L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

nnmmtth

2019. június 2.

Habzást hiányolom, de a hatás és az illat kárpotol!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Habzást hiányolom, de a hatás és az illat kárpotol!

szpetra0615

2019. május 22.

Az ára borsos egy viszonylag átlagos samponhoz képest, és elég sokat kell belőle használni ahhoz, hogy kellően felhabosodjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

sztami

2019. április 26.

Nagyon bejött nekem is ez a sampon! 2 naponta kell kb hajam mosni, viszont ezzel a második nap is még teljesen vállalható a hajam (még nem használom túl régóta, talán segít, hogy ki tudjam tolni az időt a hajmosások között, remélem). Az illata tényleg erős, de megszokható szerintem. Jól tisztít, erősebbnek érzem tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Freyja

2019. április 21.

A hozzátartozó balzsammal együtt használtam. Szépen tisztított és nem volt problémám a hajam kifésülésével sem, szerintem összességében egészségesebbnek és erősebbnek tűnik tőle . Az illatát is szeretem, bár lehetne egy leheletnyit visszafogottabb. Ha sokáig csak ezt használom egy idő után kimondottan zavar, hogy érzem magamon az illatát. Ilyenkor egy rövid időre szakítunk és ha elkezd hiányozni újra rátalálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Benedetta88

2019. március 4.

Első szilikonmentes sampon próbálkozásom volt pár évvel ezelőtt. A gyógynövényes illatát imádtam, de sajnos maga a hajmosás borzasztó volt vele. Alig tudtam kifésülni a hajam, hiába használtam a balzsamját illetve a pakolását is utána. A pumpás kiszerelés és a csomagolás nagyon praktikus. Összességében viszont nagyon kiszárította a hajam, főleg a hajvégeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Kristin

2019. február 10.

Számomra Ő A SAMPON.
Első szilikonmentes samponom volt és abszolút bevált.
A heti 3-4 hajmosás helyett most már csak két hetente 3-4 alkalommal mosom meg a hajam.
Nagyon jól tisztít, ápol, ráadásul nagyon sokáig elég! Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Számomra Ő A SAMPON.
Első szilikonmentes samponom volt és abszolút bevált.
Nagyon jól tisztít, ápol, ráadásul nagyon sokáig elég! Megéri az árát.

Sziporka88

2019. január 30.

Nagyon kiszárította a hajam, meg az illata is kicsit férfias. Tisztítani szépen tisztít, illetve friss érzést nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Szlilla0504

2019. január 25.

Lassan egy éve vettem ezt a terméket a balzsammal együtt. Gyenge, vékony szálú hajam van, ami hajlamos a zsírosodásra. Többnyire felváltva használom egy másik L’oreal samponnal. De amikor erre kerül a választásom sokkal dúsabbnak tűnik a hajam, tapintásra pedig erősebbnek és tiszábbnak a másik samponommal szemben. Viszont nem látszik olyan fényesnek, és jobban látszanak a töredezett hajvégeim. A saját balzsamja számomra nem sokat ért, be kellett még vetnem egy másikat is. De imádom a fűszeres illatát. Tökéletes a kiszerelése és mintha soha nem akarna elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

beauté

2019. január 6.

A legjobb sampon, amit az elmúlt években használtam. Puha lett tőle a gyenge hajam, sokat jobban állt, kevésbé "szállt". És rengeteg ideig elegendő volt. És a kiszerelése is tetszett. Most be vagyok tárazva samponokból, de biztos újra fogom venni, abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

zajax90

2019. január 5.

Mikor elkezdtem használni ezt a sampont, még nagyon elégedett voltam vele, viszont a flakon kétharmadánál elkezdett gyorsabban zsírosodni a hajam tőle. Az illata és a pumpás kiszerelése tetszett, de nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)