L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2011. június 5.

carissima

2012. február 28.

Csak az előttem szólókat tudom ismételni, nagyon jó kis termék és ezer évig elég. Leginkább engem az győzött meg, hogy még este is ugyanolyan szépen fent maradt az arcomon,mint mikor reggel feltettem,pedig én aztán hajlamos vagyok elfeledkezni róla, hogy ki vagyok sminkelve és előszeretettel támasztom a fejemet akár két kézzel is az unalmas egyetemi előadásokon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

szKrissy

2012. január 30.

Az első (külön) pirosítóm. Régebben ilyen 1000Ft-os, mindent tartalmazó (szemhéjpúder, rúzs, pirosító) palettáim voltak, de soha nem használtam a pirosítóját, mert nem látszott.
Ezt viszont nagyon szeretem, olyan jó kis puha az ecsete, szépen eloszlatja a port az arcomon. Könnyű, gyors használat és szép eredmény. Engem meggyőzött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Rosewood

2012. január 12.

Csak 2 sárga összetevője van, ez nagyon dicséretes.
Az a bajom vele, hogy tele van csillámokkal, amik előbb-utóbb az egész arcom szétterülnek és az, hogy eléggé szárít. Húzódik a bőr az orcáimon, miután felteszem.
Nagyon sok van még belőle, sajnálnám kidobni, de félek hogy így meg szavatossági idő lejárta miatt leszek kénytelen megválni tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Csak 2 sárga összetevője van, ez nagyon dicséretes.

KissNiki

2011. december 29.

A színe szerintem megfelelő, egy kissé halovány, de ettől természetes igazán. 30-as és az 50-es szín van meg belőle. Többet használom a világos 30-as pirosítót. Nagyon enyhén csillog, ez nagyon tetszik benne. A kis ecset, ami hozzá jár szerintem haszálhatatlan, ezért kap csak 4 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

HBrigi

2011. november 24.

Szépek az árnyalatok, bár a sötétebb bőrnek inkább csak enyhe fényt adnak. Praktikus a kiszerelése, sokáig elég, kezdő sminkelőknek is ajánlom, akik még csak barátkoznak a pirosítók használatával. Neten még rendelhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 24.

Endi

2011. június 4.

Szeretem, két éve biztos megvan, és nagyon szeretem, egy baj van, hogy a legsötétebb árnyalat is nagyon világos, így nyáron más terméket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 4.

erdeim

2011. május 30.

Kedvenc pírosítom! Nagyon régóta megvan és nem akar elfogyni :D De nem is baj mert sajnos megszüntették :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

samelike

2011. április 22.

Egyetértek az előttem szólókkal, már nagyon régóta meg van. Hihetetlenül tartós, jól el lehet dolgozni, remekül fed, természetes megjelenést biztosít. Az ecsete nem a legjobb, de azzal is könnyedén fel lehet vinni. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 22.

feredith

2011. április 6.

Ásványi alapú pirosító. Nagyon szép, üde hatást kelt. Kissé csillog, de nem zavaróan, nekem tág pórusú a bőröm, de nem nagyítja fel a pórusokat. Nagyon sok van benne, egyelőre én is úgy látom, hogy egy életre elég :) A hozzá adott ecset szerintem sem valami jó, jobb egy külön pirosító ecset. Az ecset elég durva szálú szerintem. Az adagolója praktikus, nem sok megy kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 6.

superhero

2011. március 27.

A leírás szerint 95%-ban ásványi alapanyagból készült, így az érzékeny bőrűeknek kifejezetten ajánlott. Szerintem szép és tartós színt ad, enyhén csillámos hatással. A hozzá járó ecset szerintem nem a legjobb, de vészhelyzetben, ha nincs kéznél más azzal is felvihető (én pirosító ecsettel használom). Praktikus a tégelye és szerintem jó sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.