L'Oreal Paris

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Szemkrémek

1. Intenzív hidratálás: Milliónyi hidratáló molekulával gazdagítva a bőr azonnali hidratálásáért akár 24 órán át.
  2. Simítás: A szem körüli ráncok azonnal láthatóan kisimulhatnak.
  3. Ragyogás: B5- és E-vitaminnal gazdagított összetétele táplálja és ragyogóvá teszi a bőrt és segít védeni a szabadgyökökkel szemben.

Avely

2017. március 22.

Tömör, testes krém ami jól hidratál. Nekem hamar felszívódik és nem nehezíti el a bőrömet, inkább kisebb mennyiségben érdemes felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Pebri

2016. december 18.

Hidratál szépen, jobb, mint a Helia d, de csodát ettől sem várhatunk. Csak este tettem fel, nehezen szívódik, de reggelre mintha nem lett volna annyira bedagadva a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Lisa011

2016. október 27.

3 hónapja használom rendszeresen lefekvés előtt, + még a smink alá is. Hát változást nemigen vettem észre. Hidratálni még csak-csak hidratál, de ránctalanítani abszolút nem. Ettől függetlenül nem húznám le, mert az én esetemben nehezebb dolga van egy szemkörnyékápolónak, mert sajnos valami oknál fogva a szemem körül rettenetesen száraz a bőröm, sehol máshol az arcomon nem, csak ott, így apró ráncocskák is megfigyelhetők, főleg ha smink is van rajtam. Még nem találtam meg a csodaszert rá, de nem is nagyon reménykedem benne. Talán majd a plasztikai sebész ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Dius89

2016. augusztus 2.

Kis mennyiséget szoktam este felvinni ill. reggel is, ha nagyon karikás a szemem. Halványítja a sötét karikákat, viszont lassan szívódik be, így nehéz rá sminkelni. Ha túl közel mentem vele a szememhez, irritációt okozott, ezért már óvatosabban, kis mennyiséget viszek fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Nikolett1985

2016. július 2.

Nagyon jól hidratál,bár én csak éjszakára használom, elég szép mennyiséget. Reggelre beszívja. Sűrű, krémes állagú, sminkelni nehéz lenne rá. Picit halványított a karikáimon is,amit egyetlenegy szemkörnyékápolóm se tudott eddig. Biztosan újra fogom vásárolni még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

scisneros

2016. június 13.

Nagyon testes krém, zsíros bőrre nem ajánlanám. Elég nehezen szívódik be, de kitűnően hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

danna113

2016. május 17.

Kicsit féltem ettől a krémtől, mert semmilyen utánajárás nem előzte meg a megvételét. Alapvetően egy sűrű és kicsit nehezebb típusú krémről van szó, ami elsőre meglepő volt. Az előzőek miatt kis mennyiség is elég belőle, de azért aránylag jobban beszívódik. Nagyon jól hidratál és nekem a szemsminkem sem tartotta magát rosszabbul, mint máskor. Eddig szeretem, de majd kiderül hogy bírja a meleget eg az áktalában inkább olajos szemhéjamat. Nagyon olajos szemkörnyékre nem ajánlanám, de vegyes bőrön szépen el van, a száraz szemkörnyékűek meg imádni fogják. Egy dolgot emelnék ki negatívumként: a spirálom az alsó pillasoron szépen lemászik a bőrömre. Viszont nem vagyok abban biztos, hogy ez okozza, mert most több szemkörüli új terméket is elkezdtem használni. Eddig megkapja az öt csillagot, meglátjuk hogy bírja a nyarat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2