L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3499

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

Ár: 3499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Paris Brow Artist Plumper 'Medium/Dark'
Ár: 900 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
NovakneViki

2016. április 19.

Láttam egy videót a L'oreal facebook oldalán, akkor eldöntöttem, hogy kipróbálom. Glamour napok alkalmával megvettem és nem értem, hogy élhettem eddig enélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

svekits

2016. április 8.

Medium/Dark színben vettem meg, már nagyon régóta szemeztem vele. Eddig a szempillakefe+hajlakk kombinációval igazgattam a szemöldökszálaimat, de gondoltam kipróbálok valami komolyabbat. Azzal sem volt semmi gond, nyilván, de abszolút jó beruházás volt ez a termék. Az én sötét szemöldökömön nem igazán látszik a színe, de nagyon jól lehet vele formára fésülni a szálakat, és biztosan tartja a szemöldökön egész nap. Tegnap még kardióztam is benne a kinti melegben, és semmi baja nem volt, a szemöldököm szép maradt. Szuper szuper szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Szlilla19

2016. március 14.

A legjobb színezett szemöldökgél a drogériában. Kicsi a keféje és szépek a színek. Ott tartja a kósza szálakat, de nem tűnik műnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Fenolia

2016. március 14.

Szuper, nem kenődik, nem maszatolódik és nagyon jól fixál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Szuper, nem kenődik, nem maszatolódik és nagyon jól fixál!

szilvike94

2016. január 26.

Egyszerűen imádom!!! Hosszú idők óta ez, és a L'oreal hasonló színű szemöldök ceruzája a legjobb termék amit vásároltam a szemöldökömre. Nem maszatolódik, ne kopik meg hamar az amúgy is zsírós/olajos bőrömön. Nem tudok róla rosszat írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

denisawry

2016. január 7.

Az első ilyen termékem, de nagyon szeretem! Eleinte többször előfordult, hogy túlzásba vittem és boszorkány-szemöldököm lett, de hamar hozzászoktam. (csak a barna verziót próbáltam) Catrice szemöldök púderrel kitöltöm a szemöldököm és ezzel fixálom. Egész napot kibír, semmi problémám vele, viszont az ára nagyon magas. Kipróbálok pár olcsóbb márkát, mert ez mégsem egy alapozó.... viszont ha nem találok minőségben hasonlót vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

taevi

Korcsoport: >54
2015. december 26.

Az őszi Glamour napokon kuponnal (nagyon jó áron) szereztem be a Krémmániás jó vélemények alapján.Nem bántam meg!. Ugyanis nagyon természetes, szép, tartós szemöldököt lehet vele elérni. Nagyon jól formázható, a kevés, kusza szemöldökkel is csodát tesz. Sokkal jobb és más kategória, mint a szemöldökceruzák. Ezután mindig újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 26.

Viri111

2015. november 13.

Még csak ma vásároltam meg, és hazaérve kipróbáltam. Nem is értem eddig hogyan tudtam élni nélküle. A medium\dark árnyalat van meg, és a világos, kissé satnya szemöldököm kellően kihangsúlyozza, de emellett teljesen természetes marad. Már most IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 13.

Kitty23

2015. november 12.

Kiváló! Az átlátszó van meg, minden nap használom. Egész nap kitart a hatása. Szépen lefixálja és a helyén tartja a szálakat.!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

2015. október 12.

A Maybelline hasonló termékét használom hónapok óta nagy megelégedéssel, de most G-napokon gondoltam ha már van L'Oreal 50% kupon, kipróbálom ezt is. Ez is meggyőzött, nem tudok rosszat mondani rá, talán picit sok festéket vesz fel, le kell kicsit húzogatni a kefét a tubus száján, de amúgy teljesen jó. Teljes áron nem fogom megvenni, de ilyen akcióban valószínűleg igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.