L'Oreal Paris

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Szemkrémek

1. Intenzív hidratálás: Milliónyi hidratáló molekulával gazdagítva a bőr azonnali hidratálásáért akár 24 órán át.
  2. Simítás: A szem körüli ráncok azonnal láthatóan kisimulhatnak.
  3. Ragyogás: B5- és E-vitaminnal gazdagított összetétele táplálja és ragyogóvá teszi a bőrt és segít védeni a szabadgyökökkel szemben.

kdorci

2018. június 19.

Az itteni jó vélemények alapján esett rá a választásom. Mondjuk, úgy látom azóta kapott hideget-meleget ez a termék. Én már a 2.at használom belőle, még nem találtam mást, ami nekem megfelelne ár-érték-hatékonyság arányban :) Senki ne várjon csodát tőle, de szerintem szépen ápolja a szemem alatti részt (nekem még nem nagyon van szükségem ránctalanító vagy bármi hatásra, csak ápolja egy kicsit). Főleg akkor vettem észre, hogy csinál is valamit, amikor az alapozóm, a korrektorom a szemem alatt szebbnek tűnt, mint előtte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

erika81

2018. február 10.

Volt a L'oréal-nak egy általános szemkörnyékápolója. Azt hittem hogy azt vettem meg.
Az jó volt, de ez borzalmas.
Reggel és este is használtam. Folyt tőle a könnyem, kiszáradt a szemkörnyékem. A reggeli sminkem természetesen tönkre is ment tőle. Egyfolytában a szememet törölgettem, mintha sírnék.
Félretettem, elmúltak a problémák. Kb. 2 hét múlva újra elővettem, de a hatás ugyan az volt.
Nem járt le, frissen bontott volt a termék, tehát még azt sem gondolhatom, hogy rámromlott volna.
Testápolóként elkentem, de szemre én nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Az jó volt, de ez borzalmas.
Testápolóként elkentem, de szemre én nem ajánlom.

Maja92

2018. január 26.

Nem akarom teljesen lepontozni, mert nem tudom 100% biztosan, hogy ennek a krémnek köszönhető-e, de a szemem sarkában apró ráncok jelentek meg, kiszáradt ott a bőr amióta használom (pár hete). Eleinte azthittem a hideg időtől van így még többet tettem fel, de nem hidratálta. Biztos, hogy nem használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

ccseszter

2017. december 20.

Azért vettem mert akciósan jó áron volt és már kellett egy hidratáló krém. Nem tudtam, hogy mit várjak így nem is csalódtam. Viszont észre vettem, hogy ha sokáig minden nap használom, akkor elkezd kis darabokban összeállni a bőrömön. De itt mintha másnál is olvastam volna ezt a tapasztalatot. Nem adok rossz értékelést, mert nem vártam nagyon csodát és nem lett tőle csúnya az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

katica22

2017. október 16.

Nagyon szép összetevők. Nem csíp nem hagy zsíros érzetet. Szépen hidratál nekem pont elég :) És kiemelném, hogy sok próbálkozás után ő az első szemkörnyékápoló amire azt mondtam hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

springee

2017. szeptember 27.

Update
Sajnos az idő múlásával egyre inkább csalódnom kellett a krémben. Egyrészt már nem annyira hatásos, ismét úgy nézek ki, mint akit jól helyben hagytak, holott ugyanúgy használom a krémet és kevesebbet sem alszom. A szemem alatti kisebb ráncokra semmiféle pozitív hatást nem gyakorolt, sőt, mintha újak jelentek volna meg. És egy új probléma: a krémet úgy kaptam a nagymamámtól, mert arra panaszkodott, hogy egy idő után elkezdte csípni a szeme alatt a bőrt. Nos, hónapok után én is elkezdtem tapasztalni a csípő érzést. Sajnálom, hogy csalódnom kellett és kezdődik elölről az egész.

Folyamatosan meggyűlik a bajom a szem alatti sötét karikákkal, rosszabb napjaimon, mikor kevesebb alváshoz jutok, jóformán úgy nézek ki, mint akit megvertek. A feketétől a liláig pompázó szem alatti bőr a mindennapjaim része. A különböző házi praktikáktól a krémeken át sok mindent kipróbáltam, de smink nélkül változatlan volt a látvány. Körülbelül egy hete kaptam ezt a krémet. Már néhány nap után látványos hatást ért el! Nem fűztem én már semmihez reményeket, de ez hatalmas pozitív csalódást okozott! A ráncokra gyakorolt jótékony hatásával kapcsolatban nem tudok ilyen lelkesen, lenyűgözve beszámolni (egyelőre), de már így is többet nyújtott, mint amiről álmodhattam. Nem ér fel a sminkkel elért eredménnyel, nem is várom, de egészen élő emberi kinézetet eredményez, nagyon minimális csupán a pandaszem, egészen szalonképes. Bátran ajánlom kipróbálásra azoknak, akik hasonló helyzetben vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Update

LittleSpark

2017. szeptember 4.

Második szemkörnyékápolóm, határozottan jobb vétel mint az előző. Az állaga sűrű, krémes, gazdag lassan szívódik be így csak este használom. Nagyon selymes lett tőle a bőröm a szemem alatt aminek nagyon örülök, mert elég könnyen kiszárad ezen a területen. A sötét karikáimon nem látom hogy nagyon változtatott volna viszont a mimikai ráncocskák határozottan halványultak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

cintialaura

2017. július 23.

Szuper ez a krém! Nagyon selymes éa puha bőrt eredményez a szemem körül, láthatóan javít a puffadáson és a karikákon is. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

b0rzi

2017. július 7.

Ezzel a véleménnyel még plusz egy hetet vártam, ugyanis akkor minden nap hajnali kettőkor kellett kelnem. :D szóval:

Ráncok ellen:
Hát, nem igazán segít a mosolyráncaimon, maximum ha maszkszerűen sokat viszek fel a szemem sarkára.

Sötét karikákra:
Miután felkentem, optikailag elnyomja őket, azért ha nap végére elszublimál a "korrektorom" (igazából alapozó), mert elfelejtettem fixálni, akkor azért sötétek a szemem aljai rendesen :D

Duzzanatra:
Amióta ezt használom, nem duzzadt a szemem. Reggel, ha alig látok ki a fejemből (és egy picit pufi a szemem, de akkor sem nagyon), akkor ez a kis aranyos gyorsan rendbe teszi, hamarabb "kinyílik a szemem", pedig nincs semmi hűsítő hatása, és ez estig simán kitart.

Nagyon keveset kell belőle használni, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik, könnyű és jó rá sminkelni. Továbbá nagyon sokáig puhán tartja a szemem alját. Ha nem un rá a bőröm és nem leszek kalandozós kedvemben, az is lehet, hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Ráncok ellen:

Sötét karikákra:

Duzzanatra:

monique001

2017. május 21.

Nagyon nehéz volt a megszűnt Scenia szemráncránckrémem helyett újat találnom, ami tökéletes az érzékeny, vékony, könnyen ráncosodó és kiszáradó szem alatti bőrömre. Nos, megtaláltam, ő az. Bátran ajánlom nektek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2