L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jillian

2016. szeptember 13.

Még anno Glamour alatt vettem egy átlátszót, de sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy pénzkidobás volt, mert ennek az árnyalatnak semmi értelme! Szerencse - nem szerencse alapból elég hangsúlyos szemöldököm van, én csak azért vettem, hogy egész nap szépen álljanak az egyes szálak, nehogy borzos legyek. Nah most ezzel végighúzom és semmi: nem ragaszt, nem fixál, semmit sem csinál, olyan mintha semmit sem használtam volna.
A másik lehet hogy jól működik, de ennek a megvételét sajnos egyáltalán nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Percoon

2016. augusztus 3.

Szuper, nem is gondoltam, hogy ennyire szeretni fogom, még a tavaszi Glamour napokon vettem, azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Ha nincs kedvem az ecsetes szemöldök palettás macerához, ami tény, hogy precízebb megoldás, viszont a reggeli rohanásban sok idő, akkor mindig ezt veszem elő, ez mostanában szinte minden nap előfordul. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Marcsi66

2016. július 27.

Szuper termék,mindkét színben megvettem,bár azt észrevettem , h a színtelen kevésbé fixálja a szálakat,de lehet h csak nekem,Érdemes online rendelni,mert egy ezressel olcsóbb volt,mint a Müllerben,Nagyon ajánlom,pillanatok alatt kész a tökéletes szemöldök,egész napon át tart,nem kopik,nem maszatolódik.,
Újra ezt fogom venni,ha kifogyok belőle,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 27.

Újra ezt fogom venni,ha kifogyok belőle,

Zafina

2016. július 5.

Nagyon nagyon jó termék, örülök, h megvettem. Eddig szemöldök púdert használtam, de nem szerettem, mivel sok idő elkészíteni vele és egyáltalán nem tartós! De ezzel a termékkel 1 perc az egész (és tényleg csak 1 perc!!!) és kész. Sokkal természetesebb is, mint a púder és minden szál a helyén marad. Nekem 5*os.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

agoca

2016. július 4.

Féláron vettem Glmaour napon, annyit megért. Néha túl kevés fixálót vesz fel a spirálja, néha túl sokat. Ha jól eltalálom, akkor a helyén tart, ami kevés de hosszú szálaknál kritikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

Dorotien

2016. július 3.

Nekem nem igazán akar beválni ez a termék. Nagyon sötét szemöldököm van, szóval én a fixáló hatása miatt vásároltam meg a dark árnyalatot. Valahogy sosem sikerül eltalálnom a mennyiséget, mert ha jól lehúzom az ecsetet, akkor nem rögzíti a szálakat, ha pedig több festék van rajta, akkor nagyon csúnyán összetapasztja, és látszódik, hogy van valami a szemöldökömön. A lemosásnál pedig annyira meg kell nyúznom a bőrömet, mivel csak kenődik, és összeáll egy csomóba, hogy nagyon sok szál ki szokott hullani közben. Az árát pedig sokallom, számomra ennyit nem ér meg, reggelente ugyanúgy a Catrice szemöldökporomhoz nyúlok inkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Soly77

2016. június 16.

Nagyon szeretem, sajnos nem voltam és még most sem vagyok egy nagy szemöldök guru annak ellenére hogy nagyon szeretek sminkelni. De ezzel nagyon szépen kordában lehet tartani még az én szemöldökömet is, sajnos vannak olyan szálak ami konkrétan lefelé állnak :( de ezzel olyan ívet tudok vele készíteni hogy még én is meglepődök a végén. Nem mű a végeredmény és tegnap tetszteltem, egy kiadós edzés után is a helyén maradt még csak meg sem kopott! Köszönet L oreal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 16.

Donna03

2016. május 31.

Nagyon jó kis termék, imádom! Érdemes glamour napokon beszerezni kedvezményes áron;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

szabinka90

2016. május 20.

Óriási szemöldök fanatikus vagyok, rengeteg terméket kipróbáltam már (építés, filcek, ceruzák, porok, na meg ezek a kis kefés festékek) és ezt egyszerűen imádom! Szuper gyorsan lehet vele dolgozni, tartós, szép a színe, természetes hatást kelt. Tuti újraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Zoraje

2016. május 18.

Nagyon jól vègzi a dolgát. Fixál ès egyenletes, mègis termèszetes színt kölcsönöz a szemöldökömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.