L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

fdorottya

2018. január 4.

Szeretnék leszokni a szilikonos samponokról és balzsamokról, sajnos eddig nem nagyon sikerült, mindig vissza kell térnem hozzájuk. Az Yves Rocher samponja és balzsamjától egy nagy száraz gubanc lett a hajam. Az Alverde sampon és balzsamjától is megvolt a gubancolódás, és még törni is kezdett a hajam. Most erre esett a választásom. Drága, nagyon drága sampon (nekem legalábbis). Az illata olyan, mintha fűszerkertben lennék, de meg lehet szokni. Hatásáról annyit, hogy nem vettem eddig észre semmilyen pozitív hatást. Szárít, nagyon szárít! Az én hajam nagyon gubancolódik, hajmosás után nagyon nehezen tudom kifésülni. Eddig egy sampon és balzsam sem oldotta meg ezt a gondomat. Neki sem sikerült. A pumpás kiszerelés nagyon tetszik. Nagyon sok kell belőle, hogy rendes habot képezzen és megtudjam mosni a hajam rendesen vele. Még adok neki időt. Remélem barátok leszünk.

Up: Nagyon nem lettünk barátok! Iszonyatosan szárít. Nem tudom kifésülni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Tuende

2018. január 2.

Lehet, hogy az összetevői jók, de nagyon kiszárította és nehezen fésülhetővé tette a hajam. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

creamchito

2017. december 5.

Nagyon szuperül erősíti a hajat, sokkal dúsabbnak látom a hajam 4 hónap használatot követően. Van egy pont a fejemen, ahol a bőr egy ideje jobban kilátszott, de mióta ezt a terméket használom, újra dúsabb ott is a haj, így nem látszik ki a fejbőr. Továbbá az inkább zsírosabb hajam is normál állapotba állt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

rekathenew

2017. december 1.

UPDATE:
Nem tudom hogy ettől-e vagy mástól, de nagyon sok kis babahajam nőtt. Gyanítom hogy a sampon az oka, mert télen inkább hullani szokott a hajam, nem pedig nőni. Én nagyon örülök ennek. Szóval az erősítő hatása nálam így mutatkozott meg.
A kiszerelése nagyon praktikus, és sokáig elég így a termék.
Ki lehet vele tolni 1-2 nappal a hajmosást.

Nos, nem egy csodaszer sajnos, pedig a márkától jobb minőséget vártam volna.
Senki ne várja, hogy csak a sampontól pihe-puha lesz a haja, mert nem. (valószínűleg mivel szilikonmentes) Ilyen nyikorgós-száraz állagot kell várni tőle öblítés után. Valami balzsamot vagy pakolás ajánlott használni utána.
Nekem az illatával nagyobb bajom nincsen, igaz elég erős természetes gyógynövény illata van, de nekem abszolút kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

UPDATE:
A kiszerelése nagyon praktikus, és sokáig elég így a termék.
Ki lehet vele tolni 1-2 nappal a hajmosást.

Nos, nem egy csodaszer sajnos, pedig a márkától jobb minőséget vártam volna.

btrix

2017. november 20.

Szintén tesztelésre kaptam, nagyon örültem neki, mert egyébként is szemeztem már vele. Először furcsa volt a túl erős illata, reggeli hajmosásnál még este is töményen érződött a hajamon. Én sokára szoktam és szerettem meg az illatát, mostanában már szinte nem is érzem. Az adagolós flakont sokan dícsérték már előttem, valóban nagyon takarékos megoldás. Tapasztalatok: a hajam száraz és töredezésre hajlamos végű, és nagyon zsírosodik a hajtőnél. A sampon pár használat után javított a zsírosodáson, 1 nappal kitolhattam vele a hajmosást. Nagyon könnyen kimosható a hajból, a fejbőrön érzem utána a felfrissülést. A hajtöveknél puha, fényes lett a hajam. Viszont a hajvégeim összegabalyodtak tőle, azokon talán még szárított is. Önmagában a sampon nálam emiatt nem elegendő, kellett a maszkja is, amivel már kifésülhetőbb lett az eredmény, de végül a hajvégeimre visszatértem a hajolaj használatára. Érdekességképpen kipróbáltam, milyen utána visszatérni a korábbi kedvenc nem természetes samponomhoz. Brutális lett az eredmény, biztos a szilikon műve, de viszketett tőle a fejbőröm, holott korábban ilyet nem tapasztaltam. Összességében 4 csillagot kap tőlem, mert a maszkja nélkül nem tudom használni, abból viszont sok kell a hajvégeimre, valamint a hajolajat sem tudtam elhagyni. Jó kis sampon, csak önmagában nekem kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

LondonBee

2017. november 17.

