spirál benne van a top 3-ban, ha szépen éjszaka lefekvés előtt lemosom a szemfestékem, másnap egyszerűen, csomómentesen fel lehet vinni a spirált. Gyönyörűen hosszabbít, dúsít, nem csípi a szemem és rögtön első alkalommal túlélt egy vöröshagyma pucolást, mindenféle elkenődés nélkül. Jár az 5*, úgy meg főleg, hogy 1 Ft-ért kaptam hozzá egy szemhéjtust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Dora111

2017. április 12.

Nem értem ezt a sok negatív véleményt. Persze mindenkinek más...
Én egyszerűen imádom!! Dúsít, hosszabbít. Mintha műszempillám lenne. Nekem nagyon bevált. Az ára miatt viszont csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Nem értem ezt a sok negatív véleményt. Persze mindenkinek más...

Honeyhair

2017. április 12.

Ez már a második Glamour napos melléfogásom L'Oréal szempillaspirálokkal. Több bajom is van vele. Az egyik, hogy alig vesz fel festéket a kefe, mintha eleve kevés lenne a tubusban. A másik, hogy túl gyorsan szárad, mire a 2-es réteget vinném fel, meg van keményedve az egész, kezelhetetlen. A harmadik meg: nézem, mi a franc ez a sok apró, fekete szálacska a szemem alatt, az arcomon: hát potyognak róla a hosszabbító részecskék! Ne vegyétek meg, ennyi pénzért tényleg van sokkal jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 12.

Nymphea

2017. április 11.

Nagyon szeretem, Glamour napokon sikerült hozzájutnom, egyébként sokallom az árát, de így hazajött velem egy tusfilc is. Nekem szépen definiált, megemelt, íves, szénfekete pillákat varázsol, méltó rá, hogy bekerüljön a top 3 közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

dustyrose

2017. április 11.

Ugyanaz a problémám mint Kiminek , nem dúsít, nem hosszabbít és három kis póklábat csinál az egyébként sok szempillámból.Az eddigi tapasztalataim a márka spiráljaival pozitívak voltak , nem tudom hogy sikerült ez ennyire félre.A teljes árát semmiképp sem éri meg, feleannyiért is vannak jobb alternatívák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Kimi

2017. április 11.

Glamour napokon vettem, de még a 2000Ft is sok érte.. Amilyen szép olyan sz@r. Csak pár napja használom és már egyértelmű számomra hogy sohase fogom újravenni de használni se sokszor. Nincs hosszú, dús szempillám és ez a spirál csak összetapasztja, semmi se hosszabbít. Talán érdemes lenne külön-külön használni a két oldalt, nem tudom de a kettő együtt minden olyan tulajdonságot magában hordoz amit nem szeretek a spirálokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

fleur83

2017. április 10.

Nagyon nem jött be. Drága is ráadásul semmi extrát nem tud de még csak jónak sem jó. Túl száraz állaga van és nem lehet szépen egymásra rétegezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.