L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Könnyű, folyékony formulájú, mattító arckrém zsíros és normál bőrre hialuronsavval és aloe vízzel. Víz érintkezése esetén azonnal megkezdi a bőr hidratálást, gyorsan felszívódik és javítja a bőr ragyogását.

Az eredmény: Kényelmes, hidratált, friss és egészséges kinézetű matt bőr.

Sheila

2019. február 4.

Update: újravettem, még mindig imádom!

Amikor kijött, akkor egyből ráugrottam, mint mindenre, ami zsíros bőrre potenciálisan jó lehet. Használgattam is egy darabig, de akkoriban több mindent kentem a fejemre (ma már rájöttem hogy a kevesebb néha több) de ennek vhogy sehol se találtam a helyét a rutinban, így elhanyagolva hevert hónapokig. Egészen addig amíg be nem köszöntött a kánikula (amit imádok mellesleg :-)) és az ember alig vmit visel el a bőrén, pláne ha az alapból zsíros, így elkezdtem használgatni. Most ott tartok, hogy hamarosan elfogy, de tutira újraveszem. Nappalra csak ez kerül az arcomra plusz egy fényvédő (ez: https://kremmania.hu/kremek/garnier-ambre-solaire-uv-sport-fenyvedo-spf30) erre sminkelek (most nyáron csak korrektor+púder) és a bőröm még sosem volt ennyire hibátlan, sima, és még a nap végén is vállalhatóan matt.
Ezen felül hatalmas kiszerelés, így ár-érték arányban is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

Update: újravettem, még mindig imádom!

Ezen felül hatalmas kiszerelés, így ár-érték arányban is kedvező.

Lina14

2018. szeptember 29.

ezt jobban szeretem mint a másik változatot, nekem heti egyszer bőven elég, hidratál, gyorsan beszívódik, kevés kell belőle, az illata kicsit erős, de engem nem iritál, és sokáig elég. ha elfogy, veszek egy üveget belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

BrittaCooper

2018. augusztus 24.

Eszméletlenül jóóóó!!! Nem szoktam ilyen "drága" krémeket venni, a 3300 forintos árat már kicsit borsosnak találtam, de 70ml-s és egy borsónyi sem kell belőle, szóval nekem sokáig elég. Hihetetlenül jól hidratál, nyugtatja a bőrömet, a minap kicsit megkapott a nap, rákentem, és csodát művelt komolyan. A csomagolása mesés, a pumpás krémek a legpraktikusabbak.Tuti, hogy úira fogom venni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Judit1987

2018. július 23.

Az illata elég kellemetlen, olcsó férfi pacsulira emlékeztet, de szerencsére ez viszonylag gyorsan elillan... Maga a krém szerencsére kárpótol ezért.. Kellemes zselés az âllaga, könnyű, gyorsan beszívódik. Szeretem, ha elfogy, újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

katonka

2018. július 18.

Az első pár napban imádtam. Sokszori használat után viszont azt vettem hogy borzasztóan feszíti az arcom és mintha szárítana is. Két hetente egyszer tökéletes, de rendszeres használatra nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

lilluskoroknai

2018. június 6.

A Neutrogena Hydro Boost arckrémjéhez kerestem valami nagyon hasonló, nyárra való, szuper hidratálót nappalra. A Dm-ben az eladó ajánlotta ezt a krémet, mivel új termék és elég sokat eladtak belőle.
Reggelente használom az alapos arctisztításom után: az állaga fantasztikus, a bőrön pár másodpercig megül, majd egyenletesen, lassan szívódik fel enyhe matt, feszes érzést hagyva maga után. Végig simítva az arcomon pedig csak puhaságot érzek. Elsőre csodatermék, tartom is magam mellette, hogy az: alkohol tartalma miatt sokan lepontozták, amely igazából engem pont nem zavar, mivel borzasztó zsíros a bőröm (nekem felüdülés az alkohol miatti pezsgés), viszont az illata tényleg erőszakosan férfias parfüm jellegű, mely hosszan érezhető is... emiatt elveszek tőle egy csillagot.
Ez azonban nem akadályoz meg benne, hogy az egész meleg nyaradt végig csináljam ezzel a krémmel! Biztosan újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Jece

2018. május 30.

Erre a termékre több mint 7 hónapja találtam rá és azóta már egy párszor újra is vettem.
Nagyon tetszik a formulája, az illatát egyszerűen imádom és teszi amit ígér.
Reggel szoktam általában használni smink alá. 2 pumpálás elegendő. Kicsit hagyom hogy beszívja a bőröm és jöhet is a smink. Hidratál, jó illatú, szeretem. Az ára nem túl baráti, ezért akkor szerzem be ha akciós ☺️ A kiszerelés és a csomagolás nem utazó barát, amit kicsit sajnálok, de ezt általában megoldom 🤷🏼‍♀️ Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Nagyon tetszik a formulája, az illatát egyszerűen imádom és teszi amit ígér.

nemethv

2018. április 24.

Nehezen találok jó arckrémet, mert többnyire mindtől bezsírosodik az arcom, ettől viszont nem, kellemes, hagyja lélegezni a bőrt és remekül hidratál, bár télre kevés, de nyárra ideális számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

monamour

2018. március 17.

Éjszakára használom és imádom! Az illatát kifejezetten szeretem, 2 nyomás is elég belőle..nekem. Gyorsan beszívódik, nincsenek száraz foltok az arcomon utána. Reggelre egységesebb a bőröm. Kipattogás nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

kdorci

2017. október 11.

Azt hiszem ez a típus van meg. A kép alapján legalábbis :D Először kicsit borsosnak mondtam az árát, de igazából igen csak nagy kiszerelésben kapni és nem kell belőle sok egyáltalán. Én természetesen nappalra szoktam felkenni az arcomra a sminkem alá. Meglepően jól hidratál és egy naaagyon picike ragacsos érzést kelt az arcomon, ami fölé én imádok sminkelni. Amikor nem sminkelek és felkenem utána elmúlik ez a kis réteg.

UPDATE: Le kell vonjak tőle egy csillagot. Nem igazán találtam meg vele a közös hangot. Így őszre/télre biztos, hogy nem lesz elég, de szerintem sokunknak nem. Nyáron használgattam, de semmi hatását nem éreztem. Oké került valami krém az arcomra, de ennyi. Nem éreztem, hogy puhább vagy hidratáltabb lenne tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.