Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3499

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

Ár: 3499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500.- , Eladó: danyadi77
Állapot: csak a színét néztem meg, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétel
Ár: 1300 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
souzanna

2016. május 14.

Őszintén szólva nem vagyok egy nagy szemöldökfestét párti, de annyi jót hallottam erről a termékről, hogy megvettem a Medium/Dark árnyalatút. Kicsit tartottam tőle, mert amúgy maga a festék csillog és a színe is talán enyhén sötétzöldesnek tűnhet. VISZONT felkenve maga az áldás. Nekem nem töltötte ki annyira a szemöldökömet, viszont egy nagyon szép természetes hatást kölcsönzött neki és gyönyörűen helyre igazította a kósza szálakat, ráadásul egyáltalán nem maszatolódik el (míg a ceruza igen). Ha kicsit drámaibb hatásra fogok vágyni, akkor biztos előtte kisatírozom a L'oreal Brow Artist Designer ceruzámmal.
Az egyetlen, ami talán picit nem tetszik, hogy nagyon "megköti" a szemöldökömet, természetellenes a tapintása, de azt hiszem az eredmény érdekében ennyit ki fogok bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

CamomilleRose

2016. május 13.

Régebben porral igazítottam meg a szemöldökömet, de rohanós reggeleken túl hosszadalmasnak ítéltem meg a folyamatot, így kerestem valami gyorsabb megoldást. Első használat után tudtam, hogy megtaláltam a tökéletes eszközt a feladatra. Mivel nekem viszonylag dús a szemöldököm, így csak egy kis színre és kiemelésre van szükségem. Könnyű használni a keféjét, sitty-sutty a helyén vannak a szálak, amik nap közben nem mozdulnak el. A szemöldökporhoz többé biztos nem térek vissza, ezzel sokkal finomabb és természetesebb hatást tudok elérni. A jövőben csak ezt fogom használni, maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

turbolya

2016. április 26.

Tökéletes, ha rendelkezel szemöldökkel és már csak arra van szükség, hogy a helyén tartsd. És valószínűleg nagyon sokáig elég lesz. De a magyarországi ára egy vicc. Minden külföldi drogériában legalább kb. a harmadával kevesebbért láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

phg26

2016. április 24.

Ez egy szuper termek, nagyon konnyen es gyorsan hasznalhato, termeszetes hatasu. Az ara is barati, ha alapvetoen elegedett vagy a szemoldokoddel, csak kiemelni szeretned ez tokeletes megoldas! Abszolut ujravevos!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

NovakneViki

2016. április 19.

Láttam egy videót a L'oreal facebook oldalán, akkor eldöntöttem, hogy kipróbálom. Glamour napok alkalmával megvettem és nem értem, hogy élhettem eddig enélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

svekits

2016. április 8.

Medium/Dark színben vettem meg, már nagyon régóta szemeztem vele. Eddig a szempillakefe+hajlakk kombinációval igazgattam a szemöldökszálaimat, de gondoltam kipróbálok valami komolyabbat. Azzal sem volt semmi gond, nyilván, de abszolút jó beruházás volt ez a termék. Az én sötét szemöldökömön nem igazán látszik a színe, de nagyon jól lehet vele formára fésülni a szálakat, és biztosan tartja a szemöldökön egész nap. Tegnap még kardióztam is benne a kinti melegben, és semmi baja nem volt, a szemöldököm szép maradt. Szuper szuper szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Szlilla19

2016. március 14.

A legjobb színezett szemöldökgél a drogériában. Kicsi a keféje és szépek a színek. Ott tartja a kósza szálakat, de nem tűnik műnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Fenolia

2016. március 14.

Szuper, nem kenődik, nem maszatolódik és nagyon jól fixál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Szuper, nem kenődik, nem maszatolódik és nagyon jól fixál!

szilvike94

2016. január 26.

Egyszerűen imádom!!! Hosszú idők óta ez, és a L'oreal hasonló színű szemöldök ceruzája a legjobb termék amit vásároltam a szemöldökömre. Nem maszatolódik, ne kopik meg hamar az amúgy is zsírós/olajos bőrömön. Nem tudok róla rosszat írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

denisawry

2016. január 7.

Az első ilyen termékem, de nagyon szeretem! Eleinte többször előfordult, hogy túlzásba vittem és boszorkány-szemöldököm lett, de hamar hozzászoktam. (csak a barna verziót próbáltam) Catrice szemöldök púderrel kitöltöm a szemöldököm és ezzel fixálom. Egész napot kibír, semmi problémám vele, viszont az ára nagyon magas. Kipróbálok pár olcsóbb márkát, mert ez mégsem egy alapozó.... viszont ha nem találok minőségben hasonlót vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.