L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Bridddzs

2017. október 17.

Voltam olyan szerencsés, hogy kipróbálhattam és tesztelhettem a krémmániás játék során. A sampont és ezt a hajpakolást kaptam csomagban. A használatukkor fordított hajmosást alkalmaztam. Száraz enyhén nedves hajra vittem fel a pakolást, hajközép és attól lefele, majd 3 percig a hajamon hagytam. Ezután mostam hajat a samponnal. A hajam gyönyörű lett, puha, sima és fényes. Imádtam. Aztán a következő nap már iszonyatosan zsírosnak nézett ki a hajam. :( Pedig a hajpakolásból tuti, hogy nem maradt rajtam, mert jó alaposan kimostam a hajamból. Többször használtam már őket, kb. a felénél vagyok mindkettőnek, úgyhogy tényleg sajnos ezt tapasztaltam.. :( valamint iszonyatosan hullani kezdett a hajam... :,( de ezt nem nekik tudom be, hanem az "éghajlatváltozásnak" és az ősznek. Remélem, hogy hasznos volt a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Agnes004

2017. október 14.

Nagyon tetszik a flakon adagolója és a nagy kiszerelése de az illatával nem vagyok kibékülve. Számomra férfias, csalános-mentás illatra emlékeztet de hajszárítás után szerencsére mérséklődik. Állagra szerintem sűrűbb mint a hagyományosabb samponok. Egy biztos: zsíros hajra nagyon jó lehet, de az én szőke hajamat szétszárította, úgy néztem ki a hajmosás után mint egy szénakazal. Félve kentem fel a hajmaszkot mi sül ki ebből de a végül puha, selymes hajam lett. Elhasználom, de csak felváltva a hagyományos samponommal.

UPDATE: Le kell pontoznom, nagyon törik tőle a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

UPDATE: Le kell pontoznom, nagyon törik tőle a hajam :(

Betti92

2017. október 13.

Én is itt a krémmánián nyertem tesztelésre. Nekem sajnos nagyon nem vált be. Olyan szinten kiszárította a hajam a pakolás használatával együtt is, hogy alig bírtam kifésülni. Az egész hajam állaga olyan fura lett és el is nehezítette. Reménykedtem hogy nagyon be fog válni, de nekem ez egy nagy csalódás :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

cigarettamacska

2017. október 10.

UP1: Nos három használaton vagyok túl. Sajnos le kell vonnom egy csillagot,mert nagyon gyorsan bezsírosodik tőle a hajam.:(
Ma használtam először így a hajerősítő hatásról még nem igazán tudok mit mondani. Az illata valóban nagyon erős, nekem hajszárítás után sem múlt el, de engem egyáltalán nem zavar. Tetszik ez a pumpás megoldás, mert így nem tud megzúdulni a flakonból a sampon. Elsőre annyira nem habzott fel, másodjára viszont már annál inkább. Nem lett tőle "csikorgós" a hajam, ami kicsit megijesztett, mert azt hittem zsíros maradt a fejbőröm,de szerencsére nem így lett. Hajpakolás nélkül szerintem egészen biztosan szárítana, de a hajpakolásával együtt szép selymes lett a hajam. Későbbiekben még frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

wiki116

2017. október 10.

Hajpakolás mellé kaptam még pluszba.
Eddig egyszer használtam a hajpakolással együtt. Nem szárította ki a hajam, szárazon könnyed érzésű a hajam, úgy érzem a tisztító hatása is jó. A gyógynövényes illata nekem nagyon tetszik, főleg hogy sokáig is érződik a hajamon. A pumpás kiszerelése nagyon praktikus, és a csomagolása is plusz pont, nagyon szép :) Eddig semmi extra, kíváncsi leszek a továbbiakban. Később még frissítek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Hajpakolás mellé kaptam még pluszba.

Edina92

2017. október 3.

