L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Könnyű, folyékony formulájú, mattító arckrém zsíros és normál bőrre hialuronsavval és aloe vízzel. Víz érintkezése esetén azonnal megkezdi a bőr hidratálást, gyorsan felszívódik és javítja a bőr ragyogását.

Az eredmény: Kényelmes, hidratált, friss és egészséges kinézetű matt bőr.

Hildo

2017. október 7.

Én nagyon reméltem, hogy egy kincsre bukkantam, de sajnos nem így lett! Valószínűleg csak a csomagolás fogott meg, egész ízléses kis üvegcse, és a gél állagú hidratálókat is szeretem, amiben meg aloe van azzal sok gond nem lehet, na de az alkohol..! Ahogy felkenem rögtön el is illan, és sajnos nem azért mert olyan gyorsan beszívja a bőröm. Nekem nincs bajom az illatával de azon is érződik az alkohol, ráadásul a használatával párhuzamosan pár kisebb pattanás is megjelent a homlokomon, és én erre a gélre gyanakszom! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

minibear

2017. szeptember 8.

Az érzékeny bőrre való változatát kaptam le a polcról, miután egy másik kiszemeltről kiderült, hogy ötven felettieknek ajánlják és azért mégse...
Maga a kiszerelés szuper, az állaga is, viszont az illata lehetne kevésbé tolakodó. Az enyhe csípő érzést én is érzékelem felkenéskor (gondolom az alkohol lehet ebben a ludas). Azt nem tudom, hogy az érzékeny bőrre ajánlott mennyire komedogén, de mintha szaporítaná azokat a fránya mitesszereket. Egyelőre négyesre értékelem.

Vélemény 2: egy csillagot le kell, hogy vonjak. Nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Vélemény 2: egy csillagot le kell, hogy vonjak. Nem hidratál eléggé.

Vestara

2017. július 11.

Lehet én választottam rosszul, de nekem nagyon alkoholos/erős illatú termék, és nem érzem, hogy eléggé hidratálná a bőröm. Vizes állagú, így gyorsan beszívódik (vagy elpárolog az alkohol miatt...), ezért nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

nszolnoki

2017. július 9.

Azért vettem meg, mert Nadine Baggott a Clinique moister surge hydrating supercharge concentrate hasonlította, igaz, hozzáteszi, hogy az egészet lerontja az, hogy illatanyag van benne, ami őt a 90-es évek diszkózó kiskamaszaira emlékezteti. Óh, hát gondolom, nem lehet rossz, ráadásul pont harmadába kerül, ráadásul másfélszer annyivan benne, mit nekem illatanyag, szerencsére nem illatanyag-érzékeny a bőröm, jöhet, szeretem is az illatokat, ráadásul hátul kullog az INCI listán.
Nos. A krém tényleg fantasztikus, a bőröm örömmel szippantja be, finom állagú, vékony, szépen kenhető, elegáns csomagolású. Viszont. Ami. Borzasztó. A szaga. Olcsó férfi dezodor. Ráadásul, hosszan tartó. Este biztosan nem viselem el magamon, majd napközben elhasználom. És továbbkeresgélek Clinique dupe-ot. Négy csillagot adok, mert ez az én szubjektív ízlésem.
UPDATE: próbálom, próbálom, de egyre elviselhetetlenebb a szaga!! Nemhogy megszoknám, egyre hisztisebb vagyok tőle. A szekrénybe került, még az asztalon sem bírom látni. Sajnálom, mert gyönyörű és jó termék lenne. Nekem ez teljes pénzkidobás. Egycsillag.
UPDATE 2: Viasszadok két csillagot, a férjemet rábeszéltem a használatára, neki passzol az 'illata' :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

eperturmix

2017. május 5.

Igazából totál felesleges,a már ígyis kifogyhatatlan kence kincstáramba,de hát mit csinál a befolyásolható nő ha meglát egy újdonságot....
Szóval.Értem én a koncepciót,hogy 70 ml,Igenám,de gyorsabban is fogy,konkrétan nekem nem elég 1 pumpálásnyi,általában 3-4,azért eléggé vizes,ultrakönnyű hidratálóról van szó.Az illata elég jó,nem annyira erős,de jó sokáig érződik.Hatásáról...nagyon puhítja az arcom,selymes,ruganyos lesz tőle,ez tetszik.Viszont!!Állandóan érzek egy ègő érzést mikor elkenem,amíg teljesen beszívódik ez meg is marad.Nem igazán tudom,hogy akkor ez most érzékenység vagy mi a szösz,nem pirosodok ki,pöttyök,puklik sem lesznek,de ég tőle az arcom,és ezért ez egy kicsit creepy.Egyenlőre 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

blondeowl

2017. május 4.

Mivel elég nagy kiszerelés, nem tartom borsosnak a 3200 Ft körüli árát. Smink alá szoktam használni, de néha este is bevetem arctisztítás után. Szépen mattít és hidratál egyszerre. Kifejezetten teszik az illata, jó érzés használni. Ha elfogy, valószínű újra ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

luccsoka2

2017. április 5.

Ma vettem meg a DM-ben.Impulzusvásárlás-szokásosan.Az illata erős,de nem zavaró,kellemesnek mondanám.12 euró körül mozog az ára.Felvitele könnyű,hűsítő érzést hagy maga után.Megkapja a teljes pontszámot,ha valami változást látok,updatelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.