L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Könnyű, folyékony formulájú, mattító arckrém zsíros és normál bőrre hialuronsavval és aloe vízzel. Víz érintkezése esetén azonnal megkezdi a bőr hidratálást, gyorsan felszívódik és javítja a bőr ragyogását.

Az eredmény: Kényelmes, hidratált, friss és egészséges kinézetű matt bőr.

GeoNautic

2019. április 5.

Annyira szép kiszerelése van, hogy már ezért megérte megvenni. Ha elfogy, nemigen veszem újra, de tuti beletöltök majd az üvegébe valami mást. Komolyra fordítva a szót, két dolog miatt választottam: a hidratálása és a mattító hatása miatt. Nos... idő kell, míg beszívja a bőröm, nem cuppan be olyan hamar, mint a társai, aztán viszont semmi extra nem történik, sem érzésre, sem látványra. Ráadásul nem is mattít, picit sem. Szóval most úgy veszem, hogy vettem egy szép üvegcsét, szerintem a Neutrogena Hydro Booster gelée milkhez (ami amúgy arctisztító létére jobban hidratál) illeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

zdorka

2019. április 5.

Nagyjából egy hete használom, engem az illata nem zavar bár elég erős és sokáig lehet érezni. Hidratálni jól hidratál de elég zsíros lesz tőle a bőröm. Biztosan elhasználom, mivel az ára elég borsos volt de valószínűleg nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Mayasos

2019. április 5.

Ez olyan büdös!!!!! Nagyon vártam, hogy megvegyem, de mikor kibontottam... óriási csalódás a szaga. Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy használjam-e... engem nagyon taszít ez a szag. Nagyon szupernek kell lennie a hatásának, hogy ezek után használjam. Két nap használat után egyelőre jól teljesít, kellemes bőrérzetet biztosít. Ha nagyon beválik akkor jövök updatelni, addig 2 csillagnál nem tudok rá többet adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Andrea1198

2019. április 4.

Elhasználtam már több mint a 3/4-ét, és egy csomó pattanás jelent meg az arcomon. Csak ez az új, amit mostanában használok és még ennyi pattanásom sosem volt. Leginkább csak miteszereim, amiket nem csinált pluszban, de sajnos sok pattanást igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Norina99

2019. április 1.

T-vonalban zsíros a bőröm, azért ezt a típust választottam a 3 közül, de rossz döntés volt. Tényleg csak olyan embernek ajánlom, akinek extra zsíros a bőre és bírja az alkoholt, (bár hosszú távon arra sem ez a jó megoldás...) mert az én arcom a szám körül pikkelyesre szárította. Ahhoz képest, hogy egyébként hidratálóként hirdetik.... megtévesztő a szép csomagolás és a marketing.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

VictoryFord

2019. március 19.

Ez egy jó kis hidratáló krém. Hozza amit ígér. Már az első használat után babapopsi bőr. Tényleg remekül hidratál. De sajnos a T-zónában totál fényes lesz a bőröm tőle. Nem zsíros,mert szerencsére inkább picit mattít a krém,de a homlokom és orrom totál kifényesedik tőle ezért csak 4*. Egyébként ár/érték arányban egy nagyon jó hidratáló,gyönyörű csomagolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

eniku

2019. március 19.

Akciósan vettem pár napja, meglátjuk, hogy milyen lesz. Eddig tetszik, reggel használtam, meg egyszer maszkolás után. Kellemesen hidratál, nagyon gyorsan felszívódik, jó az állaga és finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

mellesleg

2019. március 19.

Fuuu de nagyon nem jött be. Leírás alapján úgy tűnt, ezt nekem találták ki. Könnyű, de erősen hidratál így a korpás szeborreás bőrömnek egy mennyei manna (legalábbis gondoltam én). Azonban ez nem így lett sajnos, alkoholos és szárít, hámlik tőle a bőröm. Elképzelhető h kipróbálom a száraz bőrre való verzióját is, hátha az jobban beválik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Melikee07

2019. március 13.

Nekem nem az igazi ! Eleve zsirosabb a borom es amikor reggelente ezzel kenem az arcom, nem szivodik be olyan gyorsan es fenyes lesz az arcom utana tole. Olvasom masnak szarit, hat nekem pont h zsiros hatast kelt. Este szoktam kenni az arcom vele, de reggelre tocsogok a zsirban.... :( amugy finom az illata es a kezemet selymesen puhava varazsolja szoval arra hasznalom, meg majd nyaron testre :) legalabb a csomagolasa nagyon szeep ! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

bolvesz

2019. március 11.

Nagyon szeretem. Téli időszakban kevés, de a többi hónapban nagyon jó könnyű hidratáló. Szeretem az illatát és a kiszerelését. Sokáig elég. Újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.