Mint páran írták előttem, én is tesztelésre kaptam, a maszkkal együtt. A design nagy jól ellett találva, az adagolás kiváló, régóta vártam már egy pumpás flakonra. Maga a sampon elég sűrű, legalábbis az általam eddig használt termékekhez képest, ellenben könnyen eloszlik a hajon és jól habzik. Az illata nagyon-nagyon erős; kedvelem a fűszeres/gyógynövényes illatokat, de ezt még nekem is szokni kellett (hajmosás után sokáig a kezemnek is ilyen illata van). ^^ Balayage technikával van festve a hajam, így látszik, hogy a természetes- és a festett részeket is szépen tisztítja. Mosás után a hajam kicsit száraz lesz és gubancos, de miután felteszem a pakolást, ez megszűnik. Szárítás után fényes a hajam, jól formázható - nem okozott csalódást.
Tartósabb használat után megírom a hajerősítő hatását is (ha van neki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Tartósabb használat után megírom a hajerősítő hatását is (ha van neki).

eni95

2017. november 16.

Csalódás a termék, főleg ennyi pénzért. Az illata és a csomagolása számomra először nagyon bejött és már alig vártam, hogy használhassam. A balzsammal és a szérummal együtt használtam... katasztrófa. Nagyon hullott a hajam tőle és extrán ragacsos lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

clara12

2017. november 13.

Én már régóta csak SLES, SLS mentes sampont használok, mivel nagyon kiszárad tőle a fejbőröm, így évek után ez az első szulfátos samponom. Havi egyszer használom, többi alkalommal pedig a jól bevált Babylove szulfátmentes babafürdetőt. A csomagolása azon kívül, hogy gyönyörű, praktikus is. Az illata nagyon erős, egy másnap is erősen érződik a hajamban (bár ez lehet inkább a hajpakolás érdeme), számomra nem kifejezetten kellemes illat, de megbarátkoztam vele. Hatásával elégedett vagyok, kellemesen habzik, nem kell sok belőle, hatékonyan tisztít. Nem érzem durva tapintatúnak a hajam a sampon kiöblítése után, de azért balzsam/pakolás kell mellé. Egészséges a hajam, így nem tudom megítélni, hogy gyenge vagy sérült hajra valóban jobb e mint a többi. Ennyiért nem venném meg, szerintem nem tud többet mint egy másik szulfátos sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

viewxy

2017. november 13.

Tesztelésre kaptam a sampont és a hajpakolást. Alig vártam, hogy kipróbáljam, először a kettőt együtt használtam, katasztrófa lett az eredmény. Száraz volt a hajam tőle, de extrán. A fejbőröm is kiszáradt, pedig ezelőtt nem volt ilyen gondom. Aztán megpróbáltam a sampont külön, a jól bevált balzsamomat használtam utána. Szintén száraz és viszkető fejbőr. Nagyon bánt még az is, hogy "botanicals" de köze sincs semmi természeteshez :( Ennyi pénzért meg uhh.. max ha csodaszer lenne, venném meg magamtól. Még egy párszor próbálkoztam vele, mert nagyon tetszik az illata és sajnáltam, de nem lett jobb. Nagyon tetszik még a kiszerelése is, a pumpás megoldás praktikus, samponnál még nem láttam máshol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Pappetra99

2017. október 31.

A hajam eléggé elgyengült és az itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg. Nagyon tetszett benne ,hogy szilikon és parabolán mentes. Még egyszer mostam vele hajat ,de már is érezhető a különbség a többi samponnal való hajmosás után.
Elsőnek is az tűnt szembe ,hogy az illata megmarad a hajamba ,ami nagyon kellemes.
Sokkal könnyebbnek érzem a hajam , a tapintása is iszonyatosan puha és könnyen fésülhetővé vált.
Még tesztelés alatt áll majd utánna még jövök véleménnyel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Még tesztelés alatt áll majd utánna még jövök véleménnyel!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)