Már lassan elhasználtam az egész flakont, így már tudok róla érdemi véleményt mondani. Először is, tetszik a csomagolása, tök jó a pumpás kiszerelés, mert nekem a tubusok tetején ha ott marad egy kis sampon akkor mindig odazselésedik és azt nem szeretem. Maga a design is tetszik, tényleg azt sugározza, hogy olyan terméket használunk ami természetes összetevőkből áll(hat), naturalitás jelenik meg rajta. Na de maga a termék az már nem győzött meg ennyire. Azért ezt a típust választottam mert ugyan nem túl vékony szálú a hajam de azt gondoltam ez a normál hajra pont ugyan olyan jó. Maga az "anyag" finom illatú, kellően habzik is mosás közben, viszont lehet csak nekem de annyira iszonyatosan szárít, hogy azt már rögtön öblítés után a vizes hajon is érezni. Ha pedig ezt a sampont egy tényleg gyenge és sérülékenyebb hajjal rendelkező használja plusz még szárítja és töri, akkor végül is nemhogy segít de még ront is a helyzeten. Én megvettem mellé a hozzá tartozó pipettás ápolót amivel pont ugyan az a probléma mint a samponnal, egyszerűen szárít....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

turquoise_pianist

2017. október 1.

Itt, Krémmánián nyertem egy hajpakolással egyetemben, a sampont viszont már használtam nyáron is, és nagy kedvencem. A csomagolás nagyon tetszik, azt is szeretem, hogy pumpás, illetve hogy lecsavarható a teteje. Az illata valószínűleg megosztó lehet, mert kifejezetten gyógynövényes, és a koriander is intenzív, viszont száradás után az én hajamban már szinte egyáltalán nem érezhető. Ami számomra a legnagyobb pozitívum, hogy korábban a mosás utáni második napon már szárazsamponoztam, de amióta ezt használom, ez az egy nappal kitolódott, mindezt pedig úgy éri el, hogy nem szárítja és irritálja a fejbőrömet, vagy a hajamat, és nem is korpásodom tőle. A hajam általános állapotán nem változtatott, viszont úgy vettem észre, hogy kevésbé gubancolódik, és könnyebben kezelhető, de nem merek megesküdni rá, hogy ez csak a sampon műve. Mivel 400 ml, ezért az ára sem vészes a mennyiséghez képest, de viszonylag gyakran van rá 20-25%-os akció, vagy valamilyen kupon a drogériákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Gyevocska

2017. október 1.

Akkor gonoszkodom egy kicsit. A flakonja nagyon szép. Túlságosan is, legalább is a beltartalomhoz képest. A L'oréalhoz képest. Azt üzeni, mintha a sampon egy hihetetlen tisztaságú, gyógynövényes csodaszer lenne; üvege a régi, patinás patikai üvegeket juttatja eszembe. Nekem a L'orealról inkább a csili-vili-high-tech, mint a természetes, urambocsá' botanikus kifejezés jut eszembe. (Leginkább állatkísérletei miatt.)
Maga a sampon illatánál fogva ígéretes. S hiába kaptam szülinapomra (mondván, én a természetes cuccokat használok. Na, ez egy csöppet sem az.), passzoltam egy barátnőmnek. Neki igencsak vékonyszálú a haja, eléggé töredezett is. Még az első pár mosás után úgy tűnt, jó lesz ez a cucc, de sajna a 3. héttől már ugyanolyan, sőt rosszabb állapotba került a feje. Iszonyatosan megtört a haja, kiszáradt a fejbőre. Ez utóbbit sikerült jól el is vakarnia, úgy hogy most pihen a polcon ez a remekmű.
Egy csillag jár a L'oreálnak a próbálkozásért, hogy próbálnak természetesebb cuccokat kikeverni. Hát, ez most nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

ipszilonze

2017. október 1.

Elsőre az is nehezemre esett, hogy kipróbáljam, annyira erős gyógynövényszaga van, de örülök neki, hogy erőt vettem magamon. Nagyon jól tisztít, kicsit meg is emeli a hajat. Nekem nem szárít, és hálistennek nem is zsírosít, ki is tudom tolni a hajmosást egy nappal, és jobb a korpásodásgátlása, mint a Head and Shouldersnek, amit előtte használtam... Ha nem lenne ennyire erős, tartós szaga, megérné az öt csillagot is.

blackrainbow

2017. szeptember 27.

Nagyon tetszik a csomagolás és a sampon illata is.
Jól habzik és tisztít. A pakolással együtt már az első használat után nagyon puha, selymes, fényes lett a hajam. A párom is észrevette.
Hosszú, dús, fekete hajam van. Kifésülni is könnyebb volt. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Nagyon tetszik a csomagolás és a sampon illata is.
Hosszú, dús, fekete hajam van. Kifésülni is könnyebb volt. Nekem bevált.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)