L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Redlips

2018. március 12.

Az illatát nagyon nem szerettem, a sampon maga nem volt rossz, de azért többet vártam tőle (több fényt és puhaságot) ezért az árért. Ráadásul szerintem nem annyira gazdaságos, mert elég sokat kell használni belőle ahhoz, hogy gazdag habja legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

florentina

2018. március 5.

Még ősszel kaptam a pakolásával együtt, és első használatra nem igazán nyűgözött le. Viszont mivel most már néhány hónapja használom azt kell mondjam, sokkal jobb, mint elsőre gondoltam. Nekem nagyon gyorsan zsírosodó hajam van, de mióta ezzel a samponnal mosom a hajam úgy vettem észre, hogy nem zsírosodik olyan gyorsan. Talán egy kicsit nehezebben kifésülhető hajmosás után, mint más samponnál, de én pl. Tangle teezert használok, és azzal viszonylag egyszerű kifésülni, szóval emiatt nem vonok le csillagot. Az illatát is nagyon szeretem, egész sokáig érezni hajmosás után. Összességében tudom ajánlani, valószínűleg én újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

FanniL

2018. február 21.

Az illatát nagyon szeretem, a pakolás és a hajvégápoló (ugyanez a korianderes) fantasztikusak, de ettől mintha lelapulna és hamarabb zsírosodna a hajam. Pedig az elején nagyon szerettem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

PiciBia

2018. február 12.

Hosszú idők óta ez az első sampon, amiről úgy gondolom, hogy újra befektetek rá. Nagyon gazdaságos a csomagolás, elsőre ugyan drágának tűnik, de 400 ml-t kapunk, amit pumpával egyszerűen lehet adagolni. Jól habzik, isteni az illata, nagyon tisztának érzem utána a hajam. Alig zsírosodik utána a hajam, nem nehezíti el a vékony szálú hajamat sem. Látványosan megszépítette a hajamat, sokkal egészségesebb amióta hazsnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Lovemakeup

(!)
2018. február 8.

A sampont a pakolással együtt használom, ha pedig elfogynak, akkor írok majd róluk részletesebben. Eddig nem vagyok vele maradéktalanul elégedett, igaz, hogy nagyon tisztának érzem a hajam a mosás után, viszont viszket a fejbőröm tőle és hamarabb is zsírosodik a hajam, ami nem tudom, hogy magától a terméktől van-e vagy a szilikonmentesség okozza. A kiszerelését nagyon praktikusnak találom, az illatával sincs problémám és egész jól habzik.
Egyenlőre 4 csillagot adok, aztán meglátjuk. :)

Update: Nagyon nem válik be ez a sampon, most már egyre jobban viszket a fejem tőle.
Update2: Egy másik samponnal keverve használtam el, sajnos nekem nem vált be annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Egyenlőre 4 csillagot adok, aztán meglátjuk. :)

Lillie

2018. február 6.

Most fogyott el, ami azért meglepő mert agusztusban vettem. Szóval simán kitartott 6 hónapig pedig mindig kétszer samponozok. Nagyon szeretem az illatát és a kivitelezése megér 100 csillagot ez a nyomkodós kiszerelés hatalmas ötlet. A hajamra csupa jó hatással volt. A teljes termékcsaládot használom, tudom, hogy borsos az ára de nagyon megéri. Szebb lett a hajam és ezt sokan észreveszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Stella9

2018. február 6.

Szuper. Ősszel nagyon durván (és indokolatlanul) hullott a hajam, akármit csináltam, nem maradt abba. Hajmosáskor rengeteg haj volt a szűrőben, a sírás kerülgetett... Kaptam kölcsön családtagtól egy ilyen sampont, már első mosáskor alig (!!!!) jött ki hajam, a hullás pedig teljesen abbamaradt! Azóta magamnak is vettem és ezentúl is csak ilyet fogok. :) Érdemes mellé valamilyen balzsamot hasznáni, de csak a végekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

linda799

2018. január 31.

Szóval egy hónapi használat után mondok véleményt. A sampon átlátszó, gyógynövény illatú, és nekem borzasztóan zsírosítja a hajam, amit érdekes módon a festett hajra való változata nem tett. Igaz amikor azt használtam eléggé hullott a hajam, most nem hullik de már másnap borzasztóan zsíros. Na most jön a dilemma hajhullás vagy zsírosodás? Nem lesz a kedvencem, sőt azt hiszem ezt nem is tudom majd elhasználni, pedig bíztam benne. Drága, már úgy értem a minőségéhez képest. Valamiért mindig belesétálok a L’Oréal csapdájába😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Nena

2018. január 29.

Terhesség után iszonyúan hullott a hajam, ezt a hormonális problémát nyilván egy sampon sem tudja kezelni. Amikor viszont elkezdtek nőni a babahajak, gondoltam rásegítek ezzel a samponnal. Az biztos, hogy nőnek tömegesen és gyorsan, de nem tudom, mennyire ennek tudható be. A hajam tiszta és illatos marad tőle, viszont szárít eléggé, balzsam nélkül nem is használom. Az adagolója nekem nagyon tetszik, mostantól csak ilyen kiszerelést fogok venni, az biztos. Ha elfogy, egy kíméletesebb/kevésbé szárító típust fogok használni, de akár kúra-szerűen beválhat később is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

xmsziszi

2018. január 8.

Nem használom régóta, kb. 1 hónapja, de 2-3 naponta mosok hajat. Az első pár alkalommal meg voltam vele elégedve, jó puha volt a hajam és szépen ki is lehetett fésülni. Most viszont már borzasztóan csomósodik tőle a hajam és eléggé szárít is. Egyébként az illatával nekem nincs bajom, sőt tetszik is :)
Hajhullást nálam elég jól lecsökkentette, de biztosan nem veszem újra, mert mint írtam, borzasztóan szárít. Először szántam rá magam egy drágább samponra,. Csalódás :((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)