L'Oreal Paris

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: brigditd, az összetevőket feltöltötte: Dori01, Módosítva: 2019. április 1.

Hosszantartó, magas pigmentációjú és könnyen eldolgozható korrektor applikátorral.

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer + 8 másik termék
Ár: 2500 Ft egyben a csomag , Eladó: kecskesszuszu17
Állapot: minden alig használt, Helyszín: Tahitótfalu, fizetés: személyes átvétel: Szentendre vagy Bp. M2 metró útvonala vagy postán maradóként vagy Foxpost
Ár: 2500 Ft Foxposttal , Eladó: turquoise_pianist
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Foxpost csomagautomata
marcsi1233

2019. november 18.

Alapozójához képest ez tömörebb, pigmentáltabb, de jobban látszódik, ha ezt rakom magamra. Alapozó helyett csak óvatosan használom, szem alá nekem nem működik, nagyon kiemeli a ráncaimat ott. Sok van benne, ami nagy plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

szakalyreka

Korcsoport: < 18
2019. november 17.

A legvilágosabb árnyalatot vettem és az pont jó. Magas a fedése szem alá tökéletes, de néhány pattanás utáni hegre van, hogy 2 réteget rakok. Alapozó helyett is szoktam használni, hogy az arcom néhány részére éppen egy kicsit rakok és azt dolgozom el, nagyon szép és természetes úgy a hatása. Az applikátora annyira nem tetszik, mert nekem nagy és egyszerre túl sok korrektor visz fel egy helyre, de használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 17.

preka

2019. november 15.

Sajnos nekem a Loreal termekekkel vannak problemaim, foleg, hogy altalaban a melegebb szineknek is mindig van valami pinkes tonusa.
Amugy nagyon szepen fed, viszont nekem a szemem alatt kicsit szarit sajnos es bele is ul a rancokba. Emiatt levonok egy csillagot, viszont a fedese tenyleg atomszuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

NovakneViki

2019. november 14.

Júliusban vettem, és most fogyott ki a tubus. Erős fedésű korrektor, jól el lehet dolgozni. Egyetlen hátránya, hogy az applikátor miatt nem lehet teljesen kiüríteni a tubust, mint pl: a maybelline age rewind esetében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

stripedpanda

2019. november 9.

Használom már pár hónapja és teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon erős fedésű, könnyen eldolgozható korrektor. Tartós, rajtam este sem néz ki rosszabbul, mint reggel (persze lepúderezem és használok sminkfixálót). Szoktam használni alapozó nélkül is, ha nincsen kedvem sminkelni, úgyis jól lehet vele dolgozni, természetes hatású. Bőrhibákra és szem alá is használom, ez fedi el eddig a legjobban a pandakarikáim :) Szivaccsal szoktam eldolgozni, ha alapozóra teszem, nélküle pedig az ujjaimmal is könnyen eloszlatható ütögető mozdulatokkal. Szerintem az ára rendben van ezért a minőségért, pláne, mivel kb kétszer akkora mennyiséget kapunk, mint más korrektorokból, 3 hónap alatt még alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

BPetra22

2019. november 2.

Nagyon jó, magas fedésű, szépen eldolgozható korrektor. Kevés is elég belőle az egész arcra, nekem egy pipettányi kell, és gyönyörű eredményt érek el vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

Zafina

2019. október 27.

Hát nekem egyáltalán nem tűnik erős fedésűnek, pedig kifejezetten azért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Hát nekem egyáltalán nem tűnik erős fedésűnek, pedig kifejezetten azért vettem.

Lina14

2019. október 25.

Nekem túl sűrű, gyorsan el kell dolgozni, különben megköt. Száraznak tűnt tőle az egyébként teljesen normális szemkörnyékem, és a kék karikáim is átlátszottak alatta. Szerencsére a színvlaszték jó és nem oxidálódik, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Legadema

2019. október 18.

Nem is tudom. Mikor először próbáltam ki tetszett a sűrű állaga.
Szem alá hasznalom elsősorban és nincsenek nagy sötét karikáim, de azért el kéne egy kis takarás.
Sűrű állaga miatt úgy gondoltam tökéletes lesz, de én alig vettem észre fedést, bár kicsit világosabb árnyalatban vettem meg, ettől függetlenül azt várnám hogy fedjen és ne üssön át a korrektoron a szem alatti rész. Szerintem az ESSENCE CAMOUFLAGE+ HEALTHY GLOW korrektora hozza ugyanezt a szintet.
Nekem nem tűnt vizállónak sem.
Úgy gondolom ha le van értekelve akkor ki lehet probálni, hisz sokaknak bevált, de ezen az áron lehet kapni a piacon jobb korrektorokat is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Nem is tudom. Mikor először próbáltam ki tetszett a sűrű állaga.
Nekem nem tűnt vizállónak sem.

Vivo33

2019. október 17.

Már az első nap után kiválónak mondhatom. Már-már a tökéletességet súrolja. Jól fed, és nap végén is alig tudtam leszedni mikor lemostam. Amúgy meg vízálló is. Köszi Loreal, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.