L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

shatzy

2018. április 25.

OK. Jól teljesít, jól habzik, nem irritál, és hosszan tartó frissességet ad. Viszonyítva egy sima samponhoz. Az illata nem marad meg zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

poisonvert

2018. április 17.

Az itt olvasott vélemények alapján kedvet kaptam hozzá és a balzsamához, főleg a parabén és szilikonmentessége fogott meg.
Az illata nagyon megfogott, tényleg érezni benne a koriandert. A hajam alapvetően zsírosodásra hajlamos, így kétnaponta mosok hajat. Az első hónapban a sampon segített kitolni a hajmosást egy nappal későbbre, azonban egy hónap után a hajam hozzászokott és elvesztette ezt a képességét.
Meg vagyok vele elégedve, de újra nem venném, mivel semmilyen extra “élményt” nem nyújt a többi samponhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

koirankeksii

2018. április 15.

Valójában féltem ismét besétálni a Loreál csapdába (több arcápolóval és tisztítóval, hajfestékkel befürödtem már), de gondoltam adok egy esélyt. A sampont vettem meg először, és azt kell mondjam, ilyen tiszta és szép, fényes a hajam még sose volt! Nem tudom elmagyarázni, de kicsit olyan lett a tapintása mint a gyerekek hajának és ez inkább a hajam tetején érvényes ahol érte a sampon, ahol nem, ott olyan mint szokott lenni a hajam (kissé el van törve). Hatalmas csalódás pozitív értelemben. Most másodjára is ugyanezt produkálta, persze később még updatelek. Időközben beszereztem még hozzá a szérumot, balzsamot és a levendulás balzsamot is. Ami egyedül kissé művivé teszi a dolgot annak ellénére, hogy a termékcsalád önmagát természetesnek reklámozza, az a nagyon erős illat (sajnálom hogy van benne parfüm)
Nekem nem szárítja a hajam végét (minden alkalommal balzsamozok amúgy is), akinek szárítja az a haja végét is besamponozza? Mert én soha, csak a fejbőrt és a többi részre elég annyi ami a habból lefolyik, így nem is szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

asztromélia

2018. április 14.

3-4 nappal mosas utan nagyon viszketett a fejem es zsiros volt a hajam. Biztos hogy ettol a sampontol, mert lecsereltem es most 6 naposan sincs semmi baja, nem viszket es nem zsiros meg mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Kinleyni

2018. április 6.

4. hónapja használom, mindennapi hajmosásra (tudom, hogy nem egészséges...). Nagyon-nagyon-nagyon kevés hajam volt, kibontva nem volt érdemes hordani, nem ecsetelném miért, nem volt esztétikus. Ettől észrevehetően több lett a hajam, amit egyébiránt nem kímélek (havi hajfestés). Rengeteg a kis pici babahajam, amit minden kétség nélkül ennek a terméknek köszönhetek. Sok hajerősítő (hajdúsító) terméket használtam előtte, nem túl sok sikerrel.
Ez a sampon mind a hajam volumenére mind az erősségére jó hatással volt, természetesen mellette a szokásos hajápolással (időnként pakolások, stb..)Illata gyógynövényes, elsőre talán kicsit húzós, de gyorsan meg lehet szokni, hajmosás után egy öblítést nem igénylő balzsam simán elfedi a gyógynövény illatot.
4. hónapja használom az áll alá érő hajamra és kicsit kevesebb mint a fele még megvan. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

bugeyes

2018. április 1.

Tulajdonképpen nagyon szimpi ez a termékcsalád. Nagyon praktikusnak tartom a pumpás kiszerelést is, sokkal könnyebb vele a hajmosás. Nekem nincs bajom a gyógynövényes illattal, frissítő érzés a hajamnak, de ezután a hajvégeim elbírnak egy testesebb balzsamot is. Én sem vettem észre, hogy kevésbé zsírosodna a hajam, vagy, hogy erősebb lenne, pedig mindjárt elfogy. Még samponok terén sem találtam meg az aduászt, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Dobi0906

2018. március 30.

Gyonyoru a csomagolas, jo a reklamja, igy en is elcsabultam. Nekem még az illata is egesz jo, friss es eros tisztito hatast erzek tole. Viszont valoban rettenetesen gubancos lett a hajam, hiaba hasznaltam hozza a balzsamjat, valamint igy sem birt ki a hajam 2-3 napnal tobbet, ugyanugy zsirosodott :/ lehet nem voltam eleg kitarto, mert csak 2x birtam hasznalni a gubancok miatt. Ha elfogynak a tobbi jol bevalt samponjaim majd azert elhasznalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Pancsika88

2018. március 24.

4 hete használom és egyszerűen imádom Nagyon sok sampont kipróbáltam de mindig másnap csalódás ért! Zsíros a hajam ezzel meg simán 3 napot kibír. Ráadásul egyszerű használni 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Lencseee

2018. március 21.

Itt nyertem,amit ezuton is koszonok!😉2 honapig teszteltem (2-3 naponra mosok hajat). Az illata nem zavar,nekem a gyogynovenyes illat bejon (placebokent hat,gondolom😂). A hatasa nem eget rengeto,mivel nekem igazabol egyik nagy hajproblemam sincs (szerencsere), kiveve a gubancolodas a vekonysag miatt. Szoval,szamomra ez egy jo kis sampon,ami a balzsammal kiegeszitve pont ellatja azt,amire hivatott. 4csillag. Szerintem a nyeremenyen kivul is kiprobaltam volna,mert olyan gyonyoru a flakonja,amik engem mindig behuznak a csobe🤣 Az ararol meg annyit,hogy azert ez brutal mennyiseg, es ha ezzel elosztjuk az arat,mar nem is veszes annyira. A shisheidohoz kepest gyenge,egy gliss kurhoz kepest erosebb a hatasa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

fannus9

2018. március 18.

Lassan a felenel jarok es nem szeretem. Sokkal gyorsabban zsirosodik tole a hajam. Illata es a kiszerelese viszont jo. Majd toltok bele mas sampont mert jo ez a pumpas tema. Meg mintha szaritana a fejborom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)