L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3499

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

Ár: 3499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Paris Brow Artist Plumper 'Medium/Dark'
Ár: 900 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
estokani

2017. február 13.

A barna változata, egész napon át tartós, könnyen kezelhető, természetes hatású és jól lemosható. Mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

tlaura0906

2017. január 9.

Glamour napok alkalmával szereztem be már régebben. Sajnos hiányos a szemöldököm,amit ennek a használata mellett is pótolni kell. Fixálásnak,szinezésnek jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

estagnus

2016. december 30.

Mindent tud, amit tudnia kell egy ilyen terméknek. Egyenletesen színezi és fixálja a szálakat, nem lesz kellemetlenül beton-kemény a végeredmény, és egész nap tart. Lemosáskor sem adja magát könnyen, de micellás vízzel viszonylag egyszerűen eltávolítható. A keféjének köszönhetően könnyen használható (a végéről érdemes lehúzni a felesleget).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Kitti501

2016. december 21.

Glamour napokon szereztem be féláron. Szépen beszínezi a szálakat és kitölti a hézagokat. Valamennyire fixálja is a szemöldököt, bár ha a hajam rálóg, akkor képes elmozdulni. Nagyon szeretem, nagyon egyszerű és gyors ezzel elkészíteni a szemöldököt. Hamar megszárad és akkor viszont nagyon nehéz leszedni. Egész nap kitart és nekem csak olajos lemosóval jön le. Egyelőre nem találtam jobbat, úgyhogy megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

beatriz

2016. december 1.

Glamour napokon én is beszereztem egyet és a kedvencem lett!! Nagyon szeretem, gyorsan tudok vele dolgozni kiemeli és fixálja a szemöldököm mióta meg van nem is használom a poros termékeimet! A lemosásával sincs gondom. Nekem telitalálat volt! Biztos hogy újra veszem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

NoraVarga

2016. október 19.

Szépen fenn marad, nem jön könnyen le (sminklemosóval dörzsölöm mindig). Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Jillian

2016. szeptember 13.

Még anno Glamour alatt vettem egy átlátszót, de sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy pénzkidobás volt, mert ennek az árnyalatnak semmi értelme! Szerencse - nem szerencse alapból elég hangsúlyos szemöldököm van, én csak azért vettem, hogy egész nap szépen álljanak az egyes szálak, nehogy borzos legyek. Nah most ezzel végighúzom és semmi: nem ragaszt, nem fixál, semmit sem csinál, olyan mintha semmit sem használtam volna.
A másik lehet hogy jól működik, de ennek a megvételét sajnos egyáltalán nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Percoon

2016. augusztus 3.

Szuper, nem is gondoltam, hogy ennyire szeretni fogom, még a tavaszi Glamour napokon vettem, azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Ha nincs kedvem az ecsetes szemöldök palettás macerához, ami tény, hogy precízebb megoldás, viszont a reggeli rohanásban sok idő, akkor mindig ezt veszem elő, ez mostanában szinte minden nap előfordul. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Marcsi66

2016. július 27.

Szuper termék,mindkét színben megvettem,bár azt észrevettem , h a színtelen kevésbé fixálja a szálakat,de lehet h csak nekem,Érdemes online rendelni,mert egy ezressel olcsóbb volt,mint a Müllerben,Nagyon ajánlom,pillanatok alatt kész a tökéletes szemöldök,egész napon át tart,nem kopik,nem maszatolódik.,
Újra ezt fogom venni,ha kifogyok belőle,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 27.

Újra ezt fogom venni,ha kifogyok belőle,

Zafina

2016. július 5.

Nagyon nagyon jó termék, örülök, h megvettem. Eddig szemöldök púdert használtam, de nem szerettem, mivel sok idő elkészíteni vele és egyáltalán nem tartós! De ezzel a termékkel 1 perc az egész (és tényleg csak 1 perc!!!) és kész. Sokkal természetesebb is, mint a púder és minden szál a helyén marad. Nekem 5*os.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.