L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

unicorncat

2017. július 4.

Lassacskán egy hónapja használom a balzsammal együtt véve. A hajam sosem volt hálásabb! Az illatát egyszerűen imádom! (Végre nem valami parfümös pacsuli illatú sampon) Erősebb, egészségesebb és fényesebb a hajam <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

mujerconfused

2017. július 3.

Szuper vele hajat mosni, imádom a illatát, friss- gyógynövényes és a hajam is szép utána, nekem nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

vica85

2017. július 2.

Be kell vallja, én imádom az illatát. :D Szerencsémre sokáig megmarad a hajamon is; de a lényeg, hogy a hajam is szereti. Mondjuk én balzsam nélkül sosem használtam, így nem érzem, hogy szárítana. Az állaga kellemes, nem túl híg, könnyen habzik, de nem túlzóan.
A flakon szerintem is nagyon praktikus, az ára viszont tényleg akcióban elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

enikorz

2017. június 19.

Ahogy megláttam a boltok polcain tudtam, hogy ki kell próbálnom. Az árát kicsit sokalltam, de szerettem volna végre egy normális sampont találni. Sajnos nagyon nem vállt be.. rettenetesen szárította a hajam, gyorsabban zsírosodott és nagyon nehezen tudtam kifésülni belőle a gubancokat. Ja és az illata sem valami kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

eniko04

2017. június 8.

Nem tudom, hogy csak én fogtam ki egy rosszat, de nekem a pumpája elég nehézkesen nyomódik le, és drága is, ráadásul az illatával (szagával) sem barátkoztam meg... Ja és az én hajam is szárítja, pedig a "maszkját" (ami inkább egy sima hajbalzsam) is használom hozzá. Hogy segít a gyenge hajon, ha közben szárít? Csak az ára miatt használom el, egyébként repülne a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

luccsoka2

2017. június 6.

Csak nekem szárítja nagyon a hajvégeimet? :( Már fogalmam sincs melyik sampont vegyem meg,egyik sem segít az extrém zsírosodáson! Visszatérve...illata jó.Hatása egy gyenge hármas.Második nap már tiszta zsíros a fejbőröm viszont a hajvégek sivatagi szárazságúak :( Borzalom...Mindenesetre elhasználom,8 eurót nem dobok csak úgy a szemétbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Adanaomi

2017. május 14.

Eddig jónak tűnik. Kicsit erős az illata, olyan gyógynövényes:) Engem ez picit zavar, de nem érződik a hajban. Picit kócosít, de ettől eltekintek, szeretem ha kócos a hajam. A csomagolása istenkirály, eléggé luxusérzetet ad. És nincsen benne szilikon. Nem zsírosodik a hajam tőle. Az elixírt használom még mellé. Remélem kicsit erősebb lesz a hajam tőle. Az ára picit lehetne alacsonyabb. Megelőlegezek neki egy 4-est.:)

UPDATE: Imádom. Nagyon szép tőle a hajam és nagyon sokáig érzem az illatát is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

juventina07

2017. május 9.

Több száz kipróbált drágább és olcsóbb sampon után kijelenthetem hogy életem samponja és balzsamja.Féltem megvenni mert ha nem jó az ára nem olcsó.De bevált,imádom!Lágy,puha a haj tapintása,ki fogom próbálni a hajvég elixirt is.A koriander illat érződik de ha ez segít ám legyen!Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

lyll

2017. május 8.

A balzsammal és a hajerősítő kezeléssel használom együtt egyelőre, de a pakolást is tervezem megvenni, mert bő 2 hónap múlva lesz az esküvőm és szeretném, hogy az amúgy igen harmatgyenge hajkoronám jó állapotban legyen. :)
Nem tudok elmenni a csomagolás mellett szó nélkül, ami amúgy ugye nem elsőrangú, de amellett, hogy _gyönyörű_, még hihetetlenül praktikus és kényelmes is ez a flakon (Anyukám már le is csapott rá, hogy kéri, ha a sampon kifogyott :D).
Az állaga számomra hihetetlenül kellemes, masszív, nem folyik ki a kezemből, nem spriccel akármerre a flakonból, hanem szépen megül a tenyeremben és nagyon kellemes, de nem túlzott habot lehet belőle képezni. Az én hajam nagyon szereti, szerintem picit a zsírosságot is visszafogta, de nem ezért szeretem igazán, hanem mert sokkal jobbnak érzem tőle a hajam textúráját. Csodát nyilván ez sem tesz vele, de 27 éves koromra lassan elfogadom, hogy sosem lesz hatalmas hajkoronám. :)
Úgyhogy én csak ajánlani tudom, 400 ml sokáig elég, megvásárolni pedig Mülleres akciók során érdemes leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Ewa0522

2017. március 25.

Páromat kértem meg, hogy vegyen nekem egy sampont és balzsaomt, mert már tanácstalan voltam, hogy melyik is lenne megfelelő... Nos ő ezt hozza, mondván, hogy jól néz ki a flakon. :) Nos, eddig kétszer használtam, de mondhatom kiváló választás volt, mégha nem is tudatos :).
A sampon nagyon jól habzik, így kevés is elég belőle, nagyon kellemes gyógynövény illata van, nekem kimondottan tetszik. Magában kicsit kócosított ugyan, de a balzsam azonnal el is tüntette ezt az érzést.
A balzsamnak amúgy számomra épp tökéletes állaga van, nem túl híg, az illata csakúgy, mint a samponnak, nagyon tetszik.
Összességében tehát eddig csak jót mondhatok róla, könnyen kifésülhető, extrém puha, már-már csúszós lett tőle a hajam, szóval eddig csak 5* ra tudom értékelni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)