L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   90 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyű, folyékony formulájú arckrém száraz és normál bőrre hialuronsavval és aloe vízzel. Víz érintkezése esetén azonnal megkezdi a bőr hidratálást, gyorsan felszívódik és javítja a bőr ragyogását.

Az eredmény: Kényelmes, hidratált, friss és egészséges kinézetű bőr.

Ár: 1700 , Eladó: Hanna27
Állapot: 2x haszált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel XI.kerület, banki előre utalás esetén postázni is tudom
emmoshi

2019. július 23.

Primerként zsíros bőrre valami fantasztikus, de hidratálóként nem ájultam el tőle. Az illatával még barátkoznom kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

AntalJudit

2019. május 24.

Ritka pillanatok egyike volt, amikor a Rossmann-ban teszterként megláttam, hiszen krémek esetében amúgy sem nagyon jellemző a teszter :( Azonnal a kezemre nyomtam, elkentem és pikk-pakk beszívódott. Az illata furcsán "férfi after shave-es" volt, ezért vissza is tettem a polcra. Kb. 10 perc múlva, amikor a bekrémezett kézfejemhez értem, azonnal éreztem, hogy mintha kifeszítették volna rajta a bőrömet és ezen felül bársonyosan selymes volt. Másnap visszamentem és megvettem. Azóta használom reggel és este, de sajnos arcra kenve már nem egy nagy extra. Az illatát igyekszem elnyomni rózsavizes permettel, de nagyon sokáig érezhető még így is, ami engem kifejezettem zavar. Hidratáló hatását tekintve könnyű, nyári, napi többszöri használatra elmegy, de ennyit nekem nem ér meg. Személy szerint az alkohol annyira nem zavar, de az illatával egyszerűen nem tudok mit kezdeni.......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Fannnya

2019. április 21.

Sajnálom, hogy nem igazán szeretem. Az üvege, illata, állaga nagyon tetszik, a hatása viszont sajnos nagyon kevés. Nem hidratál igazán. Csalódás, többet vártam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Lina14

2018. szeptember 29.

én az érzékeny felirata miatt emeltem le a polcról, mivel én hetente egyszer használom, látok különbséget a bőrömön amikor használom. gyorsan beszívódik, nincs az arcomnak vele baja, de az illata nem a legjobb, a másikat jobban szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

skyline

2018. május 21.

nekem nem hidratál,túl folyós,az illata oké,bár szerintem erősebb,mint kellene..
rosszabb napjaimon csíp és ragad.
úgyhogy elajándékoztam..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

rosszabb napjaimon csíp és ragad.
úgyhogy elajándékoztam..

Timeajam

2017. május 8.

Pár napja vettem, nem lesz a kedvencem, de nem is utálom. Clinique hidratáló gél helyett akartam kipróbálni, ódákat zengtek róla, gondoltam váltok. Nem fogok. Az ára kb 6-oda, de 3x annyit is kell belőle használni. Sajnos nagyon folyik és 3 pumpálástól többet egyszerre nem tudok felvinni az arcomra, fél óra múlva meg kell ismételni megint, h ugyanazt a hidratálást elérjem, mint a Clinique-kel. Akkor szinte ugyanott vok az anyagiakban és nem kell magam 100x krémezni. Az illata nagyon finom. Frissíti az arcbőrt, de nekem kevés. Elhasználom, de ha valaki megengedheti magának, akkor inkább egy drágább krémet javasolnék. 😐

Update:
3 héttel a vásárlás után nyugodtan kijelenthetem, hogy soha, de soha nem venném meg még 1x. Hidratáló hatása 0. Reggel és este használom a kedvenc Clinique termékeimet, délután pedig ha munkából haza érek egy arctisztítás után ezt a lotiont. Ennyit egy Loreal termékben nem csalódtam. A 3*- ot 2*-ra változtatom, azt is csak mert az üvege és az illata tetszik. 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Update:

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ph szabályozó segédanyag

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.