L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Könnyű, folyékony formulájú, mattító arckrém zsíros és normál bőrre hialuronsavval és aloe vízzel. Víz érintkezése esetén azonnal megkezdi a bőr hidratálást, gyorsan felszívódik és javítja a bőr ragyogását.

Az eredmény: Kényelmes, hidratált, friss és egészséges kinézetű matt bőr.

sidoraer

2019. július 5.

Nagyon kellemes állagú, gyorsan felszívódik és felfrissít, ám sajnos látszatra nem sok hatása van, ezert a 4 csillag. Tapintásra viszont, puhább és egy kicsit egyenletesebb tőle az arc bőröm, ezért ha valaki nem csodát vár tőle, ha nem csak egy könnyed mindennapi arc ápolót szeretne, akkor ez a megfelelő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

Anita1978

2019. július 2.

Akciosan valami 2500ert vettem, ami 70ml-ert ajandek..meg amugy se sok eredeti arban ennyi termèk.A csomagolasa megfogott, ezzel meg lehet venni, es igy higienikusabb is.Na meg hogy nyarra kell egy konnyed gèl.Bevallt.Napkozben mindig itatnom kellett a zsirt a boromrol, de most ez mintha tenyleg mattitana pedog 37 fok van.Nem zsiros a borom 2 napja miota kenem.Este Paula Aha, nappal ez.Hamar beszivodik nekem, imadom az illatat (bar az epp ranckèpzo dehat....).Hatasa nem gondolom h lesz, de viszem a tengerhez ha lepirulok, elvileg van benne aloe...;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Laraa

2019. június 24.

Szinte minden nap használom reggel, sminkelés előtt, és este. Gyorsan beszívódik, könnyed állaga van, nyárra tökéletes. Nem lesz tőle fényes a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Nymphea

2019. június 24.

Eddig picit drágálltam, de Anyukám jelenleg ezt használja, és nála ki tudtam próbálni. Mindenképpen be fogom szerezni. Legjobb arcápoló így nyárra. Könnyed, vizes, hidratál, cseppet sem fullasztja be a bőrömet. Nappalra, éjjelre is imádom, a picit maszkulin illata pedig a 2. felkenés után számomra abszolút kellemessé vált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

ancsoo

2019. június 21.

1 hónapja használom, néha nappal, de főként éjjel. Nagyon szeretem, hamar beszívódik és nem ragacsos tőle az arcom. Az illatát pedig meg lehet szokni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

PetraD96

2019. június 4.

A normál és kombinált bőrre való változat van meg belőle, ami nincs még feltöltve. Nekem nagyon bevált, könnyen beszívódik, szereti az arcom. Kellemes, feltöltő érzetet ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Kitts

2019. május 15.

1. Már a csomagolás és a design megvett. 2. Az aloe vera és a hialuronsav eddig is a két legjobb barátom volt. 3. Nem csalódtam! Mintha egy frissítő koktélt inna a bőröm. Nagyon hamar beszívódik, alapozó alatt is jól boldogul, nem zsíros, nem fénylik, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Maji

2019. május 13.

Eddig nem igazán használtam hidratáló krémet szégyenszemre, mert nem találtam olyat, amit maradéktalanul rá mertem volna kenni az arcomra. Mivel elég problémás a bőröm (gyulladt pattanások, piros foltok...) így nem akartam megkockáztatni,hogy többet ártsak mint használjak, de úgy gondoltam ennek most adok egy esélyt. A pattanások ellen folytatott harc mostanában eléggé megviselte a bőrömet, így pont kapóra jött, hogy most kipróbáljam ezt a kis krémet.

A textúrája nagyon tetszik, hogy ennyire könnyed, illetve nekem az illata is abszolút kellemes, friss érzetet nyújt. A csomagolása tényleg letisztult,elegáns. Pár használat után már segített az orrom körüli, szemem alatti terület kiszáradtságán.Remélem hosszabb távon is barátok maradunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

vknynelli

2019. május 2.

Egy álom ez a krém. Mióta használom sokkal szebb lett az arcbőröm, a pórusaim összébb húzódtak. Éjszakára és nappalra is használom. Nappal a primerem alá teszem. Hamar beszívja a bőröm. A többi krémemhez képest az ára egy álom és ha egyszer elfogy szerintem tuti újra fogom majd venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Csipi90

2019. április 6.

Körülbelül egy hete használom változóan, hol éjszakára, hol nappalra.
Éjszakai használatnál egészen jól működik, reggelre picit talán csökkenti a pattanástól gyulladt piros részeket és összébb is húzza a pórusokat, szuper.
Nappalra viszont vigyázni kell, hogy a szem környékére ne nagyon vigyem, még a közelébe sem, mert délutánra, nap végére irritálja a szemem, eléggé bekönnyezem tőle. Nappalra a bőr "dewy"-sága sem annyira szép látvány, eléggé fénylik és zsírosnak tűnik.
Éjszakára jobb ötletnek tartom használni.
Az illata számomra nem zavaró, viszonylag hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Körülbelül egy hete használom változóan, hol éjszakára, hol nappalra.
Éjszakára jobb ötletnek tartom használni.
Az illata számomra nem zavaró, viszonylag hamar elillan.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.