L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Astrid

2017. október 29.

Tesztelésre kaptam. Az én hajam festett szőke, így a festés kissé roncsolja a hajamat. Az illata nekem kissé érdekes fűszeres ugyanakkor különleges, de egy remek sampon, nekem bevált. Az ára kissé magas de úgy gondolom megéri. Sokáig elég, én két naponta mosom vele a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Csillagpor123

2017. október 29.

Én is tesztelésre kaptam. Nagyon sokáig érezni az illatát és nekem nagyon tetszik. Lassan egy éve parabénmentes sampont használok, ezért én nem érzem azt , hogy gyorsabban zsírosodna a hajam, hisz ugyanannyi ideig elég most is mint régen volt. Picit viszket tőle a fejem ezért vonok le belőle egy pontot. Maszkjával együtt nagyon jó kis termék! Köszönöm Krémmánia a lehetőséget =))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

mkdorina

2017. október 28.

Szuper kis sampon röviden, tömören. Krémmániától kaptam, mert jelentkeztem tesztelőnek. Első benyomásom az volt, hogy fú de tömény fűszeres illata van, de amikor megbarátkoztam vele, kezdtem megszeretni. Nagyon tetszenek az összetevői, az, hogy szilikonmentes és nem nehezíti el a hajamat. Nagyon szép egészséges tőle a hajam, erős lett a szerkezete, és az illata valami hihetetlenül sokáig, a következő hajmosásig benne marad. Az árát kicsit sokallom, de ha belegondolok 400 ml sokáig elég. Nekem bevált, és szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

SoLy

2017. október 25.

Az ára húzós elsőre, viszont ezt a terméket májusban kezdtem el használni és október elején fogyott el, ami a pumpás kiszerelésnek is köszönhető. (hosszú hajam van) A balzsamjával együtt használva kihúzom 4 napig a következő hajmosásig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Orsolya13

2017. október 25.

Update: Se balzsammal, se nélküle, nem vált be. Másnap olyan tőle a hajam, mintha nem is mostam volna. Viszket tőle a fejbőröm és teljesen lelapul a hajam. Nekem nem vált be.

Nagy reményeim voltak és meg is nyertem itt egy nyereményjátékon, de sajnos eddig nem igazán tetszik, de folyamatosan próbálgatom, szóval nem írom még le. Festett hajam van és azt tényleg nem nagyon ápolja, én is ugyanazt a szárító hatást érzem, mint az előttem szólók és balzsam nélkül nem is tudom használni. Valamint a végeredmény sem rózsás mert nehéz lesz tőle a hajam és sajnos ettől is enyhén viszket a fejbőröm, bár más samponoktól is. Ezek után nem venném meg magamtól, de még azért használni fogom egy párszor és visszajövök újra pontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

tthfnn

2017. október 25.

Nyertem, de már szemeztem vele nagyon tetszett, hogy nincsen benne se szilikon se parabén. Nekem nagyon bejött úgy vettem észre, hogy nem zsírosodik úgy mint korábban a hajam, illetve az illata is nagyon jó. :) És ahogy nézem jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Peggie93

2017. október 24.

Az illatát nagyon imádom, kellemes friss érzést ad a fejbőrömnek, nagyon jó sz adagolója. Nem habzik, hajerősítő, ápoló hatásról nem tudok beszámolni, kissé kócosodik a hajam tőle. Hátközépig érő hajamra 2-3 hónapig volt elég, pedig nem spóroltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

raczjulia

2017. október 23.

Én imádom ezt a terméket! Nagyon puha és kifésülhető lesz tőle a hajam és az illata is sokáig megmarad, illetve nem is zsírosodik be annyira hamar tőle a hajam. Az ára egy picikét húzós, de simán megéri. Nekem nagy kedvencem lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

encsike96

2017. október 20.

A krémmániás nyereményjátékon keresztül sikerült rátennem a kezem. A balzsammal együtt használva én nagyon szeretem. Az illata nagyon erős,de nekem tetszik. Az erősítő hatást annyira nem vettem észre, viszont sokkal könnyebb kifésülni a hajam mióta használom és nem is zsírosodik olyan hamar.Külön plusz a pumpás megoldás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Dorcsa

2017. október 18.

Szintén tesztelőként kaptam, magamtól nem szoktam ennyit adni egy samponért, ezért meg isteni szerencse, hogy nem adtam ki pénzt. Az én hajam már másnapra bezsírosodik tőle, hozzáteszem egyébként is zsíros,de 2 napig ki szokta bírni.
Szeretem a gyógynövényes illatokat, az édesektől egyenesen falra mászok, de ezt nem bírom elviselni. Régen volt valami megfázás elleni bedörzsölő krém, engem arra emlékeztet, és a pakolásnak még rosszabb.
Semmi pozitívat nem tudok elmondani róla. Nekem ez nem jött be. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Semmi pozitívat nem tudok elmondani róla. Nekem ez nem jött be. :(

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)